А де наші АйТі, коли вони так потрібні?

нужна работа электроники как в джавилинах
1704916374022.png

изучайте.
Зараз вони попросять в тебе їм матрицю, як в джавеліна...
 
Так вже ідентифікували що Warmate, суть що не наше, свічі наче теж таке вміють.
Нашого небуде. В новому законі - ані слова про відсрочку волантерам. Починайте забувати про волантерський рух - вони всі білі і пораховані. Сховатись не зможуть.
 
На самих дешевих китайських птз-камерах за 500-600грн є функція слідкувати за обїекктом, камера повертається за людиною/машиною яка потрапля в кадр.

OpenMV Cam H7 $85.00 USD
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі




Ну. ви, навіть, знаєте де це є.
Так вперед, що вас стримує?
Тут купа людей, які знають як це зробити! але... чомусь, продовжують вимагати це від інших... дивно.
у вас готове рішення на відео - проста запхайте його в дрон і станьте героєм сучасності. Це ж просто, як я вважаю, в вашому розумінні.
 
и еще нужно подумать что лучше для дрона LWIR/MWIR

Zenmuse XT2
 
ты даже формулировку вопроса не понимаешь - что значит не привязаны к месту... айти - виртуальные работники, а отделочники гавно размазывают по стенам в определённом месте географии на Земле..
А там по клавиатуре говно размазывать. И не все могут куда угодно сорваться с места, есть проекты где кроме софта еще разное оборудование и офис правилами безопасности, чтобы всякие не лазили и не подглядывали. В таком случае программировать сидя под пальмой на Гаити не получится.

у нас были такие компании как самсунг?
Ебать, я сам работал в Samsung в Харькове, пока они не закрыли филиал глядя какое говно надвигается. Корейцы в курсе что такое жить возле красных террористов. Теперь они только в Киеве работают.
Screenshot 2024-01-11 at 12.21.18 AM.jpg
 
бать, я сам работал в Samsung в Харькове, пока они не закрыли филиал глядя какое говно надвигается.
Вони тоді багато де філії позакривали. Якась політика централізації чи щось таке. В Польщі теж десь закрили в той же час.
 
Видео будет браться с курсовой камеры
А курсова камера аналогова. Бачили відосікі від "Мадяра", де він показував перехоплені записи відео з камер ворожих FPV-дронів? Як гадаєте, чому це відео "птахи Мадяра" змогли перехопити? А тому, що камера у дрона аналогова та передає сигнал через аналоговий телевізійний передавач.
Тож вам треба буде оцифровувати відео з камери перш, ніж подати його на мікропроцесор штучного інтелекту.
Не хочете оцифровувати? Ну нехай, візьмемо цифрову камеру. На дронах вони теж є, але вони дорожче. Наскільки я знаю, ця цифрова камера передає "стиснений" цифровий сигнал. Формат не знаю, можливо, h265 або щось подібне. І щоби "взяти" цей відеопотік з камери, його ваш мікропроцесор має "на льоту" розкодовувати, а потім встигти аналізувати кадри в режимі реального часу. При цьому йому будуть заважати артефакти алгоритму стиснення. З подібною проблемою стикнулися розробники цифрових камер відеоспостереження, коли намагалися "навчити" відеореєстратор розпізнавати рух об'єктів у кадрі на стисненому відео. І "обламалися". Врешті вирішили покласти функцію "детектор руху" на процесор самої камери відеоспостереження, бо процесор камери працює з "сирими" даними від сенсора, і йому не заважають артефакти алгоритму стиснення.
Отже, для вашого дрона зі штучним інтелектом треба купити камеру, яка може віддавати "сирі" дані з сенсора.
 
Вони тоді багато де філії позакривали. Якась політика централізації чи щось таке. В Польщі теж десь закрили в той же час.
Може бути. Принаймні з Харківським офісом все вийшло в стилі «совпадение? Не думаю». Хтось з колег тоді сказав, що Samsung любить розміщувати RnD офіси поближче до вокзалів та аеропортів на всякий сраний випадок. Якщо подивитись на офіси в Києві, Варшаві та Лондоні - то так і виходить.
 
А курсова камера аналогова. Бачили відосікі від "Мадяра", де він показував перехоплені записи відео з камер ворожих FPV-дронів? Як гадаєте, чому це відео "птахи Мадяра" змогли перехопити? А тому, що камера у дрона аналогова та передає сигнал через аналоговий телевізійний передавач.
Тож вам треба буде оцифровувати відео з камери перш, ніж подати його на мікропроцесор штучного інтелекту.
Не хочете оцифровувати? Ну нехай, візьмемо цифрову камеру. На дронах вони теж є, але вони дорожче. Наскільки я знаю, ця цифрова камера передає "стиснений" цифровий сигнал. Формат не знаю, можливо, h265 або щось подібне. І щоби "взяти" цей відеопотік з камери, його ваш мікропроцесор має "на льоту" розкодовувати, а потім встигти аналізувати кадри в режимі реального часу. При цьому йому будуть заважати артефакти алгоритму стиснення. З подібною проблемою стикнулися розробники цифрових камер відеоспостереження, коли намагалися "навчити" відеореєстратор розпізнавати рух об'єктів у кадрі на стисненому відео. І "обламалися". Врешті вирішили покласти функцію "детектор руху" на процесор самої камери відеоспостереження, бо процесор камери працює з "сирими" даними від сенсора, і йому не заважають артефакти алгоритму стиснення.
Отже, для вашого дрона зі штучним інтелектом треба купити камеру, яка може віддавати "сирі" дані з сенсора.
Видос с курсовой камери льется на вход контроллера. Дальше или необработанный стрим выплевывается сразу на выход (без задержки и потребления ресурсов), или идет в обработку софтом. И уже после обработки с делеем идет на трансивер. Будет задержка.
Блин, зачем я все это объясняю...
 
Ну. ви, навіть, знаєте де це є.
Так вперед, що вас стримує?
Тут купа людей, які знають як це зробити! але... чомусь, продовжують вимагати це від інших... дивно.
у вас готове рішення на відео - проста запхайте його в дрон і станьте героєм сучасності. Це ж просто, як я вважаю, в вашому розумінні.
Я не писав що це просто, раз. Це потребує багато грошей і часу яких в мене нажаль немає.
 
Какое наказание военным за употребление алкоголя Согласно статье 172-20 КУоАП Украины такое правонарушение наказывается: Для солдат и офицеров - штраф от 8 500 гривен до 17 000 гривен (100 до 500 не облагаемых налогом минимумов) доходов или арест с содержанием на гауптвахте на срок до 7 суток.


Немного бухнули и лишнего сказали...
это никого не останавливает бухают и еще как, при этом сами офицеры на все глаза закрывают
 
Главное, шо не в Тису:

"Мандрівник", який не мав підстав для виїзду за кордон на час воєнного стану, зібрав речі та приїхав на Закарпаття, де йому замість обіцяного "легального" перетину кордону – через офіційний пункт пропуску, запропонували "екстремальний" – через повноводну крижану Тису. Вартість послуг ділків складала 5000 доларів.

"Повіривши "туроператору", що він переходитиме річку по мілководдю, айтівець одягнув надані рятувальний жилет та гідрокостюм і зайшов у холодну воду, зовсім не очікуючи, що там глибоко. На перших хвилинах чоловік послизнувся, втратив орієнтування і почав тонути. Стрімка течія винесла його до берега, але через сильний холод та спазм кінцівок, чоловік не зміг вибратися з води. На щастя, молодика помітив прикордонний наряд та витягнув його зі смертельної небезпеки", - зазначили прикордонники."

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
нежные какие все пошли, вон видел в одном из номеров журнала Вокруг света за 70-е года на задней обложке, как мужик в Антарктиде в одних плавках купается. Он там жил и работал на какой то советской научной станции. Кстати написали, что температура воды там -2 или -3 градуса, при этом не замерзает. Прикиньте температура минус, а вы плаваете. Я однажды поплавал при небольшом плюсе, так что узнал что чувствовали тонущие с Титаника.
 
Назад
Зверху Знизу