Статус: Офлайн
Реєстрація: 06.09.2007
Повідом.: 84562
Реєстрація: 06.09.2007
Повідом.: 84562
Ті там не сильно с єтим. Кто знает, что они о тебе подумают после такого.Проапгрейдил лексикон; вот, буду в Австрии...







Ти що, нiмецьку мову почала вивчати???