Статус: Офлайн
Реєстрація: 23.07.2009
Повідом.: 40082
Реєстрація: 23.07.2009
Повідом.: 40082
но-но, S&P500 продовжує зростання... хоча заслуг тромба тут немає...Тока Жорік відіт кучє говна кучу варєнья.




