Статус: Онлайн
Реєстрація: 23.07.2009
Повідом.: 40130
Реєстрація: 23.07.2009
Повідом.: 40130
но-но, S&P500 продовжує зростання... хоча заслуг тромба тут немає...Тока Жорік відіт кучє говна кучу варєнья.




