Статус: Онлайн
Реєстрація: 25.03.2024
Повідом.: 21050
Реєстрація: 25.03.2024
Повідом.: 21050
А подскажіть панове - хтось обмінював своє водійське посвідчення-книжечку на пластік через Дію?
Дуже цікавить це питання.
Дуже цікавить це питання.
