все про велорезину

Парни добрый вечер!!!
Ну что какие новости по велорезине:)

Я переставил лысеющую на перед и переднюю назад
Накачал по 3.5атм(сам сотку вешу)

Накат чуть получше стал,но.......
Трусить стало не сильно приятно:іржач::іржач::іржач:

Кстати купил амортизационный штырь,стало немного получше.........но это совсем другая история:браво:
 
кто нить латал велокамеру на автошиномонтажке? как результат?
 
Парни добрый вечер!!!
Ну что какие новости по велорезине:)

Я переставил лысеющую на перед и переднюю назад
Накачал по 3.5атм(сам сотку вешу)

Накат чуть получше стал,но.......
Трусить стало не сильно приятно:іржач::іржач::іржач:

Кстати купил амортизационный штырь,стало немного получше.........но это совсем другая история:браво:

я бы поставил более зубатую на перед, более лысую на зад и качал бы не более 2-х атмосфер по асфальту и до 1,6 по грунтам.
 
я бы поставил более зубатую на перед, более лысую на зад и качал бы не более 2-х атмосфер по асфальту и до 1,6 по грунтам.

Ну как бы 2 АТМ может и маловато

А вот если назад то хотя бы 2.5
Наперед согласен может и 2 АТМ будет норм

Потому что зацеп реально хуже стал,в повороте пару раз чуть не упал:)
То наверно и сама резина реально слабоватая:відстій:
 
Ну как бы 2 АТМ может и маловато

А вот если назад то хотя бы 2.5
Наперед согласен может и 2 АТМ будет норм

Потому что зацеп реально хуже стал,в повороте пару раз чуть не упал:)
То наверно и сама резина реально слабоватая:відстій:

в авто качаешь 2 атм и норм.
больше 2-х атм - уже тряска нереальная начинается и зацеп хуже
 
Спрашивается нахуя? Любой ремкомплект с латками - 5 мин. и езди, ничего не оторвётся, клеится намертво.

Дивлячись хто клеїть.
Я знавав чудака, що клеїв мінімум пів години та з вірогідністю 80% латка тут же відлітала. Пів години чисто на заклеювання, коли колесо вже розібране, а дірка знайдена.
 
в авто качаешь 2 атм и норм.
больше 2-х атм - уже тряска нереальная начинается и зацеп хуже

На велі так само.
Перекачані покрихи катять гірше. З меншим тиском ефективніше вминаються нерівностями та вони створюють менший супротив. Десь навіть бачив як натурально міряли це.

Тож тупо качати більше != краще катять.
 
Дивлячись хто клеїть.
Я знавав чудака, що клеїв мінімум пів години та з вірогідністю 80% латка тут же відлітала. Пів години чисто на заклеювання, коли колесо вже розібране, а дірка знайдена.

Что ж там клеить? Зачистил место с дыркой, можно даже не обезжиривать, пальцем намазал клей, подсохло минуту, оторвал плёнку на латке и наложил её на место с дыркой, придавил. 2 минуты и можно собирать колесо.
С разборкой и сборкой колеса в полевых условиях у меня на это уходит не больше 15-ти минут.
 
Розмазую клей по спіралі збільшуючи діаметр та відповідно зменшуючи шар клею до того, коли коли клей перестане бути слизьким - виходить тонкий шар, який підсихає миттєво. Пару секунд це займає, потім одразу ліплю латку й збираю.
Останній раз в 2019 клеївся.

А той кадр
1 - мастить жирним шаром й камеру, й латку
2 - хвилин 10 на все це дмухає
3 - приліпляє та ще хвилин 10 тримає
4 - гне біля кутів латку для перевірки. Латка обов'язково відходить адже там рідкий клей, який не встиг вистигнути з-за великого шару
5 - підмазує краї та ще хвилин 10 тримає
6 - знову перевіряє відгинаючи кути, які звичайно ж знову відходять, але вже частково типо тримаються клеєм, що він насрав зверху, коли підмазував
7 - ще 10 хвилин тримає бо кути не дуже добрі
8 - знову перевіряє кути, вони звичайно все ще відстають бо інакше й бути не може
9 - збирає бо вже ппц скільки часу всрав
10 - качає та з вірогідністю близькою до 100 одразу все здуває. goto 1
 
Спрашивается нахуя? Любой ремкомплект с латками - 5 мин. и езди, ничего не оторвётся, клеится намертво.

это если есть заплатки в кармане! а если нет?. стоял дома вел-накачаны колёса-решил поставить щитки, металл. для крепления пришлось снять заднее колесо, закрепил щитки, поставил колесо- подкачал и пошёл, прихожу - подспустило. накачал ещё-спускает, но тишина вообще. я его воду- с покрышки по кругу катания в одном месте-воздух травит. :( какого? позже шёл по району, зашёл на сто-латаете? да! снимай камеру и приноси! пришёл домой, снял колесо, разбортировал достал камеру-ни одной заплатки! опять подкачал и в воду-травит из милипиздрической дырочки. осмотрел покрышку-нихрена нет. отнёс на сто. латали минут 13. 20 грн работа. по качеству-латки не видно вообще! просто слилась с резиной...
щас нормально. теперь где то латки нужно купить нормальные, а не китайскую хрень. а в поле как латать? можно ж не снимать колесо и не скидывать резину, а немного достать из под покрышки в том месте где травит и латать? только где в поле найти лужу для проверки....
 
без камеры никто тут не издит? ))
 
только где в поле найти лужу для проверки....
Уши и слюни вместо лужи. ;)
теперь где то латки нужно купить нормальные, а не китайскую хрень.
В любом веломагазине, они работают. Китайские ничем не хуже, но я предпочитаю KLS или Longus, из за компактных коробочек. Покупаю раз в год, чтобы свежие были, хотя это мои заморочки, можно и раз в 5 лет..
без камеры никто тут не издит? ))

Тифо катает. Я не хочу рисковать, проколоться где нить в ебенях за городом и нести на себе вел, камеру хоть залатать можно а с бескамеркой вариант один. Плюс ниппель изнутри забивается той жидкостью - хрен подкачаешь.
 
Ні, не катаю.
Бо я взагалі в принципі майже не катаю. Задрався їздити одними й тими самими доріжками безкінечно. Останні три роки я туристю по харду та мені й не до тих покатух. А на туристичному велі пох на ті плюси, що дає безкамерка.
Ну а з-за того, що перестав тут катати майже, забив й на вел відповідний - їздить й їздить, не багато його юзаю.

Але так загалом безкамерка має сенс звичайно.
А від великих проколів лікується так само камерою - ніхто не заважає возити її з собою та запхати в безкамерку в разі чого.
Підкачати - ну ставиться колесо ніпелем під 45 вниз на хвилинку, потім все качається. Інколи заліпляє, так, ну викрутити личинку та прочистити. Але чи часто воно треба?

Я два роки вже без проколів з пробігом 15к кожен - гермет рулить. В мене в камерах, а в покрихах він краще працює та заліпляє те, що в камері не взмозі. Підливати лише треба бо сохне.


Якщо візьму новий вел й там будуть вже готові безкамерні колеса( майже на всіх зараз), то буде безкамерка.
А так паритись влом - на туристі пох, а на велах для місцевої їзди пох ще більше бо мало на них катаю.
 
Re: все про велорезину

Решил обновить тему
Кстати резину так и не купил
Старые скаты уже заметно полысели
Какие ж новые брать???????
 
Re: все про велорезину

Решил обновить тему
Кстати резину так и не купил
Старые скаты уже заметно полысели
Какие ж новые брать???????

Хочеш купити - піди в магазин та купи, там є вибір.
А так лише знову голову поморочиш та нічого не купиш.
 
Re: все про велорезину

А кататься на ободах??????
 
Назад
Зверху Знизу