Обсуждение провайдера Воля Харьков

Извините, я не очень осведомлена. А как найти живой чат с оператором. Я по сайту потопталась, не нашла. Те, кто заключал договор, давно за границей. В квартире живет старенькая бабушка, которая инетом не пользуется. Подскажите, как можно с Волей расстаться. Буду очень признательна за ответ.
Нехай з закордону напишуть на цю адресу abonents@volia.com
 
Нехай з закордону напишуть на цю адресу abonents@volia.com

Извините, я не очень осведомлена. А как найти живой чат с оператором. Я по сайту потопталась, не нашла. Те, кто заключал договор, давно за границей. В квартире живет старенькая бабушка, которая инетом не пользуется. Подскажите, как можно с Волей расстаться. Буду очень признательна за ответ.
Добрий день. Більшість питань можна вирішити онлайн в наших каналах (чат, e-mail, сторінки в соціальних мережах). Вікно чату розміщено на сайті компанії
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
в правому нижньому куті. Години роботи чату з 09:00 до 21:00. Або звертайтесь на електронну пошту abonents@volia.com. Також, можна написати на офіційні сторінки Facebook та Instagram. Ми допоможемо у вирішенні питання.
 
після 2х років решив звалити
все одно не працює без світла, да і тарифи міняют (но це у всіх).
дзвонили, просили залишиться (знижками в 20-30 відсотків заманювали) вирішив пройти весь шлях з відключення (кажуть на форумах що складно типа, перевіремо) і забути
є багато операторів дешевше , а деякі навіть якісніше
 
після 2х років решив звалити
все одно не працює без світла, да і тарифи міняют (но це у всіх).
дзвонили, просили залишиться (знижками в 20-30 відсотків заманювали) вирішив пройти весь шлях з відключення (кажуть на форумах що складно типа, перевіремо) і забути
є багато операторів дешевше , а деякі навіть якісніше
Я вже більше 15 років з Волею (ще з часів Датасвіту) :D
Теж думаю звалити, але вагаюся між триоланом та київстар. Кажуть триолан може подекуди без електрики працювати, та й 180 грн./міс. все ж краще ніж 300 грн. Але мені здається, що скоро й він здорожчає.
 
гігабіт всього 150 грн .
куда ще дешевше ?
Кажуть триолан може подекуди без електрики працювати, та й 180 грн./міс. все ж краще ніж 300 грн.
навіть дерьмостар (та воля) працювали спочатку війни
а тарифи анала "індивідуально для кожного будинку" ... та ну нах
А так, не чув що анал працює без світла, а макснет в 2х місцях при блекауті тестував, працював!
Я вже більше 15 років з Волею (ще з часів Датасвіту) :D
я пройшов вже "типу борги" (легко послав нах, тк працівав в укртелекомі і знав як слати) а після просто було дешево (40 грн в місяць, впродовж року).
Насправді аоля краще говностару, но дорожчає , а мене все не влаштовує.
в умовах війни мене повністю влаштовує мобільний інет, тим паче на лайфі і мудафоні типа безлім (говностар не поповнюю)
зараз як раз вирішую що робити далі
 
Я вже більше 15 років з Волею (ще з часів Датасвіту) :D
Теж думаю звалити, але вагаюся між триоланом та київстар. Кажуть триолан може подекуди без електрики працювати, та й 180 грн./міс. все ж краще ніж 300 грн. Але мені здається, що скоро й він здорожчає.
vlag, добрий день. Прикро, що ви прийняли таке рішення. Якщо у вас є питання по якості послуг або сервісу, уточніть номер договору та номер телефону звернувшись до нашого чату, e-mail (abonents@volia.com) або в приватному повідомленні на одній із офіційних сторінок в соціальних мережах. Ми з радістю вам допоможемо.
 
Исчезла в кабинете опция "кредитования", раньше была и Ответ Воли ,добрый день. Клавиша кредитования отсутствует на портале абонента. Компания Volia прежде всего заботится об интересах своих клиентов и постоянно работает над усовершенствованием сервисов для вашего удобства. Все абоненты с постоплатой имеют возможность пользоваться услугами без ограничения до 100% стоимости тарифного плана.
 
Пришло сообщение от VOLIA - c июля 2023 цена ТВ и инета 400 грн. Очень жаль, но прийдется сказать "До побачення".
 
Пришло сообщение от VOLIA - c июля 2023 цена ТВ и инета 400 грн. Очень жаль, но прийдется сказать "До побачення".
RVSN, добрий день. Прикро, що ви прийняли таке рішення. Якщо у вас є питання по якості послуг або сервісу, уточніть номер договору та номер телефону звернувшись до нашого чату, e-mail (abonents@volia.com) або в приватному повідомленні на одній із офіційних сторінок в соціальних мережах. Ми з радістю вам допоможемо.
 
Хэлп!
Кто разбирается - пожалуйста, помогите человеку разобраться хотя бы :

Именно у меня.
Утром пропал интернет, а на улице застал звонок с Воли, что я еще и всем мешаю. Меня и отключили. Завтра пришлют мастера. Начнут на деньги разводить. :)

В смысле мешаете ?????? :confused:
Т.е. не поломка, а оплаченный инет отключили именно вам по некой причине ?????
Я правильно вас поняла ?

Что-то с роутером или сбой настроек. Я не поняла. Якобы от меня шел какой-то поток сигналов к ним на сервер и у других начались неполадки. У меня были открыты 2 страницы - хф и фб, когда слетел интернет. И я пошла на улицу, там догнал звонок из техподдержки.
 
Хэлп!
Кто разбирается - пожалуйста, помогите человеку разобраться хотя бы :
Все дуже просто: скоріш за все або компьютер заражений, або один з девайсів в мережі (пнаприклад айпі-камери мають вразливості, на них заливають ставлять софт для дудосу) і заражене обладнання почина або спам розсилати, або дудосити якісь певні сервери. Хакерські группи збирають тисячі таких заражених пристроїв в "ботнети" якими можуть перенавантажити цілі сайти і мережі.
Якщо від одного з провайдерів йде потужна дудос атака, то до цього провайдера звертаються ті кого атакують і просять відключити точки з яких ідуть атаки.
 
Назад
Зверху Знизу