Новая вводная. Залужный.

Бредогенератор с утра включился.
 
Бусинка ирландская иди нахуй тут Украина базарит
Ваша рыжая Ирландия сосала и будет сосать у Британии
 
Буся хочет и в Шотландии брать в рот ты не стесняйся Буся я знаю шо ты блядь ещё та
 
Буся знаю что и так сосешь у бритов смачного Тоби нескорена ирландка
 
2D3FXvlpwujZPlRYtGjnWoSQ4bKnivqxl9.jpg
 
нажаль, найтрагічніший період України ще попереду, і він буде передумовленний перш за все непрофесійними та антиконституційними діями центральної влади. але що тобі до цього, будеш і далі кепкувати на форумах, сидячі далеко від подій, отримуючі добові від Контори... будеш такою ж гидотою як шарій, тільки біднішою...
Ой, не треба тільки вангувань та розганяння страху. Розкажіть, якщо зможете, про "непрофесійність та антиконституційність". Тільки без анонімних блогерів, будь ласка)
Про всяк випадок перелічу джерела інформації, що заслуговують на довіру (зверху вниз):
1. Президент краіни
2.Міністерства та відомства, прес-центри
3.Офіційні лиця
4. ЗМІ ( яких не ловили на неправді і які відповідально відносяться до інформації)
5. Експерти та ютубери, прізвища яких відомі і не визивають огиди за звичку до хайпу
6. Анонімні особи з ТГ, що займаються заказухою та зомбуванням, наклепами, вкидами і АБСОЛЮТНО НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ за те, що передають на вентилятор.
Це частіше усього дно.
 
Я теж не особо, але в свідомості основної маси наріда, яка не сидить в фейсбуках і не читає журнашлюх, Залужний = війна і все те, від чого хочеться сховатись, а Зе = надія на мирне (колись) майбутнє.
Щось дуже закручено, я б сказала) Може для трусливого планктона якраз Зеленський, такий недоговороспосібний, не хоче прекратити війну, капітулювати і звільнити хом'ячків від мобілізації?
Є тварини, що вже прямо називають його винуватцем війни, не згадуючи пуйла. І починають однаково: от якби не той вибір...Кацапйо тільки в долоні плеще.
 
Так починався телемарафон.
24.01.22.
Причин для паніки немає.


Тобто треба було вийти до суспільства і продемонструвати паніку?? Я вас правильно зрозуміла??
Ви навели приклад єдино можливої поведінки голови держави. Я навіть не знаю, що тут можна поясняти.
 
Тобто треба було вийти до суспільства і продемонструвати паніку?? Я вас правильно зрозуміла??
Ви навели приклад єдино можливої поведінки голови держави. Я навіть не знаю, що тут можна поясняти.
треба було до війни готуватися, а не дебілів шашликами пригощати та для кацапів дороги прокладати...

звісно, що цей недо-наполеон винен у початку війні на рівні аз хйлом! бо той покидьок, а цей - оманський зрадник
 
Шашликів вже нажерлася? Від пуза?
Хом'ячок? :D Тоді вам м'яса не потрібно)
Взагалі, що робити і про що казати на загал в загрозливій ситуації, вирішують військові та рада нацбезнеки. Раз так сказав, значить потрібен був час, без паніки.
На що - nvr4d-у ніхто не сказав) Сцуко, образив хом'яка.
 
Назад
Зверху Знизу