Новая вводная. Залужный.

Статус: Offline
Реєстрація: 04.02.2020
Повідом.: 7551
Зеленский намерен уволить Залужного. Правда, неясно, кого назначить. Сырский и Буданов - отказались. Разумные люди. Но Президент видимо в кураже, добьетя своего. Он уже почувствовал себя то ли Наполеоном, то ли Бисмарком.

В свое время Николай II назначил себя Верховным главнокомандующим. Поддержала его только супруга, Александра Фёдоровна. Результат известен.

Флуд допускается.
 
Арестович я думаю очень хорошо подойдёт )))он ведь самый умный и все знает )))
 
блядь,во время самое главное....придурки...
 
1706730622721.png
 
Можно Леню Черновецкого выписать и назначить большим начальником.
Может, хоть повеселимся напоследок. :)
 
Смех-смехом, но я в январе пропустила два обстрела. Бабахи застали меня за компом.
Раньше я хоть держала рядом Дозор и не пропускала сообщений - Ракета!!!
Уже не ракет боишься, а ЭТО ВОТ ВСЕ при власти.
 
Війна йде, а вони хуйньою займаються.
Реакцію суспільства хочуть знати.
І якшо реакція суспільства не дуже велика, то включать хуйню вже повністю.
Хитровиїбаний дебілізм.
 
Якшо буде вибір між Зеленським і Залужним, то виберуть Залужного.
Не знаю як там насправді, але всі чогось думають шо Залужний потрібен, а у потрібності Зеленського є великі сумніви.
І всім похуй на законність, на конституційність, на формальність.
 
Мда ,ситуация не очень, мягко говоря.
 
Хуйня вже є, а можлива ше і пізда.
 
Зеленский намерен уволить Залужного. Правда, неясно, кого назначить. Сырский и Буданов - отказались. Разумные люди. Но Президент видимо в кураже, добьетя своего. Он уже почувствовал себя то ли Наполеоном, то ли Бисмарком.

В свое время Николай II назначил себя Верховным главнокомандующим. Поддержала его только супруга, Александра Фёдоровна. Результат известен.

Флуд допускается.
Чому ти хочеш, щоб Зеленський звільнив Залужного?
 
Чому ти хочеш, щоб Зеленський звільнив Залужного?
ніхто цього не хоче. але ж тенденція є? насправді, нач генштаба - то така номінальна фігура у генералітету. перший серед рівних. операції розробляються колективно, не ідивідуально, а начгенштабу несе відповідальніть за прийняття рішень та вибір тих чи інших планів, що розроблені. але Залужний у нашому (багато в чому інфантильному) суспільстві - то не просто військовий високого рангу під час війни, то символ спротиву та перемоги. як Джон Конор. звичайно ж, у цивільних очильників викликає занепокоєння та, можливо, банальні заздрощі його популярність у люду. а може все ще простіше: "команда зе" хоче вийти на переговорний трек з людожерами, а військове керівництво (читай Залужний) проти цього...
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу