Збільшити обсяги мобілізації...

ото тебе прорвало, чорнорота... :D
як же тобре вас чморити, дебилів дерьмаківських на зарплаті... люблю дивитися, як вас кочевряжить, як хробаків під сонцем... і ви змушені тявкати та виправдовуватися, замість того, щоб постити брехню...
Выключи кнопку, биомеханоид :D
 
Так а що ти хочеш довести? Так, запасника можуть мобілізувати. Якщо - є відповідна пасада (з числа офіцерського складу).
Чисто формально це суперечитиме останній редакції статті 22. З неї в 01.10.2020 прибрали фразу
які призиваються на військову службу за призовом під час мобілізації
залишилось:
які проходять військову службу під час особливого періоду
Формально, якщо вже служиш (проходиш), то до 60-ти. А призвати вже по цій статті не вийде. Але є інша Стаття 6. Військові посади:
Військові посади, передбачені штатами воєнного часу, при переведенні Збройних Сил України, інших військових формувань, Служби безпеки України та розвідувальних органів України на організацію і штати воєнного часу укомплектовуються військовослужбовцями, резервістами або військовозобов’язаними.
А статус військовозобов’язаний мають усі 18-60 років. І вийти з цього статусу можна тільки по статті - виключено з війскового обліку.
 
Останнє редагування:
Впервые вижу начальника штаба в звании солдат...
Та там зараз пиздець буде... воно наскоро склепане, сире й глюкаве.
Ще буде, я ж кажк, та мить, коли у розшуку буде 10 міліонів людей.
 
Так а що ти хочеш довести? Так, запасника можуть мобілізувати. Якщо - є відповідна пасада (з числа офіцерського складу).
Так вот получается, что младшего офицера после 45 нет.
 
Возможно, что с помощью ф16 надо сбивать самолёты кацапские, а они будут летать на территории кацапии, поэтому и тянут, хз.
Вот блять и посбивали над БНР.
Поэтому блуждающий Пэтриот даже и не пытаются больше подтягивать.
Принимаем КАБы сотнями и не возмущаемся.
Ну тогда кацапы будут ползти медленно дальше, выхода нет.
Нужно готовится на всякий случай.

 
Боишься... Правильно.
А поки шо не гавкай. Марш в будку! :D
ти з будки наче й не вилазиш, шавка. одразу бачу блохасту сучку на ланцюгу... :добіса: ще раз: іди нахуй і вештайся за мною по темах. ти нудна та тупа. але то є ваша видова ознака.
 
Мадам, есть фанаты таких игр, вы рискуете нарваться :D
Месье. Обратите внимание. Я сижу тихо, никого не трогаю. И какой-то биогуаноид начинает поминать мой ник всуе. И уже не в первый раз. Как я должна реагировать?

Вы тоже из отважных борцунов с дамским полом? Или вы провокатор из "прекрасного далеко"?
 
Месье. Обратите внимание. Я сижу тихо, никого не трогаю. И какой-то биогуаноид начинает поминать мой ник всуе. И уже не в первый раз. Как я должна реагировать?

Вы тоже из отважных борцунов с дамским полом? Или вы провокатор из "прекрасного далеко"?
Та нет. Я конечно люблю, женский пол, но не собираюсь отправлять вас служить мадам. Хотя если вы так нарываетесь, то научить вас на комбайнера - мысль интересная и свежая :D Кстати, в связи с мобилизацией металлургические предприятия Донбасса уже активно набирают женщин. Это не упрек, а так к слову :D
 
Та нет. Я конечно люблю, женский пол, но не собираюсь отправлять вас служить мадам. Хотя если вы так нарываетесь, то научить вас на комбайнера - мысль интересная и свежая :D Кстати, в связи с мобилизацией металлургические предприятия Донбасса уже активно набирают женщин. Это не упрек, а так к слову :D
Какой-то поток сознания... Почему именно на комбайнера? Или на металлургическое предприятие? Тем более, на Донбассе...

А вы почему не идете в комбайнеры или литейщики? Ну, не хотите сами - своей жене посоветуйте. Вахтовым методом, например.
 
Останнє редагування:
ти сама це чудово робиш. :D я лише фіксую. нахуй мені з тобою вступати в якісь суперечкі. ти - комаха, з низькою соціальною відповдальністю, рівнем розвитку, походженням та звичками
 
Назад
Зверху Знизу