Збільшити обсяги мобілізації...

Могу погрить с людьми то возьмут к себе , жрать умеешь готовить? Или хочешь диверсанткой поработать
у них один ответ - я слишком молодая , старая , больная у меня родители дети а то я б уже давно воевала
 
тут конечно гениев хватает, но такой глупостью не советую заниматься, тцк переиграть на их поле..., если у вас конечно жена не подполковник полиции или ее отец не генерал как минимум.
Ну по такой логике и отсрочка по студенчеству например или по супругу-инвалиду - это тоже на их поле и ее нельзя получить.
 
Хуйня якась. Тоді з 45 не могли б мобілізувати, але, ми всі знаємо, що це не так.
Насправді - для тих, хто вже проходить (по контракту), в 45 починають без фанатизьмугнати на пенсію, особливо, якщо посада є, і на неї є молодші претенденти.
А от хто НЕ проходить - до 6- спокійно мобілізується.
Бля, я ж специально выложил статью закона. Или ты хуйней 22-ю статью называешь. Тогда чем эта хуйня лучше, чем тех хуйни, где прописаны отсрочки.

Глава IV
ПРОХОДЖЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ

Стаття 22. Граничний вік перебування на військовій службі

1. Граничний вік перебування на військовій службі встановлюється:

1) для військовослужбовців рядового, молодшого сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, - до 45 років;

2) для військовослужбовців старшого сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, - до 50 років;

3) для військовослужбовців вищого сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, - до 55 років;

4) для військовослужбовців молодшого офіцерського складу - до 45 років;

5) для військовослужбовців старшого офіцерського складу: майорів (капітанів 3 рангу), підполковників (капітанів 2 рангу) - до 50 років; полковників (капітанів 1 рангу) - до 55 років;

6) для військовослужбовців вищого офіцерського складу - до 60 років;

7) для військовослужбовців, які проходять військову службу під час особливого періоду, з числа осіб:

рядового, сержантського і старшинського складу, молодшого та старшого офіцерського складу - до 60 років;

вищого офіцерського складу - до 65 років.


{Частина перша статті 22 із змінами, внесеними згідно із Законом
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
; в редакції Закону
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
з урахуванням змін, внесених Законом
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
}


2. Військовослужбовці Збройних Сил України та інших військових формувань, які мають високу професійну підготовку, досвід практичної роботи на займаній ними посаді, визнані військово-лікарською комісією придатними за станом здоров'я для проходження військової служби, на їх прохання можуть бути залишені на військовій службі понад граничний вік перебування на військовій службі, встановлений
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
цієї статті, на строк до 5 років у порядку, встановленому положеннями про проходження військової служби громадянами України.


{Частина друга статті 22 в редакції Закону
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
}
 
Останнє редагування:
Я только за ). Но есть мнение некоторых юристов, что для того, чтобы не призвали надо уйти от статуса военнообязанный. А на сегодня это возможно только по возрасту (60 лет) или по здоровью. Других способов лишиться статуса военнообязанный по закону нет.
Я привел выше статью закона, абсолютно человеческим языком написанную. Но если мнение некоторых юристов выше, тогда ладно.
 
А верну-ка я вас в тему :)

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
засрали тему п.здюк с хтивым
цэ нэ життя, цэ просто якийсь жах...

awful-angry.gif
 
А верну-ка я вас в тему :)

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Отличная статья с числами, наглядно очень.

Зазначимо, що реальна кількість осіб, які ухиляються від мобілізації, все-таки може відрізнятися
від зазначеного у відповідях управлінь Нацполіції, оскільки військкоми могли ще не передати всі дані правоохоронцям.
Однак різниця вже точно не мільйон (-и), як із піною біля рота стверджують російські пропагандисти.
 
Ну по такой логике и отсрочка по студенчеству например или по супругу-инвалиду - это тоже на их поле и ее нельзя получить.
Это все четко прописано в законе, а то что типа после 45 нельзя призывать бред.
 
Это все четко прописано в законе, а то что типа после 45 нельзя призывать бред.
Так я выложил два раза 22-ю статью закона о военной службе. Там четко и написано. Если ты читать на державной умеешь)
 
О чем тёрли кацапы при встречах перед самым началом полномасштабного и уже в процессе с главой ЦРУ?
Никто не знает
О том, что война будет происходить на полигоне "Украина"
И совместная цель - не выпустить ее за эти пределы. Кто победит, тот победит.
Уверен на 100%.
Хз
Для того, чтобы нормально противостоять кацапам вдол северной границы, нужно разрешение делать удары на глубину 50-100км вглубь РФ, всем инстурментарием. Так же сбивать кацапские самолеты там же.
Ты сам ответил на свой вопрос по самолётам. Нахуя их давать , (возможно пару есть), если не разрешено бить по территории кацапии, и нету массового обстрела крылатыми ракеты.
они уже давно прилетели, возможно даже их используют, к сожалению не массово, как нам бы хотелось.
для того чтоб использовали массово нужна база для их безопасной эксплуатации.
Возможно на Донбассе летают один или два и в Крыму может.
 
Так я выложил два раза 22-ю статью закона о военной службе. Там четко и написано. Если ты читать на державной умеешь)
5) для военнообязанных и резервистов, призываемых на военную службу по призыву по мобилизации, на особый период, и военнослужащих, проходящих военную службу по особенного периода - до достижения предельного возраста пребывания в запасе и в военном резерве.

до 45 лет, это если служит, а если по мобилизации то до предельного возраста, тоесть 60 лет.
 
Якщо хтось переймався про направлення на ВЛК, то вже майже:

Найближчим часом у застосунок "Резерв+" планують додати функцію електронних направлень на ВЛК.

Про це заявила заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко, передає
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
із
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
на РБК-Україна.

"Тобто фактично не здійснюючи візит до ТЦК і СП для того, щоб винятково отримати направлення на ВЛК, ми зможемо його в зручному вигляді отримати в додатку", - пояснила Черногоренко.
 
Назад
Зверху Знизу