Збільшити обсяги мобілізації...

Ірина Цибух, 25 років
... загинула 29 травня 2024 року на Харківському напрямку

1 червня Ірині мало виповнитись 26 років. (с)
 
Вы никак не поясните ни простому мужику (не добровольцу), ни его семье, когда они видят вокруг, что кто то из блатных, околовластных и прочих бугаев при бабле - спокойно живет и в хер не дует...
Для этого должен быть честный и открытый разговор с обществом
Ну не знаю. Я в курсі шо при кормушках живуть спокійно. Блатні, бугаї, т.п тусять в спортазалах і Монако. Більше того, в Києві сидить влада, яку я не обирала, не підтримувала і не підтримую і мені огидно шо це все стоїть на чолі моєї країни і має більшість в обласних, міських і райрадах купи населених пунктів.
Але в поточній ситуації на це все - насрати.
Мені абсолютно насрати на відсутність якихось розмов, як насрати і тим, хто розуміє - не буде цих розмов. Ну не буде оцих ваших "чесних відкритих розмов". Держава не буде цього робити. По-перше, тому шо Україна - демократична країна, більша частина і територія якої живуть практично довоєнним життям, це розслаблений стан в якому люди не зберуться, як ти їх не мотивуй, інша справа була весною 2022, але зараз не весна 2022. По-друге, у мене своя думка про плани влади, лишу її при собі. Чи одобряю я те, що вона ганяється за людьми як за вівцями на вулицях? Ні. Це потворний інструмент. Яка альтернатива? Не знаю. Але якшо ви думаєте, шо альтернатива це відверта розмова з суспільством - погані у мене новини для вас.
Я живу не при баблі, скидаю на вовчанських котиків і інших скільки можу, памятаю слова Залужного - нам ще буде дуже важко, але вже не буде соромно. За те як живу я мені не соромно і це єдине шо мене турбує.
 
Я живу не при баблі, скидаю на вовчанських котиків і інших скільки можу, памятаю слова Залужного - нам ще буде дуже важко, але вже не буде соромно. За те як живу я мені не соромно і це єдине шо мене турбує.
до речі, повірте, після того, що і як сталося з Залужним до нього є питання, скажимо так обережно, й у військових, справжніх, тих що на нулі... Знаю про це особисто...
 
Останнє редагування:
Сейчас многим из инфраструктурных не продлили бронь. У кого она была с самого начала.
 
В постанове 560 записано:

означает ли это, что после 45 не направляют в штурмовики или там всё проще, уже без и спец. медкомиссии берут:ги:
Просто после 45-ти уже прирожденные штурмовики, очевидно же)
 
Списанный из ЗСУ..., млять... Не знаю, на каких фронтах и сколько он воевал. Языком - точно воевал

штопанный, млять

Везде примазывался... впервые засветился, в моем наблюдении -речником в правом секторе.
Воин ртом, млять...

Если я чего не знаю и не прав, в смысле его доблести, то мне не западло и извиниться...
Это ж его в женский монастырь списали?:D И еще у этого Бляхера псевдоним подозрительный - Береза. А не Смерека) Точно латентный ждун:D
 
Это ж его в женский монастырь списали?:D И еще у этого Бляхера псевдоним подозрительный - Береза. А не Смерека) Точно латентный ждун:D
ему дали повестку, он вроде говорил, что это за его критику власти. Позже он списался по зрению, ездил на лечение в Германию. Вот видео вручения повестки
 
Останнє редагування:
до речі, повірте, після того, що і як сталося з Залужним до нього є питання, скажимо так обережно, й у військових, справжніх, тих що на нулі... Знаю про це особисто...
Хибна думка. У військових від солдата до майора точно, а може і вище, не може бути питань до Головнокомандувача. До комроти, комбата можуть. До комбрига у декого.
Але якщо ти наполягаєш що саме до нього, то (це ж армія) це питання до Верховного. Ну так воно працює. Це не цивіл, де кожен - президент. В армії так не проканає.
ПС От таки шось було в армії за призовом. Хоч ніхто маячню після неї не ніс, а це була більшість)
 
Хибна думка. У військових від солдата до майора точно, а може і вище, не може бути питань до Головнокомандувача. До комроти, комбата можуть. До комбрига у декого.
Але якщо ти наполягаєш що саме до нього, то (це ж армія) це питання до Верховного. Ну так воно працює. Це не цивіл, де кожен - президент. В армії так не проканає.
ПС От таки шось було в армії за призовом. Хоч ніхто маячню після неї не ніс, а це була більшість)
Почему не может?
 
По уставу. Нельзя обращаться к вышестоящему командованию через голову непосредственного начальства. И можно рапорт прямому начальству (то самое до комбрига включительно).
 
По уставу. Нельзя обращаться к вышестоящему командованию через голову непосредственного начальства. И можно рапорт прямому начальству (то самое до комбрига включительно).
Не знал, что еще такой совок остался, но это не ответ на вопрос почему не может быть претензий , я к нашему президенту тоже ни разу не обращался, а вопросов к нему чуть больше чем до фига.
 
Не знал, что еще такой совок остался, но это не ответ на вопрос почему не может быть претензий , я к нашему президенту тоже ни разу не обращался, а вопросов к нему чуть больше чем до фига.
Армия всегда была государством в государстве. И, несмотря на имплементацию стандартов НАТО в области переименования всего и всех, основное руководство осталось прежним.
 
Не знал, что еще такой совок остался, но это не ответ на вопрос почему не может быть претензий , я к нашему президенту тоже ни разу не обращался, а вопросов к нему чуть больше чем до фига.
А ти подивись в вікі. Ти ж звідти всі свої знання береш))
Який блядь совок? Всі армії сформовані за принципом єдиноначальності в тому числі. І я хотів би побачити солдата амер арміїї з претензіями хоча б до якогось майора)))
Ну сам подумай, будь ти в армії, кому б ти пред"явив, що не лох в 40+ землю копати? А траншея сама себе не викопає.
Ну і ще тому, що, як би ти не писав протилежне, навіть зараз в армії процент довбойобів набагато менший, ніж у цивілів. Зараз, звісно, він вищий, нажаль, ніж будь-коли. Причин багато, тобі не буде цікаво.
Просто твій, наприклад, довбоєбізм не буде мати таких наслідків, як в армії. Система намагається саморегулюватися. Поганенько, але тім не менш. Тому за визначенням лейтенант комвзводу не може оцінити дії того ж комбрига в масштабах бригади. А тим більше головнокомандувача.
Там про твої претензії президенту я нижче написав.
 
Хибна думка. У військових від солдата до майора точно, а може і вище, не може бути питань до Головнокомандувача. До комроти, комбата можуть. До комбрига у декого.
Але якщо ти наполягаєш що саме до нього, то (це ж армія) це питання до Верховного. Ну так воно працює. Це не цивіл, де кожен - президент. В армії так не проканає.
ПС От таки шось було в армії за призовом. Хоч ніхто маячню після неї не ніс, а це була більшість)
Ты не понял, вопрос был не к нему когда он был Главком. И тем более не мне судить. Я не воин и не враг ..Это не мой "вопрос" . Вопрос возник у ребят - какой формой процесса он вдруг перестал быть тем, кем был, в том числе и вообще в ЗСУ. Мне то - понятно. Но мне просто озвучили и с сожалением, что разве так происходит у воина.От себя добавлю, что та инфа, что он не прошел ВЛК , либо фейк, либо ему сослужили плохую службу.Но я то - без погон в данный момент, а вот у некоторых с погонами и на передке возник вопрос .

Надеюсь пояснил. Ибо я не говорил о его работе на посту,Я не компетентен в этом...
 
Ты не понял, вопрос был не к нему когда он был Главком. И тем более не мне судить. Я не воин и не враг ..Это не мой "вопрос" . Вопрос возник у ребят - какой формой процесса он вдруг перестал быть тем, кем был, в том числе и вообще в ЗСУ. Мне то - понятно. Но мне просто озвучили и с сожалением, что разве так происходит у воина.От себя добавлю, что та инфа, что он не прошел ВЛК , либо фейк, либо ему сослужили плохую службу.Но я то - без погон в данный момент, а вот у некоторых с погонами и на передке возник вопрос .

Надеюсь пояснил. Ибо я не говорил о его работе на посту,Я не компетентен в этом...
Ок. Або сформульовано було не дуже, або я не зрозумів)) Але ти бач, який ефект?)
А шо там не так з "формою процеса"? Звільнили з посади. Підстрахувались рішенням ВЛК. Ніхто не був проти.
 
Назад
Зверху Знизу