Збигнев Бжезинский - Дмитрию Медведеву: Вами восхищается вся Америка

Дык думать то не о чем, откуда Дальновиду стопроцентно знать как поступит независимый от него человек... Всяких интелигентских имхо не было ведь...
Дальновид, а ты слышал, что Добкин сказал о Витренко на 5 канале с час назад?

нет, не слышал

Я ж ,блять, давно об этом говорил: Янукович тоже хочет уничтожить украинский народ, а ты не верил.:D

Оранжевые (вместе с Тягнибоком) тоже.
 
Неужели масоны под личиной Трезвого Харькова? :eek::eek::eek:

Воздержание - опасная штука! :(

Вот взять, к примеру, сало. Уже и клубы салоедов есть. А задумывались ли вы над истинными причинами отставания славян? Ответ есть: это сало и свинина.

САЛО! Так, так. Про нього, про "наркотик українця". Не дарма його називають наркотиком, бо багато людей на нього "підсаджені" вже не одне століття. Але, як ми знаємо, всі наркотики зрештою шкідливі.

Основна теза цієї статті така: для того, щоб Україна, Росія та Білорусь відновили силу свого слов'янського Духу, нам треба відмовитись від поїдання свинини та сала.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
А теперь вопрос для раздумья - если идеолог мирового господства США и ярый русофоб З. Бжезинский открыто хвалит Медведева, то что это значит?
Это значит, что кто-то страдает "чтосказательством": уделяет слишком много внимания тому, что политеги говорят на публику
 
Шановний Дальновид
Я здивований вашою логікою. Якщо Збержинський -ніби русофоб, а Путін/Медведев агенти ЦРУ, то чому ті хто проти Путіна/Медведева русофоби?
 
Шановний Дальновид
Я здивований вашою логікою. Якщо Збержинський -ніби русофоб, а Путін/Медведев агенти ЦРУ, то чому ті хто проти Путіна/Медведева русофоби?

Де ти це прочитав? Я такого не казав. Навпаки - Путін тв Мєдвєдєв є одними з найнебезпечніших русофобів
 
Дальновид сказав(ла):
Навпаки - Путін тв Мєдвєдєв є одними з найнебезпечніших русофобів
Ну як взагалi можна таке казати!? Вони тепер наше ВСЕ! :D
 
Дальновид
Кинь ти цих «русофобів» Путіна та Медвєдєва і не звертай на них увагу. Чим вони тобі, твоїй країні, твоєму місту, твоїй сім’ї «небезпечні як «русофоби».

Як вони небезпечні як підлеглі Пентагона
 
Дальновид
У Пентагона стільки «підлеглих», що пупок розв’яжеться зі всіма боротися. Оберігай свою країну, своє місто, свою сім’ю, а з «підлеглими» Пентагона нехай борються ті країни, народи, або окремі люди, яким ці «підлеглі» загрожують.

А що, Україні вонги не загрожують. В нас ще не було президента, який б не був підлеглим Пентагона
 
Дальновид
Може це тобі мерещиться, що Путін, Медвєдєв і наш президент Янукович «підлеглі» Пентагону, може це Пентагон «підлеглий» їм?

Пентагон підлеглий хіба що сіоністам
 
Я критикую критиків Росії взагалі, а не путінської. Тим більше, що ці "критики" виправдовують дії американців
Тому що американці не вороги власного народу і роблять те що робила Російська Імперія.
 
Тому що американці не вороги власного народу і роблять те що робила Російська Імперія.

Що ж вони таке роблять? Тільки воюють та створюють державні перевороти в інших країнах. Яскравий приклад - Помаранчева революція
 
Що ж вони таке роблять? Тільки воюють та створюють державні перевороти в інших країнах. Яскравий приклад - Помаранчева революція
Особисто пробував наколоті помаранчі та одягав американські валенки?
 
Назад
Зверху Знизу