Замки України

От чого мені не вистачає - так то буклетів.
З фотками, історією, експозицією.

Я сама люблю буклети.
Коли були в Олицькому замку, там в манюсінькій крамничці магніта не знайшлось, не те що буклетів.
Зараз я його сюди добавлю.

Нє, передумала про Олику. Там багато матеріала.
Напишу про Клеваньский замок.
 
Я сама люблю буклети.
Коли були в Олицькому замку, там в манюсінькій крамничці магніта не знайшлось, не те що буклетів.
Зараз я його сюди добавлю.

Нє, передумала про Олику. Там багато матеріала.
Напишу про Клеваньский замок.

Давай, пиши. То все поряд - можливо поїду, подивлюся.
 
Я сама люблю буклети.
Коли були в Олицькому замку, там в манюсінькій крамничці магніта не знайшлось, не те що буклетів.
Зараз я його сюди добавлю.

Нє, передумала про Олику. Там багато матеріала.
Напишу про Клеваньский замок.


От які ми?

От які?
Під ногами валяється бізнес. Бери - і роби. Магнітк де завгодно зроблять. Торгуй, здавалося б. Буклет складніше, але теж реально.
Просто ми безініціативні.

Футболки, корони, копії меча, ... ще що...Лицарські обладунки на "помірять".. Турніри проводь - гроші бери.
Королівські наряди для "сфоткаться"... Якусь копію трона і кожен лузер захоче в короні посидіть.

Ну нічого. Навчимося:)
 
Містечко Клевань розташоване зручно, на трасі Рівне-Луцьк.
Взагалі воно відоме більш через "Тунель кохання", який реально класний, настільки класний, що японці знімають там свою рекламу і навіть художні фільми
(кому цікаво то от про тунель і фільми
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
)
Але мені більш цікаві замки. Хоча споруду в Клевані можна охарактеризувати як залишки замку...на жаль.
Більш за все мене ще в Харкові, коли я планувала маршрут і дивилась що цікавого є, на фото вразив міст.
Міст мене закохав у себе з першого погляду. Тому я ніяк не могла проїхати повз нього.

Влітку замок з траси не видно за деревами. Розпитала місцевих. Пішла як би вниз, навмання можна сказати. В кущі.

Пройшла метрів 100..підняла голову наді мною стіна, а попереду ВІН. Міст 15 сторіччя. Унікальна архітектурна пам'ятка!

dfd8hf.jpg


jag1ad.jpg


bjhb2h.jpg


aaff7e.jpg


degb2c.jpg


jbh8bh.jpg


По цій стежинці я й пішла нагору...
d6efee.jpg
 
Перша письмова згадка про замок датована 1458 р. Власники - князі Чарторийські будували його майже сто років.
В 17 столітті в замку розташований ієзуїтський колегіум. Якісь учбові заклади.
Після відходу териториї до Росії в кінці 18 ст. замок стоїть пусткою і потроху розбирається на цеглу. За СРСР там щось було, бо плитка на стінах сучасна.
Кілька століть тому він виглядав так

e8fjec.jpg


Що збереглося до сьогодні:
-міст-віадук
-дві вежі (хоч і напівзруйновані, одну видно на фото в попередному пості, за деревами). ці вежі - італійський фортифікаційний елемент "Пунтоне". В Україні таких є небагато, щось до 5 штук, в Кам'янці, в Ужгороді, в Клевані і ще десь.
-мури

Так от піднялась я на міст по тій стежині. Перед мостом був якийсь дворик з купою чоловіків, які всі разом подивились на чудо з рюкзаком і захопленою мордахою.
І - іду на міст.

6cjcfh.jpg


gbe0hh.jpg


боже яка вона гарна ця вежа:yahoo: (ну фанат я, фанат історії і фортифікацій))

dga2aj.jpg


jaf8he.jpg


ja8jeb.jpg


dej6gc.jpg
 
Давай, пиши. То все поряд - можливо поїду, подивлюся.

В Олику з'їздіть обов'язково.
В замку розташована обласна психлікарня, але на територію пускають. Ну тоді, в 2013 ми зайшли без проблем.
Навпроти замку офігєнний костел з дзвіницею височенною.
Коли їхали назад в автобусі, зупинила нас жіночка, розшукувала втікача з тої лікарні..

А ще Свірж мені подобається. Там де Трьох мушкетерів знімали. Десь читала, що місцеві памятають як Боярський бешкетував під час зйомок))) Там я була з організованою екскурсією, автобусом фіг доїдеш нормально.
 
Перша письмова згадка про замок датована 1458 р. Власники - князі Чарторийські будували його майже сто років.
В 17 столітті в замку розташований ієзуїтський колегіум. Якісь учбові заклади.
Після відходу териториї до Росії в кінці 18 ст. замок стоїть пусткою і потроху розбирається на цеглу. За СРСР там щось було, бо плитка на стінах сучасна.
Кілька століть тому він виглядав так

e8fjec.jpg


Це в Клевані?

А онтам, далеко, отой міст?
 
В Олику з'їздіть обов'язково.
В замку розташована обласна психлікарня, але на територію пускають. Ну тоді, в 2013 ми зайшли без проблем.
Навпроти замку офігєнний костел з дзвіницею височенною.
Коли їхали назад в автобусі, зупинила нас жіночка, розшукувала втікача з тої лікарні..

А ще Свірж мені подобається. Там де Трьох мушкетерів знімали. Десь читала, що місцеві памятають як Боярський бешкетував під час зйомок))) Там я була з організованою екскурсією, автобусом фіг доїдеш нормально.

Та це капєц.
Острог - осередок української культури. Книгодрукування, перша семінарія, перший університет, ПЕРША КНИГА УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ - Пересопницьке Євангеліє.
А ми завжди згадували Острог як психлікарню.
Я думаю, кляті комуняки робили те навмисно
 
Камянець Подільський. Ратуша ввечері.

hedd9b.jpg
 
Хороші фотки.
Літом гарно всюди. Але і зимою нормально коли компанія хороша.
Приїхала до мене якось в гості родичка в Харків в лютому місяці, кажу якось вранці - чим би нам зайнятись, що подивитись, ну і ляпнула не подумавши - а ти була в Білгород-Дністровський фортеці? :рл: Увечері вже котили на Одесу.
В таку пору року, коли сиро, холодно і моросить сніжок, у величезній фортеці - нікого! Кррррасота!:D
 
Хороші фотки.
Літом гарно всюди. Але і зимою нормально коли компанія хороша.
Приїхала до мене якось в гості родичка в Харків в лютому місяці, кажу якось вранці - чим би нам зайнятись, що подивитись, ну і ляпнула не подумавши - а ти була в Білгород-Дністровський фортеці? :рл: Увечері вже котили на Одесу.
В таку пору року, коли сиро, холодно і моросить сніжок, у величезній фортеці - нікого! Кррррасота!:D

Доброго вечора, пані Тетяно.
А фотки звідти у вас є?
 
Назад
Зверху Знизу