За кого ви проголосуєте на виборах Президента України у другому турі 21.04.2019?

За кого вы проголосуете во 2 туре 21.04.2019?

  • Зеленський Володимир Олександрович

    Голосів: 599 44.5%
  • Порошенко Петро Олексійович

    Голосів: 746 55.5%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    1345
  • Опитування закрито .
Статус
Тема закрита
Ну, сколько можно писать это тупое враньё про масштабную коррупцию и прочий бред?

Сколько можно быть такими слепыми и не видеть, что качество жизни с каждым днём правления этого ублюдка(который скоро сядет) становиться хуже и хуже, цены растут на всё, люди выживают, я молчу про пенсионеров, всё это благодаря пидриле шоколадному и таким мразям порохолизам как ты
 
Пиздец. Ну ни хрена себе тварь!
 
Сколько можно быть такими слепыми и не видеть, что качество жизни с каждым днём правления этого ублюдка(который скоро сядет) становиться хуже и хуже, цены растут на всё, люди выживают, я молчу про пенсионеров, всё это благодаря пидриле шоколадному и таким мразям порохолизам как ты
Ты там не разбила морду об клаву?
 
Вы дыбилы и несете Бред.
Кто эти "Вы" и что я тебе такого плохого сделал, что был к этим "Вы" приписан? Я тут ни за одного кандидата не агитирую, пеной изо рта не брызжу и не грызусь как бешеная собака...
Выйдите на улицу и послушайте людей. Они просто не верят и не хотят больше верить Порошенко.
“The best argument against democracy is a five-minute conversation with the average voter.” (с) Winston Churchill
 
Сколько можно быть такими слепыми и не видеть, что качество жизни с каждым днём правления этого ублюдка(который скоро сядет) становиться хуже и хуже, цены растут на всё, люди выживают, я молчу про пенсионеров, всё это благодаря пидриле шоколадному и таким мразям порохолизам как ты

Ложь.
Очередная ложь от зееблана.
А давайте лучше про коррупцию)))
 
Интересовались посредством спиритического сеанса?
Я вот тоже интересуюсь, но Вова молчит.

нет, не молчит, много говорит, достаточно наговорил, чтоб во всем разобраться, кто хотел разобраться, разобрался, кто верит агиткам, верит агиткам...
 
Сколько можно быть такими слепыми и не видеть, что качество жизни с каждым днём правления этого ублюдка(который скоро сядет) становиться хуже и хуже, цены растут на всё, люди выживают, я молчу про пенсионеров, всё это благодаря пидриле шоколадному и таким мразям порохолизам как ты

Видишь ли, шамкающее очко пьяного бегемота, я могу доказать каждое своё слово фактами, ссылками на авторитетные источники, на источники официальной информации и т.д.
А ты, вафлежуйка подзаборная, не можешь.
 
Видишь ли, шамкающее очко пьяного бегемота, я могу доказать каждое своё слово фактами, ссылками на авторитетные источники, на источники официальной информации и т.д.
А ты, вафлежуйка подзаборная, не можешь.

ты уже доказал своими словами и слился давно, ты фуфломёт и тебя уже никто давно не слушает на форуме, все свои слова подтверждаешь ничего не стоящими ссылками на фейки каких то богом забытых сайтов которые лижут пороху очко впрочем как и ты, иди вскройся уже ради бога
 
За Бєню.
А звідки ти знаеш про Фірташа? Ти що, його покоївка?
:іржач: Це тільки тупі боти не знають про це...

Як повідомляють джерела, перше побачення олігарха з кандидатами відбулося у лютому 2014 року. Крім того, Порошенко, Кличко та Фірташ зустрічалися минулого тижня у Відні, про що в середу написала місцева газета Österreich:

"Винятково таємно та практично непомітно для усіх кандидат у президенти Петро Порошенко та Віталій Кличко зустрілись в Австрії з Дмитром Фірташем. (...) Минулої середи Фірташ задекларував шоколадному барону Порошенку свою підтримку як кандидату в президенти України".

Льовочкін та Фірташ публічно виступили з гарячою підтримкою політичного союзу Порошенка та Кличка, внаслідок чого версія про координацію дій УДАРу та клану "РосУкрЕнерго" отримала додаткове підтвердження.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


2cbjda.jpg
 
1. З яких це пір Гугл - це народ України?
2. На виборах побчимо справжнє ставлення до кандидатів у Президенти народу України.
Сьогодні четверг. Потвора обіцяла презентувати свою команду. Збреше як завжди?
 
ты уже доказал своими словами и слился давно, ты фуфломёт и тебя уже никто давно не слушает на форуме, все свои слова подтверждаешь ничего не стоящими ссылками на фейки каких то богом забытых сайтов которые лижут пороху очко впрочем как и ты, иди вскройся уже ради бога

Пошла на хуй, божарня тупорылая))) В следующий раз, когда будешь чистить мне обувь, надень перчатки, а то после тебя целый день потом тхнуло.
 
Юридично не є, бо його майно в сліпому трасті, тобто він їм не керує.
Головною причиною імовірної поразки може стати сам Петро Порошенко. На думку Андреаса Умланда, президент не зміг повною мірою виконати свою обіцянку - "жити по-новому". "Він прийшов до влади внаслідок антиолігархічного повстання, сам будучи олігархом. Він не зміг подолати це протиріччя і значною мірою продовжив панування в Україні олігархічного порядку", - зазначив Умланд. Створена за півроку після обрання Петра Порошенка широка проєвропейська коаліція у Верховній Раді розпалася вже на початку 2016 року. Відтоді уряд на чолі із соратником президента Володимиром Гройсманом керує країною, фактично не маючи в парламенті більшості. Влада, кажуть критики, тримається на залаштункових ситуативних компромісах з окремими депутатами і групами, на які мають вплив представники великого бізнесу.
Порошенко намагався вести країну новим проєвропейським курсом, керуючись старими олігархічними підходами, погоджується колишній віце-перм'єр з питань європейської інтеграції, а нині засновник громадського руху "Чесно" Олег Рибачук. "Він не виконав основної вимоги Революції гідності, яка вимагала не зміни обличь, а зміни системи. Він зберіг систему, яка базується на закритості", - констатує Рибачук. За його словами, Порошенко - мільярдер і власник телеканалу - ставши президентом, як і його попередники, не зміг відмовитися від спокуси втручатися у непрезидентські справи. "Служба безпеки при ньому займається не контррозвідкою, а постійно втручається у політику і економіку. Суди досі не є незалежними, рішення нерідко проходять через Адміністрацію президента. В його оточенні відверто корумповані люди і він закриває на це очі"
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Насміхайся, поки можеш зраджувати свою Батьківщину, подивимося потім як заспіваєш, коли тебе відтрахають росіяни і інші зрадники своєї Батьківщини. Для тебе приклад і Лугандонія і Крим, де «своїх» трахають і росіяни і свої ж зрадники.
Я знаю, що ти зрадник, як і усі колорадські сепари...
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу