з 1 січня буде підвищення мінімальна заробітна плата 4170 грн

опрос для голосования


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    55
какой же я вор, бестыжий:плачу:

Це каже лише про підхід.
Наші люди крадуть все за що їх не покарають.
Поки маєш змогу красти фільми - ти їх крадеш.
Якщо тобі завтра запропонують красти паливо без покарання, ти його будеш красти. А післязавтра тобі запропонують красти гроші з казни. Всі крадуть. І їм нічого за це не буде. То чому тобі цього не робити?

Ще мине не одне покоління людей у нас, поки вони перестануть красти те що можуть вкрасти.
 
4170 маловато будет,для полного счастья надо 6400.
 
4170 маловато будет,для полного счастья надо 6400.
согласна. К концу 2019 должно быть минимум 6400.
Как раз газ к тому времени будет около 13 грн +/-, минималка будет приличная, субсидии со всех снимут, все будут платить за коммуналку/ налоги увеличатся и насобираем на кредиты.
 
Проте 100% що ти крадеш де можеш, і я також підкрадаю

В мене позиція погана. Ніде вкрасти. Ось як мені жити, коли пан Президент краде, посадовці крадуть, судді крадуть... а я як дурень в магазині. З торенту краду, як всі, але ж торент не наливає... і ковбаси з нього не скачаєш...
Як далі жити? В депутати піти?
 
Почему не в час?
Не ахуели ли вы за день стока платить??
 
Уже тысячу раз писал ,нет на западе зарплаты как таковой ,есть доход в час.
нет смысла сравнивать с западом вообще. там такой хуйни, как у нас нет, и они там, на западе, вообще не понимают как мы живём.
 
А шо делать? Других нет.

А Настя?

agae4j.jpg
 
В мене позиція погана. Ніде вкрасти. Ось як мені жити, коли пан Президент краде, посадовці крадуть, судді крадуть... а я як дурень в магазині. З торенту краду, як всі, але ж торент не наливає... і ковбаси з нього не скачаєш...
Як далі жити? В депутати піти?

В президенти
 
Назад
Зверху Знизу