Статус: Офлайн
Реєстрація: 27.02.2005
Повідом.: 80697
Реєстрація: 27.02.2005
Повідом.: 80697
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
Супер!
Вся справа в тональності голосу
Точніше в сприйнятті тональності конкретним вухом.

Это так произносится "Laurel"?