Харьковчане про Закон о языке

Я не "радетель русского языка", гражданин русскопишущий, я радетель свободы и категорически не хочу и не соглашусь, что бы за меня и за моих близких, какие то падонки нацисты, решали на каком языке нам говорить.
А вон не нужно писцдеть, никто тебе не запрещает, ибо бы, когда оно что
Научитесь быть свободными и тогда пытайтесь строить государство, а пока народ вас, в лучшем случае, в игнор брать будет, но наверное скоро людей доведете до того, что и нахуй посылать начнут, как послали нахуй вашу свинью-президента
Не нужно вставать в позу оплодотворённой самки гиббона и трубно вещать от имени всех. Нехорошо это, чревато опиздюливанием
Слухай, нацист, я бы тебе да же посачувствовал, что твои влажные фантазии не сбудутся, но видя, до чего, такие как ты, псевдопатриоты, довели Украину, я скажу так: чем раньше нацики окажутся на свалке истории, тем лучше будет тем же украинцам. Украинцы это стали розумиты и уже нацисткую свиннюку пороха, нахуй послали, осталось еще ВР очистить от нациков и у Украины шанс появится что бы жизнь снова наладилась
Она у тебя уже никогда не наладится, поскольку у тебя да, а за ним же...
А как ты не собираешься "сачувствовать", каким местом пенсионного организма?
 
Слухай, нацист, я бы тебе да же посачувствовал, что твои влажные фантазии не сбудутся, но видя, до чего, такие как ты, псевдопатриоты, довели Украину, я скажу так: чем раньше нацики окажутся на свалке истории, тем лучше будет тем же украинцам. Украинцы это стали розумиты и уже нацисткую свиннюку пороха, нахуй послали, осталось еще ВР очистить от нациков и у Украины шанс появится что бы жизнь снова наладилась

йой невігласко, ти аж лящиш мемами пропаганди Хуйла "нацЫстЫ", "хфашЫстЫ", "псєфдапатріотЫ" :клас: навіщо ти вживаєш слова, змісту котрих не тямиш??? :confused:

что бы жизнь снова наладилась
оце щось нове! :D коли ж ото для тебе та таких як ти життя в Україні по 1991р. "наладілася"? ти ж увесь час скиглив - за часів Юща, Унітазія, Бариги - усе тобі було не так!:незнаю:
 
Нацики, по вам уже звучит томасный колокол. Справились с продажной свинье и с вами, кугутами нацисткими, справимся. Народ Украины терпилив однозначно, но таки даст пинок под зад вам скоро
Цікаво, яким боком ти кацапська відрижка до українського народу?:незнаю:
Бач як вам томос не дає спокою, не дарма отримали його, гарний зашквар, кацапських пердаків.
 
Во разворушив нацисткий гадюшник, но их фюрер свинячий нахуй пишов, скоро и они за ним похрюкают на звалыще истории
 
Во разворушив нацисткий гадюшник, но их фюрер свинячий нахуй пишов, скоро и они за ним похрюкают на звалыще истории
политика избранного президента, как и всех последующих, ничем не будет отличаться от политики Порошенко.
 
политика избранного президента, как и всех последующих, ничем не будет отличаться от политики Порошенко.

Ой не пишіть таке, Вам зовсім не шкода адептів скрепності. Он ота Калігула зашквар пердака ніяк не заспокоїть.
 
Это случайно не о тебе написано:
Порохоботово горе: в страхе перед новой метлой

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Бася, не кажи "- Гоп!", пока не йоб. Бо ты девочка хоть туповатенькая, но близорукая))))
 
Peyto, кацап консервированый, иди на хуй. Тут нет бояры. И милиции в Украине тоже нет.
Посмотри лучше ютуб, первомайские шествия по питеру

Оскільки мене кілька назвали кацапом, тобто, етнічним росіянином, великоросом, тоді мені нічого не залишається, як вас махати, малоросів. Танцюватимемо від дверей. Для початку скажіть, чому весь час примазуєтесь до нас, до нашої мови, до нашого руского мира, і водночас намагаєтесь відсторонитись від усього українського в Україні?

Друге, пред'явіть ознаки (бо вже чую заяви про помилку, що щось переплутав), що ви можете бути українцями? Мається на увазі - чим ви, відрізняєтесь зі своїми українськими паспортами від того ж покійного Вороненкова, коли він ще жив, з його українським паспортом? Або по-іншому, чим ви відрізняєтесь від нас росіян з українським паспортом, які тут народились і розмовляємо своєю мовою? Тільки не говоріть про любов, бо ми теж її любимо. Усі українські письменники, поети, композитори заперечували, що українці можуть розмовляти російською у приватно-особистому житті. А Драгоманов М.П. казав так: "Кожне слово, мовлене українцем в Україні не по-українськи, виснажує скарбницю народу".

Поки, що це, а далі буде... Відповідай один з другим :)_.
 
Оскільки мене кілька назвали кацапом, тобто, етнічним росіянином, великоросом, тоді мені нічого не залишається, як вас махати, малоросів. Танцюватимемо від дверей. ... Відповідай один з другим :)_.

но що ж, Пейто, що написав 17 дописів за 10 рочків, як ти й пишеш - Танцюватимемо від дверей -
щоб зрозуміти, де ти "стоїш" - "Відповідай один з другим ":

1. Путін - хто?
2. Kрим - чий?
 
я не мав би відповідати, бо ти відповів питанням на питання, а це не камільфо. По-друге, мовчання, і дописи лише по-суті - це золото. Далі, де стоять кацапи такі як ? Але заради того, аби зняти перепони і почути відповіді на свої запитання, я скажу. Оскільки, я маю український паспорт і шаную Конституцію, то Крим - український.
 
Яніна Соколова про мовний закон )

Брехливі російські фашисти як завжди зробили навколо цього цілу купу хм.. фейків ) , аж бридко.

Доречі ріже слух коли Захарова, яка є посадовець, вимовляє "УкрАинский" ставлячи наголос не правильно, та "на Украине", схоже, що навмисно показують тим самим зневагу до нашої країни.

На усякий випадок пряме посилання, щось воно так не робить


 
Назад
Зверху Знизу