Харківські поляки, німці, французи... Хто як? Хто де? Флуду – так!

Треба бахнуть грам 300 бренді. Ілі 500.
О, я щяс искала у себя бронзовую статуэтку "писающий мальчик" (из Брюсселя, кстати), но не нашла почему-то :(

Но зато нашла маааааленькую бутылочку коньячка и 3 гаванские сигары. Мелочь, но приятно.
 

Вкладення

  • IMG_20240523_233034.jpg
    IMG_20240523_233034.jpg
    2.7 MБ · Перегляди: 7
Троя. Самий край. В мене солов"ї всю ніч під вікнами співають. Прямо зараз.


Та ну. При норм закусі, 300 грамм навіть не відчутно. Вродє й не пив.
Огосподи!!!!😲 це ж найужасніша локація!!!


У нас с вами разні катєгорії у літорболі😳
 
О, я щяс искала у себя бронзовую статуэтку "писающий мальчик" (из Брюсселя, кстати), но не нашла почему-то :(

Но зато нашла маааааленькую бутылочку коньячка и 3 гаванские сигары. Мелочь, но приятно.
...а маску оту, коли вдягаєте?
 
Огосподи!!!!😲 це ж найужасніша локація!!!
То ви на позняках не були. Згадайте громадський туалєт у Фастові при ссср. Тож саме на позняках кожного літа. А на Трої благодать. Нічо не воняє і не гуде постоянно. Нема виробництва ніякого і коллєктора очисного.
 
У нас с вами разні катєгорії у літорболі
Дєвочкам рекомендую перед літорболом ковтнуть 10 таблєток вугілля. Будете бодрячком весь вечір. Головне не затягуйте. Бо потом розвезе в дрободан.
 
То ви на позняках не були. Згадайте громадський туалєт у Фастові при ссср. Тож саме на позняках кожного літа. А на Трої благодать. Нічо не воняє і не гуде постоянно. Нема виробництва ніякого і коллєктора очисного.
Була як раз. І на Харьковськом. Нічо такова. 🤷‍♀️І негодяї не шастають. А про ваший контінгєнт лєгєнди ходют.

Дєвочкам рекомендую перед літорболом ковтнуть 10 таблєток вугілля. Будете бодрячком весь вечір. Головне не затягуйте. Бо потом розвезе в дрободан.
Та чого це я в поїзді яком алкашить буду??? А як хто трусєля мої с котомки вкрАде??? Нєєє... А в бусі яком і їхать неприятно не то шо бухать.☹
 
...може то хтось свої залишив,про запас,наприклад
Ну, сигары подруга с Кубы привозила. Это точно. Я их курить не умею, стоят как сувенир. А за коньяк даже не знаю... не покупала, не пью крепкое.
Но иногда хочется "бахнуть"
 
Була як раз. І на Харьковськом. Нічо такова. 🤷‍♀️І негодяї не шастають.
Вони вєздє шастають. Даже на Пєчєрскє. Тока побагачє. :)

А про ваший контінгєнт лєгєнди ходют.
Ето провєнанс. Всім страшно. Кромє мєсних. :)

Та чого це я в поїзді яком алкашить буду??? А як хто трусєля мої с котомки вкрАде???
А ви трусєля не знімАйте і в котомку не кладіть. Тоді не вкрАдуть.
 
Ну, сигары подруга с Кубы привозила. Это точно. Я их курить не умею, стоят как сувенир. А за коньяк даже не знаю... не покупала, не пью крепкое.
Но иногда хочется "бахнуть"
...для того коньяка точно вугілля потрібне
 
Назад
Зверху Знизу