Харківські поляки, німці, французи... Хто як? Хто де? Флуду – так!

Не, тут нема такого.
Странні у вас БОМСи...
О. Я купив пачку какао, літр молока, пачку масла, кіло цукру, два кіла муки, два пакєтіка розпушувача і два пакєтіка ваніліна. Дома все це перемішав в каструлі. На виходє з духовкі почті 4 кіла шоколадного брауні.
Капєєєц... куда стіко??? Ну і по цені інтересно тоже...
 
О. Я купив пачку какао, літр молока, пачку масла, кіло цукру, два кіла муки, два пакєтіка розпушувача і два пакєтіка ваніліна. Дома все це перемішав в каструлі. На виходє з духовкі почті 4 кіла шоколадного брауні.
А крем?А пропитка? А шоколадная крошка для украшения?
4кг не каждое лицо осилит, а на меньших объемах выхлоп копеечный.
 
Странні у вас БОМСи...

Капєєєц... куда стіко??? Ну і по цені інтересно тоже...
То я каструлю тєста забодяжив. А випікав в сковородє в духовкє три дня. По цене я нє помню. Но стопудово гораздо дешевше чим в магазінє готовий.
 
А крем?А пропитка? А шоколадная крошка для украшения?
Я тут конєшно пожлобілся і прімєніл лайфхак. Тре в тєсто влить 300 грам крутого кипятка. На виходє внутрянка получаєцця мокра. Поетому не було крема і пропіткі. Шоколадну крошку не використовував.
 
Бачив я його нєвєсту. Он показував нєдавно на тєлєпонє. Я Хішпанцу точно нє конкурєнт там. У нього там полноє совпадєніє організмов з нею.
Це ота тьоханша ..Грізелла..чи Гарднелла? С синяками под глазами?

То я каструлю тєста забодяжив. А випікав в сковородє в духовкє три дня. По цене я нє помню. Но стопудово гораздо дешевше чим в магазінє готовий.
Ужас... я манюнький в полкіла дня три лопаю і то... а 4 кг?? Ви пузатєнький як кит навєрно?
 
Ужас... я манюнький в полкіла дня три лопаю і то... а 4 кг?? Ви пузатєнький як кит навєрно?
Нє. Щас то трохи погладшав, а так то я атлєт. Даже кубікі на животє просматріваюцца............под опрєдєльонним углом. Яж експєрімєнти над собой ставив.
Тіпа - прожить на доллар в день. Оказуєцца - можна. В Україні.
 
Нє. Щас то трохи погладшав, а так то я атлєт. Даже кубікі на животє просматріваюцца............под опрєдєльонним углом. Яж експєрімєнти над собой ставив.
Тіпа - прожить на доллар в день. Оказуєцца - можна. В Україні.
Аааа..ну я тоже с таких атлєтов😳 Шнурки видіте як сверху смотріти?
Це грусні експерименти... лучче не тре((
 
Назад
Зверху Знизу