Харківські поляки, німці, французи... Хто як? Хто де? Флуду – так!

А что, разве ВНЖ -это только рабочая виза? ВНЖ - их много...
а какие варианты у украинцев? замуж/женится? по еврейской линии? какое еще могут получить?
ну и права ни на каком другом работать не будут
 
Я про те шо ще одна мова, яку тре знати на рівні вище ніж Ландан із зе кепітел оф... ну і клімат... був варіант Барселони, але ні.... сім'я в Аліканте живе - ну таке, сумлінно висижують ВНЖ, але без восторга від медицини в частності... а гуманітарка казали шо була шикарна - ніякого секонда чи ще шось... закупи необхідного волонтери робили в престижних магазинах, наші були в ахере від такого ставлення...зара канеш, хто підробляє, хто школа-садок, квартира соціальна, діти щебечуть гішпанською вже доволі сносно... в общем, жити мона, якшо розуміти, для чого це все. Для хф-бабусь - в Ха жили абсолютно не бідно)
Это надо быть очень удачным, что бы тут гуманитарку получить. :D
 
Это надо быть очень удачным, что бы тут гуманитарку получить. :D
Та... Вікторія сікрет і т д 😁 у багатих така гуманітарка... до речі, коли на початку життя там захворіли на ковід, то їх поселили в ніхеровий готель місяця на 2, волонтери казали шо це спонсор оплатив... щедра земля😁
 
Та... Вікторія сікрет і т д 😁 у багатих така гуманітарка... до речі, коли на початку життя там захворіли на ковід, то їх поселили в ніхеровий готель місяця на 2, волонтери казали шо це спонсор оплатив... щедра земля😁
Тут с гуманитаркой вообще странные вещи происходят. Насколько я понимаю - это все частные инициативы. Так что часть доходит, а большая часть тупо растаскивается местными старожилами.
 
Тут с гуманитаркой вообще странные вещи происходят. Насколько я понимаю - это все частные инициативы. Так что часть доходит, а большая часть тупо растаскивается местными старожилами.
Та то в минулому році було, зара вже це в основному прикрито для тих, хто розселений і якусь копійчину має. Може для новоприбулих ще є - не знаю
 
Астанавитесь
А то ща прийдет сами знаете кто, прочтет последний пост и новых фантазий мне припишет :D
 
Та то в минулому році було, зара вже це в основному прикрито для тих, хто розселений і якусь копійчину має. Може для новоприбулих ще є - не знаю
Я видел картину, как привозят несколько поддонов молока и вместо того что бы его раздать людям, приезжает хрен на Волынских номерах, грузит сколько может в бус и уебывает. Причем неоднократно.
Как вы описали - ребятам грех жаловаться, обычно тут можно получить сумку ничего и хрен без соли сверху.
 
Это шутка была. Спокойно. Но если все так серьезно, то лучше ходите без белья. Мы яростно голосуем "за" обеими руками. :D
И не только руки поднимаются 🙄
😄😄😄
Ирландки часто ходят, змеюки...👍
 
Назад
Зверху Знизу