Харківські поляки, німці, французи... Хто як? Хто де? Флуду – так!

ОЦе хлопці дньом як поспиш то потом встаєш с хрєновим настроєнієм. А як не поспиш - сонний і вялий ходиш. Де золота середіна????
...денний сон йде по синусоїді,ти прокинулася у нижній напівхвилі,тому настрій такий
 
Спать на ходу днем :ідея: как лошадь :D
В лошадів на глазах шворочки такі спеціальні...я виділа...ну так їм же ізвощик дорогу показує 😳 а я вбьюся як на ходу кунять начну... патаму шо без ізвощіка☹
 
Дазєр ! Я придумала бізнес! Я буду всю твою дурню читать і даже парірувать для ілюзії діалога. А ти мені це оплочувать ! 1 євро рєпліка. 👍
 
...щось ти брешеш, блазень,недавненько жалівся,що ніхто не хоче спілкуватися з тобою,випитував телехвончики спільнот українок
Где такое было? Хотя а хули! Давай телефоны я люблю разнообразие! И я качественный генофонд создам типа если даже одна из трех вернется с мои земляком то я охуенно стране помогу!
 
Где такое было? Хотя а хули! Давай телефоны я люблю разнообразие! И я качественный генофонд создам типа если даже одна из трех вернется с мои земляком то я охуенно стране помогу!
...що ти создать по пьяні,такого ж морального і фізичного інваліда, як сам?..не чуди,блазень
 
Давай приезжай! Я согласний на тестдрайв
В первих речь шла о другОм. У вторих - в мене шо кальоса є??? Чи крилья??? Оплочуй 🤷‍♀️ дорога + шаурма с кофійом. До ваших єбєнів пока доберешься то похудаєш от голода.
А...і завєщаніє сразу готовь бо ти той драйв не осіліш. На зарплатну карточку і яхту. Хібара змійовська і ржаві старі жоповозки мені не тре🤷‍♀️🤷‍♀️

І хата в тебя хоть двушка яка? В однушку не попру.
 
...що ти создать по пьяні,такого ж морального і фізичного інваліда, як сам?..не чуди,блазень
Как для гомосека ты слишком разговорчив. Я создам лучший генофонд с самой высокой приспособляемостью и выдиваемостью мои байстрючины будут как терминаторы!
 
Как для гомосека ты слишком разговорчив. Я создам лучший генофонд с самой высокой приспособляемостью и выдиваемостью мои байстрючины будут как терминаторы!
...дада,ми знаємо водка,кращий друг генофонду
 
В первих речь шла о другОм. У вторих - в мене шо кальоса є??? Чи крилья??? Оплочуй 🤷‍♀️ дорога + шаурма с кофійом. До ваших єбєнів пока доберешься то похудаєш от голода.
А...і завєщаніє сразу готовь бо ти той драйв не осіліш. На зарплатну карточку і яхту. Хібара змійовська і ржаві старі жоповозки мені не тре🤷‍♀️🤷‍♀️

І хата в тебя хоть двушка яка? В однушку не попру.
Бери выше трешка - но сьемна в Мюнхене! Главное чтоб ты выдержала тест драйв а не ходила потом кавалерийским шагом! Также я просто король тонких намеков. Я намекаю что люблю всякие отсосамба. Надеюсь жду, шаурма и дорога с меня!
 
Бери выше трешка - но сьемна в Мюнхене! Главное чтоб ты выдержала тест драйв а не ходила потом кавалерийским шагом! Также я просто король тонких намеков. Я намекаю что люблю всякие отсосамба. Надеюсь жду, шаурма и дорога с меня!
Адрєс сєстра адрєс🥱
 
Трєскаю зельоний борщ с щавльом хлопці і созєрцаю пусту лічку 🥱
 
Ну от як не стидно так дєвочок обманувать??? Я уже і бороду побрила і утягующі панталони пошти напялила і кнутик в чехол запаковала....🤦‍♀️🤦‍♀️
 
Ну от як не стидно так дєвочок обманувать??? Я уже і бороду побрила і утягующі панталони пошти напялила і кнутик в чехол запаковала....🤦‍♀️🤦‍♀️
Мадам! Решил не тревожить ваш сон! Я ж не знал что вы жрали в то время! И главное брейте не бороду…
 
Назад
Зверху Знизу