У Харкові понад 80% батьків хочуть, щоб із вересня діти навчалися офлайн.
Про це в інтерв'ю "Суспільному"
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
директор департаменту науки та освіти ХОВА Олексій Литвинов.
За його словами, у місті та області є величезний запит на офлайн-навчання, обласна влада моніторить це. Але настрої батьків відрізняються в різних місцях області.
Так, найменший відсоток батьків, які погоджуються на змішаний або офлайн-формат - це 55-60%. Найвищий відсоток і запит на офлайн-навчання - у Харкові - понад 80%.
Литвинов зауважив: запит батьків - лише один із чинників, враховуватиметься також думка педагогів. У певних громадах, з огляду на безпекову ситуацію, залишиться лише онлайн-навчання. На думку Литвинова, у Харкові більшість шкіл працюватиме в змішаному форматі. Крім того, якщо в Харкові відкриють школи, сюди повернеться багато сімей, які виїхали.
Харківська області з початку вторгнення "втратила" понад 20% учнів. Найбільше - такі населені пункти як Золочів, Вовчанськ, Липці, Старий Салтів, Циркуни, Куп'янський район, північна частина Ізюмського району.
Батьків, що ухвалюють рішення, закликають оцінити ситуацію без зайвих емоцій і обов'язково переглянути укриття в школі.
За словами Литвинова, щоб у школах за деякий час не "забили" на спуски в укриття під час оголошення тривоги, проводитимуть постійні перевірки із залученням правоохоронних органів і національної служби якості освіти.
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.