Война: события, люди, впечатления

...сьогодні на дорозі на моє поле знешкодили таку штуку
20240418_165216.jpg
20240418_165205.jpg
IMG-3a37fb7bb1489b272102b24093923c30-V.jpg
 

Вкладення

  • 20240418_170013.jpg
    20240418_170013.jpg
    8.1 MБ · Перегляди: 2
Останнє редагування:
Це нічні женихи були, друга зміна :D один чи двоє потім перейшли в реал.
І якось все встигалось, і робота, і навчання, і женихи змінами)) і погуляти.
Я первые годы в общаге жила, там женихи круглосуточные. Могли и ночью заявиться. Или вообще в окно залезть)) короче, приключений и без интернета было много))
Да, как-то раньше больше успевалось))
А сейчас вся жизнь онлайн) и женихи тоже)) даже на кофе лениво выползти, когда зовут))
 
Ми з дівчатами ще в середині 2000х вмудрялись в інтернет з наших перших кнопочних лазити :D цікавість то страшна штука)
У 2004 році я був у рф, нехай вона буде проклята, і у мене був кнопковий телефон Siemens якийсь. І я на gala.net читав про Майдан, оскільки по кацап тв або не показували нічого, або показували якусь х...ю з Києва. Ось де був мазохізм :D сторінки завантажувалися мінут по 5, я чекав все одно, але зате був в курсі справи. На третій тур особисто змог приіхати
 
И это. Про помогательство. Сегодня на рилс наткнулась.
Но теперь уже задаю себе эти вопросы. Опыт граблей. Неоднократно.

 
Мы предлагали завести животинку, а она завела сиротинушку)))
У Нужно подумать нереализованная потребность воспитания. Взрослый мужчина может не выдержать такой опеки. Он уже смотрел на нее "с прищуром"...
 
У Нужно подумать нереализованная потребность воспитания. Взрослый мужчина может не выдержать такой опеки. Он уже смотрел на нее "с прищуром"...
Это только её выбор)
Как поступать и что делать)
 
...сьогодні на дорозі на моє поле..
до речі ось читаю, що агропідприємство (овочі, цибуля, т.п.) придбало комбайн для збору врожаю з тієї причини, шо робочої сили нема - чоловіки в армію пішли, а жінки частково виїхали, частково не хочуть, мабуть.
Миколаївська область.
 
Возьми из приюта кота. Ей-богу, он тебе нужен.
У меня уже нет здоровья для котов.
Кстати, начала читать "Маленьке вечірнє інтермеццо" Валерія Шевчука про кота.
"Я - кіт і лежу на м'якій подушечці, спеціально покладеній для мене у фотелі; в хаті добре і затишно..."
А тут свет отключили.
Думала для тебя поцитировать.
 
Останнє редагування:
А его не забыли спросить? Пока медэкспертиза не признала его недееспособным, его желание - основное условие.
Я выложила видео про треугольник и помогательство.
Если забыли или он не просит - ничего хорошего не будет. Ни для кого.
 
Назад
Зверху Знизу