Война: события, люди, впечатления

Статус: Offline
Реєстрація: 01.12.2013
Повідом.: 29441
Здесь будет то, что не помещается в формат других тем.

УТРЕННЕЕ
Какой-то новый этап в ощущениях.
Мне начала сниться война - но не страшная, а какая-то абстрактная. Кто-то куда-то едет, кто-то что-то говорит.
Но как-будто все не по-настоящему. Проснусь сразу после сна, помню, посплю еще часок - все как в тумане.
Мне даже орки приснились как-то на площади Свободы - как черно-белые фото той войны.
И я смотрю на них, на танки с интересом и думаю - когда-они исчезнут, как те, прошлые.
Потому что это не по-настоящему. Их там нет. Это мне кажется. Это фото об орках.
 
Про це повідомляє
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
з посиланням на Золочівську селищну раду.

У сільраді розповіли, що 12-річний Олександр Сірий, учень Олександрівського ліцею, помер від тяжких опіків, отриманих внаслідок підриву автомобіля на вибухонебезпечному предметі.

«Лікарі зробили все можливе, щоб врятувати Сашу, але серце хлопчика не витримало. Співчуваємо і поділяємо горе з родиною», – йдеться у повідомленні.

Раніше
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
писав, що 2 червня на невідомому ВНП
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
. Люди їхали ґрунтовою дорогою в поблизу сіл Морозова Долина та Леміщине, коли їхній автомобіль натрапив на міну.
Мати загинула на місці, батько та діти - дві дівчинки 12-ти та 15-ти років та 12-річний хлопчик - отримали травми і опіки різного ступеню тяжкості.


352373419_271042842118638_5116405395810617594_n.jpg


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 

Як виглядає центр Харкова після ракетного удару (фоторепортаж)​


photo-1686073234337.jpg


photo-1686073262576.jpg


ОСТАЛЬНОЕ по ссылке

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 

У Херсон продовжує прибувати вода - замглави ОВА​


2832960.jpg


2832968.jpg


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Из Фейсбука:

Херсонці на човнах рятують тварин, які опинилися заблокованими або не мають змоги подолати водну перепону
До порятунку долучилися усі небайдужі
Відео: Суспільне Миколаїв.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Небайдужі херсонці рятують своїх та сусідських тварин із затоплених будинків та дворів.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Видела на днях жизнеутверждающую картину на улице.
Молодое семейство.
Папочка несет на руках дитя войны возрастом месяцев 8-10.
Сложно сказать, но ребенок, наверное, еще не ходит.
А мамочка на уверенном втором сроке (половине) беременности.
Месяца 3 осталось, не больше.
- Вот, думаю, - героическая пара.
 
«В поисках утраченного времени» (с)

Улица Клочковская №3
Автор проекта в стиле украинского модерна - харьковский архитектор Б. Корниенко. Начало строительства - 1901 год.


0001-551x368.jpg


Итересное о доме здесь -
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Улица Клочковская №5
Архитектор Б. Корниенко. 1903 год
За №3 вплотную

03.jpg


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
От этих домов я пошла дальше в поисках утраченного времени, полюбовалась остатками былой роскоши - печальное зрелище, но я дофантазирую...

Не хотела идти на улицу Р., но... хотелось посмотреть на Планетарий и особенно на дом за ним. Говорят, там когда-то жил ребе.
Теперь ограда на замке. Видимо, уже чье-то. Во двор и не заходила. Как не заходила на мой любимый Саммеровский переулок, где все дома под одним номером. И возглавляет это былое великолепие замок с башней.

Поднялась по бывшему Кравцова, сейчас не знаю, как он называется до улицы Р. Она перегорожена, идут работы.
Что самое главное - театр Шевченко и старый Оперный (филармония) не пострадали. Филармонию спасло то, что она прикрыта жилым домом и отстоит от дороги. Кое-какие дома на стороне театра уже в фанере. Большего не увидела, да и не хотела видеть ПОКА.
Обошла вокруг по Сумской. Хотела через внутренние дворы, но могла попасть на огороженную зону. Зато увидела филармонию и спустилась опять на Клочковскую. Да! Графити Сковороды вроде бы на месте.
 
И да! Каскад бывший - страх и ужас.
Впечатление, что хотели что-то делать, потом передумали и так и бросили на этапе цементирования.
С Клочковской полное убожество.
 
Для сведения!

Щодо укриттів у поліклініках, говорить чиновниця, чітких указівок немає. Але є перепони: на ніч поліклініки ставлять на сигналізацію, і цього не можна не робити: у закладах є вартісне устаткування, ліки і навіть наркотичні засоби. Тому у Харкові прийняли рішення, що укриттями у поліклініках можна користуватися усім харків'янам, а не тільки пацієнтам і працівникам, під час робочого дня. Але це не означає, що жителі прилеглих мікрорайонів можуть прийти до сховища у найближчій поліклініці у будь-який час.

"Тільки під час повітряних тривог і тільки в робочі години можна скористатися укриттями у поліклініках. Які було можливо привести до ладу, ті ми зробили. Але поставтеся з розумінням: уночі поліклініки не працюють, тому бігти туди не потрібно. Не знаю, чому сталася трагедія в Києві, але у нас так", - сказала Горбунова-Рубан.

Час роботи більшості харківських поліклінік улітку з 8:00 до 18:00 чи до 20:00, із розкладом краще ознаймитися заздалегідь. Розраховувати на хороші умови у цих сховищах не варто. Це цокольні або підвальні приміщення, не завжди із великою кількістю сидячих місць.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
В фейсбуке часто наталкивалась на сообщения о конкурсах на самую короткую фразу для описания сюжета.

Для описания войны она есть на ХФ - тема "Йобана русня".
Короче и точнее не скажешь.
 
Для грибников!

39-річний чоловік підірвався на міні «Пелюстка» неподалік села Гаврилівка Чугуївського району, повідомляє
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
з посиланням на пресслужбу ДСНС у Харківській області.
Це сталося вдень, 7 червня о 13:45, в полі.
Із діагнозом ампутація правої стопи він був госпіталізований до лікарні м. Харкова.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 

Дівчинку, яку кілька діб шукали в Харківській області, виписали з лікарні​


Медики вже надали дівчинці необхідну допомогу і дозволили матері забрати її додому, розповіли в поліції.
Поліцейські відвідали Віолетту при виписці і вручили подарунки для сім'ї дівчинки.
Правоохоронцям дівчинка пообіцяла, що більше не буде ходити до лісу.

1.jpg


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
ПРЕДОСТЕРЕЖЕНИЕ!

07.06.2023, 18:08
Деякі навчальні заклади у Харкові порушують рішення про дистанційне навчання та проводять заняття із загрозою безпеці дітей. Про це в ефірі радіо "Накипіло"
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
директор Департаменту науки та освіти Харківської обласної військової адміністрації Олексій Литвинов.
Рішенням Ради оборони Харківської області від 15 серпня 2022 року на території регіону запроваджено дистанційне навчання для всіх без винятку закладів освіти.
Однак це рішення не завжди виконується. Олексій Литвинов повідомив, що відповідальність за такі дії несе керманич закладу і батьків.
Тут є відповідальність не лише керівника самого закладу, а й, напевно, не менша за відповідальність самих батьків. Мені важко зрозуміти – я сам батько – логіку батьків, які приймають подібне рішення і відводять свою дитину до такого конспіративного навчального закладу, зокрема дошкільного”, - сказав Литвинов.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
На Баварии , в здании где был Дарс, постоянно работает частный детский садик. Ему можно? Нельзя только учебным заведениям? Как то сильномудро.
Может, закон относится только к государственным заведениям?
Частные школы лицензированы, а частные садики? Не знаю.
Можно представить себе ситуацию - хозяйка просторной квартиры принимает детей под ответственность больше родительскую, чем свою.
Но там обычно детей не больше 5. В довоенной ситуации. Это фактически не садик, а услуга по уходу.

"Мені важко зрозуміти – я сам батько – логіку батьків, які приймають подібне рішення і відводять свою дитину до такого конспіративного навчального закладу, зокрема дошкільного”, - сказав Литвинов.
 
Харків'яни організували збір гуманітарної допомоги для постраждалих внаслідок підриву Каховської ГЕС жителів Херсонської області. Збирати гуманітарку будуть до п'ятниці включно, повідомили в telegram-каналі "Проспект Перемоги - Олексіївка".


Приєднатися до збору допомоги можуть всі бажаючі.


Що необхідно:​


  • одяг;
  • продукти тривалого зберігання, консерви;
  • корм для тварин;
  • засоби гігієни (мило, вологі серветки, памперси - дорослі та дитячі);
  • дитяче харчування;
  • свічка;
  • човни;
  • ковдри, подушки;
  • бутильована вода;
  • пластиковий посуд.

Приносити гуманітарку просять з 10:00 до 16:00 за адресою: проспект Перемоги, 58-А (соляна печера біля супермаркету "Клас").

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


 
Назад
Зверху Знизу