В знак того, что мы Украина- на ХФ по п'ятницях писати українською мовою,інші дні в цій темі можна просто поспілкуватися

  • Автор теми FL
  • Дата створення
Таки да, но у каждого разум по-своему устроен. Кому мовы, кому математика. Но это не повод друг друга убивать или опускать на форуме. Те кто это делает - сами и есть сепаратисты или я бы назвал иначе - Гапоны (для тех кто помнит историю). Как с одной так и с другой стороны.
У ХФ, в последнее время, к сожалению, роль самого главного Гапона Харькове. Так что димоксу пора менять фамилию - должность обязывает.

Думаешь, Сам Гапард скрывается под этим ником?
 
Немає питання! Якщо старпост написано українською мовою, то я і відповідь пишу українською. Та коли журналісти беруть інтерв'ю у російськомовного діяча, але продовжують ставити питання українською, то це - елементарна невихованість.

А как Вам Фарион - не это ли современный поп Гапон, который с первого момента освобождения Украины от семьи рассорила Восток с остальной Украиной? 100% - заслана, только вот кем?
Ця "орлиця" - трішки хвора психічно. А можливо, і не трішки:)

Разве эта женщина адекватна?

BhZEECEAD9k
Y1Z5bgKLFyo
Ой, вибачте, знову перейшла на російську:)
 
Икинчательно з уму посходылы :)
Пойдёт?
Сначала кто не скачет, тот москаль, потом кто покупает российские товары, тот москаль, сейчас модно писать мовой, а завтра все станут флаг на лбу накалывать?
 
о



можно, безграмотное использование сродни надругательству ...

Vidrazu zgadalasia rosijska mova. Bidna ty bidna...



Икинчательно з уму посходылы :)
Пойдёт?
Сначала кто не скачет, тот москаль, потом кто покупает российские товары, тот москаль, сейчас модно писать мовой, а завтра все станут флаг на лбу накалывать?

Tochno!!!! Ot anglichane dorazgovarivalis na anglijskom - anglijskij flag nakolot im nezazorno.:)
 
Останнє редагування:
Икинчательно з уму посходылы :)
Пойдёт?
Сначала кто не скачет, тот москаль, потом кто покупает российские товары, тот москаль, сейчас модно писать мовой, а завтра все станут флаг на лбу накалывать?

Рукалицо
Из-за одного дня ДОБРОВОЛЬНОГО написания постов на украинском ? Прям с ума посходили .
 
Икинчательно з уму посходылы :)
Пойдёт?
Сначала кто не скачет, тот москаль, потом кто покупает российские товары, тот москаль, сейчас модно писать мовой, а завтра все станут флаг на лбу накалывать?

Азаров уже издал учебник украинского языка?
 
А чому лише по п`ятницях?
 
одним из способов позиции является переход на Украинский язык, хотя бы один день в неделю.
Призываю весь форум по пятницам писать на ХФ по-украински. Этим мы покажем и свою позицию и немного укрепим себя в понимании страны, в которой живем.

Считаю, что переход на украинский язык никак не поможет ни нашей стране, ни нам, ощутить себя украинцами, особенно тем, кто русский.
Мову знаю, но говорить на ней не буду и писать тоже не буду, достаточно уже того, сколько лет во время незалежности заставляли ее учить. Выучили, слава богу, но предпочитаю пользоваться своим родным языком.
 
А чому лише по п`ятницях?

Неужели плохо хоть по пятницам?
А там народ привыкнет понемногу к украинской речи .
Всё ж таки для Харькова , полностью русскоязычного и ХФ где на украинском пишут единицы , это шаг навстречу украинскому .
 
А чому лише по п`ятницях?
Це ж залежить тільки від вас і від вашого особистого сприйняття. Вас же за мову ніхто не банить? і ще гірше.
продовжу про листівки
NalOdGTUe-4.jpg
 
Останнє редагування:
Таких психично -хворих дуже багато в украини. Имья ций хвороби -национализм.

націоналісти є у кожній країні... і у РФ теж, і не мало...



А чому лише по п`ятницях?

я теж думаю, що не варто себе стримувати...
оскільки у повсякденному житті спілкуюсь переважно російською, то помітила, що протягом вчорашнього дня стала більше обмірковувати, що написати, як правильно висловити свою думку..
періодична зміна мови спілкування спонукає до більш зваженого ставлення до своїх слів, мені здається
 
Останнє редагування:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
як то різко висловився Зарайський. До речі
, чудова людина і супер фотограф. і на тобі. НЕ очікував від нього ..
треба наздоганяти ..

"Харків — студентське місто, — пояснює. — Сюди з'їжджаються зі всієї України, в тому числі й із центральних і західних областей. Але так само багато донецьких, луганських, дніпропетровських студентів. Ви чули, як говорять у райцентрах і селах Харківської області? Це не літературна українська мова, це — суржик, але жодним чином це не російська. По ньому відразу можна вирахувати, звідки людина, з точністю до міста чи села. Потрапляючи у велике місто, люди соромляться своєї "сільськості" й переходять на російську. При цьому в перші роки проживання в Харкові між собою, земляками, вони надалі говорять "своєю" мовою, а з батьками по телефону — нею практично завжди, — веде далі автор. Стверджує — що Харків російською розмовляє, скоріше, за звичкою. — Чи каже це про те, що Харків — російське місто? Однозначно — ні".

Докладніше своє припущення про ймовірний легкий перехід на українську блогер пояснює в коментарях своїм читачам, багато з яких критикують його позицію: "Моя дитина вчиться в українському класі. В сім'ї ми розмовляємо російською, але як тільки дитина починає розповідати про школу — переходить на українську, і ми, автоматично, вслід за нею. Середовище — визначальне. Якщо більшість говоритимуть українською, то ті, хто не розмовляв нею вже 20 років, буквально через тиждень говоритимуть так само, як до тих пір російською"
 
мовой можно секретные документы писать,один хуй калораши её немогут выучить:D
 
Хоча зізнаюся. Укаріснкій мову він такий різний. АЛЕ будь має право на життя

.DrHr6I42fF4
 
Хоча зізнаюся. Укаріснкій мову він такий різний. АЛЕ будь має право на життя

.DrHr6I42fF4

то так і є і буде далі. Харків-це насамперед-велике українське місто на сході.
Привыкайте,блядь!
 
Я думаю, что можно исправлять ошибки грамматики в этой теме. Только делать это нужно крайне толерантно.

я сам Русскомовыный и в Харькове живу с 1976 года ( 38 лет.).
ну и понятное дело. ТСЕ.

є ще поправка від алексея.
Если ТСЕ не пиз.ит то он должен был ходить в советскую школу где со второго класса преподавали ридну мову а потом еще и экзаменовали:D Можно было возненавидеть мову но чтоб не выучить?:eek:
 
Пятница прошла, переходите на родной язык хлопцы, хватит над мовой издеваться.
 
Если ТСЕ не пиз.ит то он должен был ходить в советскую школу где со второго класса преподавали ридну мову

Зауваж . там написано живу , а не народився . Мої предки були розкуркулені і вислані на далекий схід . Там я й народився. Більш того , з 1977 року я з автоматом в руках за кордоном рідної країни з честю і гідністю ніс звання радянського воїна. Те. я реально був " зеленим чоловічком " .
Я можу сказати дуже багато про країну в якій ми жили. Можу розповісти безліч правил , які з людей робили рабів.
наприклад . " немає прописки , немає роботи "
»не стоїш на обліку у військкоматі , немає прописки "
Малосімейки із загальним коридором - це ізобреніе радянської епохи , як і комуналки в інше. Але це не завадило мені любити нашу батьківщину.
Гаразд вистачить пафосу.
Скажіть , добрі люди , що володіють співучим мовою .
Це який діалект ? Це Харківський говір ?

 
Зауваж . там написано живу , а не народився . Мої предки були розкуркулені і вислані на далекий схід . Там я й народився. Більш того , з 1977 року я з автоматом в руках за кордоном рідної країни з честю і гідністю ніс звання радянського воїна. Те. я реально був " зеленим чоловічком " .
Я можу сказати дуже багато про країну в якій ми жили. Можу розповісти безліч правил , які з людей робили рабів.
наприклад . " немає прописки , немає роботи "
»не стоїш на обліку у військкоматі , немає прописки "
Малосімейки із загальним коридором - це ізобреніе радянської епохи , як і комуналки в інше. Але це не завадило мені любити нашу батьківщину.
Гаразд вистачить пафосу.
Скажіть , добрі люди , що володіють співучим мовою .
Це який діалект ? Це Харківський говір ?

Но с конца 70х жил на Украине и не выучил ? Впрочем мой батя учился в украинской школе в 40х мову знал но забыл :D странно почему может дело в том что волапюк изначально нежизнеспособен и нуждается в инкубаторе как недоношенное дитя
 
Назад
Зверху Знизу