В знак того, что мы Украина- на ХФ по п'ятницях писати українською мовою,інші дні в цій темі можна просто поспілкуватися

  • Автор теми FL
  • Дата створення
З Днем Перемоги !
Нехай завжди панує мир на нашій землі !
 
ну шо, буду закруглятись на сьогодні. третю п"ятницю поспіль тримаюсь традицій.
 
Київ, пропозиція... Вулиця, де знаходиться посольство кремлядьскої коцапської Орди - це вулиця Воздухофлотська, чи як там???? Ну що за назва для вулиці? Підтримую пропозицію переіменувати цю вулицю в вулицю Степана Бандери! Нехай коцапе радіють своїй новій поштовій адресі їх посольства :):):)
 
Ну що, діти мої, виїхав татко у відрядження і пропало бажання поговорити на рідній мові? Правду сказати, для мене він не рідний, але все таки. Дійсно, коли я приїхав до Харкова 1976 році, практично всі вивіски були на Українській мові. Улюбленими місцями у мене були "Затішек", де наливали по п'ятдесят грам марочні віна.Очень любив Херес.І навпаки, в підвалі, були "Млинці", і пельмені там був шікариние.Назвову ще одне місце ,магазин "Знахідка". Хто пам'ятає, що продавали там?
 
Гарна ідея. Підтримую :)
 
"Затишок" - епохальна заклад харкова. а от "знахідка" це був не книжковий, а букіністичний. в чому тоді була різниця? в тому що в книжковому можна було купити такі хороші книги як "мала Земля", "цілина", а в букіністичному можна було вихопити що то цікаве. Хто нагадає, чому в Харкові місце, де продавалися цікаві речі називалося "балкою"?
 
задолбали уже с этими ярлыками.фашисты,бандеровцы,кацапы,москали,ватники....где слова-украинцы и русские?их уже нет?
 
Взагалі то це тема для спілкування на співучій мовою.
От уявіть собі, була б тема для спілкування на хінді, а ви б зі своїм @@@@@ російською .. Фі, яка ганьба.
Розповім ка я вам, малята, цікаву історію про Харківську конку і про Харківську пошту.
але спочатку загадка. що означає цей квиток? для чого він застосовувався і що значить остання строчка. ваші версії?
attachment.jpg
 

Вкладення

  • 00.jpg
    00.jpg
    405.2 КБ · Перегляди: 119
Останнє редагування:
Хто нагадає, чому в Харкові місце, де продавалися цікаві речі називалося "балкою"?
балка - це заліснений яр. на тому місці де зараз каскад і раніше була "балка" був справжній природній яр. певно, мав якусь назву, наприклад "клочківський".



але спочатку загадка. що означає цей квиток? для чого він застосовувався і що значить остання строчка. ваші версії?
наскільки я пам"ятаю, конка належала бельгійцям. певно, це - якийсь маркетинговий хід запозичений з бельгії. припускаю, що це щось накшталт запрошення на побачення. підкреслювалось місце побачення, а на годиннику виставлявся час зустрічі. місце для дати зустрічі не продумали, тому власник власноруч проставив дату. чому у такий спосіб? для того, щоб дама не витрачалась на поїздку і з більшою вірогідністю прийшла на побачення.
 
Останнє редагування:
задолбали уже с этими ярлыками.фашисты,бандеровцы,кацапы,москали,ватники....где слова-украинцы и русские?их уже нет?
не модно. Нынче модна ненависть по национальному признаку. Ненавидеть - не обязательно. Главное - эту ненависть активно и показушно проявлять
 
Квиток на 5 жидокацапів? Ну а останній рядок де їх забирати
насправді це приголомшлива історія. і її дуже складно вистежити в інтернете.Какіе ще пропозиції від шановного товаріщства?
перший подсказка.Ето поштова картка наклеєними квитками. кому і коли головне навіщо її відправляли? фішка в тому, що це було тільки в Харкові
attachment.jpg
 
Дуже цікаво..
Але нічого згадати на можу))
З нетерпинням чекаю відповідь )))
 
не модно. Нынче модна ненависть по национальному признаку. Ненавидеть - не обязательно. Главное - эту ненависть активно и показушно проявлять

страшно. страшно,когда ты-на одной стороне,а кто-то из твоих близких-на другой.:( этого и добиваются эти уроды,которые ссорят русских и украинцев.:(

це громадянська вийна.

это подстрекатели ее устроили.
 
Але нічого згадати на можу))
З нетерпинням чекаю відповідь )))
відповідь прост.но я поки не буду говоріть.давайте версіі.Подобная практика існує й донині день.только вона звучить по іншому, більше того, я впевнений що практично кожен цією послугою пользовался.Только нема з конкою, природно

страшно. страшно,когда ты-на одной стороне,а кто-то из твоих близких-на другой. этого и добиваются эти уроды,которые ссорят русских и украинцев.
давайте в цій темі без жалібних голосінь? поки суть та діло - дам посилання на статтю на цю тему-просто перегорнути
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Останнє редагування:
Нагуглив, але промовчу :)
 
Назад
Зверху Знизу