Усик против Тайсона.

Але на церемонії зважування ринг-анонсер помилився, оголосивши вагу Усика 105,9 кг.
Офіційно вага Усика — 101,4 кг; вага Фьюри — 118,8 кг.
Ну так це взагалі не вагова категорія в якій чомусь Вусик став виступати. В нього легша категорія.
 
Ничесє
 
Останнє редагування:
Сразу видно любитель ротом полировать инструмент своего сцаря для игры на рояле.
Если я на прав мог бы переубедить а так убедил только.
Нахуй пшел, герой ряженый.Похоже ты ещё и сладко говняный. Тебе глаза на жопе мама родила? Посмотри хотя б в какой рубахе Усик вышел .
Я приму твое мнение, если ты воюешь, а если языком Украину любишь, то пшел нахер повторно.
 
взагалі не вагова категорія в якій чомусь Вусик став виступати
всьому причина - гроші, які платять у Хевівейт. якщо вдається, то чому не виступати?
В нього легша категорія.
хевівейт від 91 кг.
 
Останнє редагування:
Гадаю, що в Усика мало шансів у цьому бою. Все ж таки, він природжений тяж, роздутий до супертяжа. Сильного, нокаутуючого удару в нього немає, щоб звалити такого хряка, як Ф'юрі. Він завжди перемагав у цій ваговій категорії завдяки добрій роботі ніг і варіативності комбінацій, все ж таки аматорська школа боксу в нього дуже добра. Власне, він і переміг двічі Джошуа, тому що той вирішив із ним побоксувати, а не використати свою перевагу у фізиці, за що й поплатився. Навряд чи Ф'юрі припуститься тієї самої помилки. Попре вперед з перших раундів, тупо задавить масою.
 
Гадаю, що в Усика мало шансів у цьому бою. Все ж таки, він природжений тяж, роздутий до супертяжа. Сильного, нокаутуючого удару в нього немає, щоб звалити такого хряка, як Ф'юрі. Він завжди перемагав у цій ваговій категорії завдяки добрій роботі ніг і варіативності комбінацій, все ж таки аматорська школа боксу в нього дуже добра. Власне, він і переміг двічі Джошуа, тому що той вирішив із ним побоксувати, а не використати свою перевагу у фізиці, за що й поплатився. Навряд чи Ф'юрі припуститься тієї самої помилки. Попре вперед з перших раундів, тупо задавить масою.
Цілі боксерські штаби топових боксерів ніц не змогли зробити з Усіком,а ви тут зі своєю експертною думкою влізли...
Згадайте цілу купу природних тяжів,які нічого не змогли зробити в поєдинку з Фьюрі...
 
Останнє редагування:
Цілі боксерські штаби топових боксерів ніц не змогли зробити з Усіком,а ви тут зі своєю експертною думкою влізли...
А хіба форуми не для того існують, щоб думки на них висловлювати? Де в моїх словах хоч натяк на "експертність"? Я ж написав "гадаю", що вже підкреслює, що це моє припущення.
 
Назад
Зверху Знизу