Усик против Тайсона.

а може й ні. той гоблін падав багато разів і завжди підводився. а Усік - за стилем та фізичними данними - не панчер
Та була серія ударів,а не один,як всі звикли...В любому випадку суддя вчинив непрофесійно.
 
Угадайте чемпиона мира

IMG_6771.jpeg
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
так він зупинив, коли побачив, що фура поплив. я не пригадую рахунок відкривали чи ні?
Он открыл счет.. и далее, когда потрясенный и поплывший Фьюри подтвердил,что может продолжить, через пару секунд прозвучал гонг. Если было хотя бы секунд 10 - 20, то Усик мог закончить бой досрочно.
Я ничего крамольного в действиях судьи в бою такого уровня и накала не увидел...
 
Я ничего крамольного в действиях судьи в бою такого уровня и накала не увидел...
Может тогда стоит найти похожие действия судьи в чемпионском бою среди профессионалов?
Я таких вопиющих случаев судейства уже и не припомню.
Может вы освежите мою память?
 
Кто недооценивает Фьюри посмотрите на Ютубе его хайлайты из прошлого. Это очень крутой и серьезный Про. В середине, когда он взял у Усика несколько раундов, механически двигался намного интереснее. Когда поплыл - да, до этого он заслуженно щелкал раунды в свою пользу.
Про жирность, Усик так-то тоже не сухарик. Кто в спорте шарит, то понимает какой ты на сгоне или сушке (кто не понимает - хуевое слабое состояние, но на фотке будешь красивым/-ой). Снова про механику, несколько жирных кг Тайсону явно не мешали, быстрый, резкий, внимательный, не тот спорт где внешность важна.
Усик же в свою очередь показал главное - очень качественный бокс, без велосипеда (а когда соперник выше то это очень частое явление).
Если обратите внимание, да вот даже на братьев Кличко, часто парням ставили оппонентов явно ниже ростом, крайне сложно достучаться до длиннорукого, Саша сломал этот стереотип и показал как.
Про травмы, почему бои в про не такие частые, микросотрясения, трещины и пр, это все на полгодика и легких тренировках, а потом уже большие подготовки к следующим боям, огромные деньги платят не просто так.
Ночью состоялось то, о чем многие соскучились, бой будут пересматривать, он того стоит.
 
Стосовно дій судді в 9 раунді моя думка непрофесіонала така. Коли Тайсон поплив і тримався обома руками за канати він був повністю відкритим для Усика. Тому залишалось нанести ще тільки один удар і бій закінчився б нокаутом. В цей момент Тайсон не торкався настилу ринга ні коліном, ні рукою - він стояв ( якщо можна так сказати) ногами на настилі рингу, а по суті висів руками на канаті. Отже суддя не мав законних підстав оголосити нокдаун. Він в цій ситуації безумовно мав право лише повністю зупинити бій щоб зберегти здоров'я Тайсону (це називається за явною перевагою одного з боксерів) і оголосити Усика переможцем. Натомість суддя не дав "добити" противника (правила в професійному боксі жорстокі), а оголосив нокдаун і відкрив рахунок. А потім Тайсона спас гонг і за коротку перерву він зміг відновитися і продовжити бій в 10 раунді. Таким чином суддя дійсно вкрав у Усика дострокову перемогу, а підрахунок в кінці по очкам міг дати результат і не на користь Усика. А от як пояснити такиий поступок судді? Це груба помилка і непрофесіалізм, чи щось інше?
Якщо хтось не погоджується з такою моєю думкою, то прошу аргументувати чи мав суддя право зупиняти бій для нокдауну і не давати можливості його завершити достроково?
 
Слушай, верующий в Одина эвакуант времён атак врага на родную землю.Один тебе разве что сортиры в Вальгалле доверит чистить. :D
Я и так буду в вальхалле как Рагнар кожаные штаны. Потому что я так лют что про меня будут скальды сочинять саги
 
Может тогда стоит найти похожие действия судьи в чемпионском бою среди профессионалов?
Я таких вопиющих случаев судейства уже и не припомню.
Может вы освежите мою память?
почитайте правила для рефері професіональних боїв, коли вони мають зупиняти бій. вони не прецедентні. є пункт, що рефері має право зупиняти бій,коли йому здалося, що попливший опонент не може себе захищати. хоча не виключаю і зацікавленість рефері та суддів. це ж бокс, шоу, а не справжній спорт, як рестлінг :trollface:
 
Останнє редагування:
Там ще Берінчик сьогодні WBO 61 забрав, перемігші досить підступного та досвідченого мексиканця.
Реакція Сашка на цю подію:
 
Володар титулів WBA, WBO, IBF та WBC у надважкій вазі Олександр Усик (21-0, 14 КО) пробуде абсолютним чемпіоном лише до 1 червня 2024 року. Як повідомляє
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
, Міжнародна боксерська федерація (IBF) забере свій пояс, тому що обов'язковий захист титулу прострочено.

Оскільки Усик свій найближчий бій проведе знову з Тайсоном Ф'юрі, Олександра буде позбавлено титулу IBF напередодні бою обов'язкового претендента Філіпа Хрговича з Даніелем Дюбуа 1 червня.

На кону повторного бою Усика та Тайсона, який заплановано на 12-13 жовтня, стоятимуть лише три чемпіонські пояси. Не звання абсолюту.
 
Володар титулів WBA, WBO, IBF та WBC у надважкій вазі Олександр Усик (21-0, 14 КО) пробуде абсолютним чемпіоном лише до 1 червня 2024 року. Як повідомляє
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
, Міжнародна боксерська федерація (IBF) забере свій пояс, тому що обов'язковий захист титулу прострочено.

Оскільки Усик свій найближчий бій проведе знову з Тайсоном Ф'юрі, Олександра буде позбавлено титулу IBF напередодні бою обов'язкового претендента Філіпа Хрговича з Даніелем Дюбуа 1 червня.

На кону повторного бою Усика та Тайсона, який заплановано на 12-13 жовтня, стоятимуть лише три чемпіонські пояси. Не звання абсолюту.
Та піхуй, Усик вже показав клас, далі - то вже таке.
 
що рефері має право зупиняти бій,коли йому здалося, що попливший опонент не може себе захищати.
В тскому випадку бій має бути закінчений.А цього не відбулося! Вище людина все правильно написала,як мало бути.
 
Назад
Зверху Знизу