А скільки ж доходить до самого воїна - розкрадають на шляху через завищені ціни, невідповідну якість забезпечуюючих його діяльність товарів, роздутий штат обслуговуючого персоналу.Україна витрачає на одного військового $6700 щороку
Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: This feature may not be available in some browsers.
А скільки ж доходить до самого воїна - розкрадають на шляху через завищені ціни, невідповідну якість забезпечуюючих його діяльність товарів, роздутий штат обслуговуючого персоналу.Україна витрачає на одного військового $6700 щороку
Воно мене буде вчити... Та в мене є факти знущання нинішнього сурогатного президента, як і попередніх, над Конституцією, але Лантухи з Вищого адмінсуду вперто не хочуть розглядати судовий позов. Ти поменше тут байдики бий і побільше вчися. Може лиш тоді до тебе дійде, що українська сурогатна державна машина реагує лиш на один інструмент від "головного носія влади", назва йому "коктейль Молотова". Почитай по чемпіонство по цій причині України в позовах до Європейського суду, де від безсилля українці завалили скаргами на цих паразитів. А відносно конкретики - читай хоча би звіти про якість харківської бронетехніки, яку поставляють на фронт.Есть факты - обращайтесь в полицию, прокуратуру, СБУ, НАБУ.
Ці постколоніальні мутанти в ролі агентів Стеця до цих пір вірять, що в нас існують не владоохоронні, а правохоронні органи. Ти хоч закон "про поліцію" читав? А може ти перевіряв відповідність відносин споживачів послуг та ЖЕКів відповідно закону "Про ЖКП"? А може ти хоч Конституцію читав?обращайтесь в правоохранительные органы
Скоріше до тебе така штука, як логіка, не має ніякого "отношєнія".Не имеет ни малейшего отношения к
Кабинет министров на заседании в среду принял постановление о создании Национального комитета промышленного развития Украины, который призван способствовать производству товаров с высокой добавленной стоимостью и развитию различных отраслей промышленности для стимулирования экономического роста.
При этом главой комитета является премьер-министр Владимир Гройсман, а исполнительным директором - народный депутат, **** Комитета Верховной Рады по вопросам промышленной политики и предпринимательства Анатолий Гиршфельд.
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
Невже успішно добьють ХТЗ?Я знаю! Гройсман и Гиршфельд не подведут!
Власник і президент групи DCH Олександр Ярославський придбає пакет акцій ПАТ "Харківський тракторний завод", від ідеї придбання якого в нинішніх політико-економічних умовах відмовився австрійський інвестор Зігфрід Вольф.
Найгірше те, що це тупувате створіння навіть не усвідомлює ступінь свого невігластва.Головному тренеру збірної України Андрію Шевченко легше спілкуватися на футбольну тему російською чи італійською, ніж українською.
Уряд Яценюка у 2014 році вивів Україну з кризи, - Гройсман
иное дело - если ребёнка сбила "Лада" - ну и ладушки*Казак* сбил ребенка
Зловеще
У МЗС теж змінилася риторика: вибори, а потім українські прикордонники на кордоні
А правда в тому, що цю сурогатну секту створили монголи і перше століття її метрополія перебувала в столиці Золотої Орди. Монголи так пестили цей сурогат, що навіть звільнили тих попів від податей. Висновок роби сам.тай ось, православна церква росії восхваляє диких монголів
дайте ж відповідь мені, хто бреше ... завжди???
как и когда вы планируете это сделать?Мабуть до тих пір, коли його з сином відправимо в окопи без права дати адекватну відповідь ворогові
Коли ти зі своєї печі з лузанням насіння підключишся до нас.как и когда вы планируете это сделать?
В одной из больниц Днепра раненые бойцы АТО устроили пьяный дебош
Коли ти зі своєї печі з лузанням насіння підключишся до нас.
Результат розвалу армії безглуздим та бездіяльним триманням в окопах Порошенком.
Та ти й тобі подібні вже мертвими й народилися. Результат дивись навколоДо вас, это до пенсионеров? Не доживу.
Не розповсюджуй брехливе інформаційне сміття в стилі наших журналіств-нікчем.В Украине снесли последний памятник Ленину
А чого цей ***** не зачепив самого міністра по цій справі?Львівський окружний адміністративний суд змусив МВС притягнути до відповідальності голову Нацполіції за невикористання української мови у своїй службовій діяльності.
Про це "Українській правді" повідомив автор позову Святослав Літинський.
Напівживому вже не страшне таке розгойдування.Гройсман каже, що 38 мільярдів від НБУ не розгойдають гривню
А після вже не можна? Доки народ України не накаже пройдисвітів від влади (від Кравчука до Порошенка) за безвідповідальність, в цій країні цивілізованості не буде.Надо было в 14-м всех их в лаву загнать