Тут можна флудити

Здраствуйте кто то сегодня получил ВПО, инвалиды 3 группы? кто зарегистрировался в 2022?
 
Здраствуйте кто то сегодня получил ВПО, инвалиды 3 группы? кто зарегистрировался в 2022?
А Что это еще за льготы какие-то ? А если есть такая группа и не успел тогда зарегистрироваться ? Оно Сейчас работать будет?
 
А Что это еще за льготы какие-то ? А если есть такая группа и не успел тогда зарегистрироваться ? Оно Сейчас работать будет?
1,2 автоматически продлили, а вот за 3 молчат, сегодня первые и вторые группы инвалидности ВПО получили 3000 гривень, а я 3 не фига, вот думаю я один такой особенный или есть еще кто то....
 
1,2 автоматически продлили, а вот за 3 молчат, сегодня первые и вторые группы инвалидности ВПО получили 3000 гривень, а я 3 не фига, вот думаю я один такой особенный или есть еще кто то....
:диявол:У меня 3-я.. так у меня тоже голяк,вот ппц..блин:ужоснах::баран::ганьба::здивований:
 
эти дроны каждый день над городом

ото новость
 
в атб чай -хвилинка, поляцький..
177899373.jpg

з початку - нам його надали в якості гуманітарки як ВПО, а потім він з"явився у магазинах...
як на мій смак та ленощі -гут, хоча...враховуючи що роблять поляки, напевно не треба його купляти..:кава:
Дивись, яке мімімі :квіточка: схема для вишивки, які значки

IMG_20240317_042550.jpg

IMG_20240317_042819.jpg
 
Це впо?
З березня автоматично лише пільговики продовжать отримувати, всім іншим треба переоформляти. Але то хай в соцзахисті спитає, шо і як. У всіх свої ситуації. Але є імовірність, шо якщо не буде ворушитися, може лишитись без єпідтримки.
е-пидтримка - это что-то другое.
А с марта нужно отбивать выплаты ВПО, у кого получится.
 
Ухх... Благодарю что сказали по лечу в Райисполком в ЦНАП может получится..
 
Ухх... Благодарю что сказали по лечу в Райисполком в ЦНАП может получится..
Міністерство соціальної політики розробило новий інструмент підтримки переселенців. Вони зможуть отримати субсидію на оренду житла. Про це у суботу, 16 березня,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
пресслужба міністерства.

Проект планується реалізувати упродовж двох років. :)

"Розмір субсидії враховуватиме вартість оренди у певному регіоні або населеному пункті країни. Адже ціна на оренду у Києві, Миколаєві, на Закарпатті чи у невеликому населеному пункті суттєво відрізняється", - вказують у відомстві.
 
Міністерство соціальної політики розробило новий інструмент підтримки переселенців. Вони зможуть отримати субсидію на оренду житла. Про це у суботу, 16 березня,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
пресслужба міністерства.

Проект планується реалізувати упродовж двох років. :)

"Розмір субсидії враховуватиме вартість оренди у певному регіоні або населеному пункті країни. Адже ціна на оренду у Києві, Миколаєві, на Закарпатті чи у невеликому населеному пункті суттєво відрізняється", - вказують у відомстві.
Щоб це підтвкердити, потрібен договір оренди. Багато хто з арендаторів угоди складає? Я знаю тільки декілька, це буде ЖК з керівною компанією. Подавляюча частка ринку аренди - за нал і без угоди, то ж, підтвердити ВПО не вийде - фізично немає стільки арендодавців, які працюють по угоді, скільки є ВПО.
 
Міністерство соціальної політики розробило новий інструмент підтримки переселенців. Вони зможуть отримати субсидію на оренду житла. Про це у суботу, 16 березня,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
пресслужба міністерства.

Проект планується реалізувати упродовж двох років. :)

"Розмір субсидії враховуватиме вартість оренди у певному регіоні або населеному пункті країни. Адже ціна на оренду у Києві, Миколаєві, на Закарпатті чи у невеликому населеному пункті суттєво відрізняється", - вказують у відомстві.
А шо Це таке ця Субсидия ? Это распространяется на комунальные услуги например если задолженность какая то необъятная и получения довоенная еще к примеру. Можно получить эту Субсидию и поносить задолженность с помощью это субсидии ?
 

А що, бля, вирощувати какаву неможна довірити нормальним людям? ото 2 мєкакраїни... Я знав, що вони запорять усе, що залишили їм у спадок білі хвермери, питання було тільки "коли".
Куба спромоглась захуярити собі виробництво сахарю дещо раніше :D
 
Назад
Зверху Знизу