Температура днем 37...На ночь спадает

Надо ещё перестать ее чувствовать.:D
У меня и градусника нет дома. Зачем он нужен мне не совсем до конца ясно. Ну разве что для детей маленьких, по которым не всегда ясно что с ним. Или может для лежачих...не контактных...

Да и собственно состояние общее, лихорадка или обезвоживание гораздо важнее нежели дрочилово или борьба с температурой
 
я обратилась к гомеопату. начали с восстановления печени, уже месяц по утрам завтракаю расторопшей....ну вцелом самочувствие немного улучшилось, меньше наплывов слабости. Но постоянно цепляю вирусняки, и переносятся оочень плохо, хоть и без осложнений.
 
именно гомеопатических препаратов особо не назначает, считает, что у меня хронический гепатит (я в детстве боткина переболела), хотя билирубин в норме, и вирусные гепатиты отрицательны. аст немного выше нормы..но мне кажется дело не в этом.... а вот в чём ?..
 
Доброго дня всім!
Бачу я тут не один такий, тому хотів би також розповісти вам свою історію. Почалося це ще в 2017 році, був місяць лютий, я лягнув спати і практично зразу, через деякий час прокинувся від того, що мені стало дуже погано, мене трусило, зробили замір тиску, він був повишений для мого віку, мені тоді в квітні мало виповнитися 20 років.,а тиск був - 140 чи навіть цілих 150 на 90 або100,точно вже не пам'ятаю.. Отож наступного дня мені ранком було не дуже добре(знову тиск турбував) і апетит чомусь не дуже хороший був, а протягом дня стало краще, наступного дня стало гірше, апетит ніякий, тиск стрибати почав знову. Потім я поїхав робити фіброгастроскопію, перевірили шлунок сказали гастрит, але толком і ніякого лікування не виписали, типу дієта і все. Приблизно 1,5 тижня я їв саму дієтичну їду, і то їв її через силу(апетит взагалі нікудишній був) особливо в першій половині дня, деякі дні ближче до вечора ставало краще і я сам хотів щось з'їсти.Але як ви зрозуміли, мені краще не стало(Я вже навіть почав в депресію впадати думав напевне щось вже дуже погане, типу рак, або ще щось, щей схуднув) тому я знову поїхав до гастроентеролога, робити фіброгастроскопію, тому що думав, що, можливо, в мене понижена секреція шлункового соку, бо той перший лікар-гастроентеролог, не зазначив, яка в мене кислотність, тому я зробив ще раз фіброгастроскопію, кислотність сказали - Повишена (рН=3.0) гастрит сказав тоже і щось там з жочними шляхами тоже, казав, що жовчі в шлунку є забагато, чи щось таке. Я попросив, щоб він приписав мені щось таке, щоб апетит появився, він приписав моторикс, панзенорм і ще щось там,а і ще здається від печінки щось, це я точно вже не пам"ятаю, я почав пити, ніби стало трохи кращена деякий час, але потім знову періодично нехотів нічого їсти. Но ще під час оцього всього, я поміряв із-за цікавості температуру, один день 37,3-37,5, другий день, третій, я думав це через те все і є що я їсти неможу і гастрит напевно так впливає. Та коли вже все майже минулося, літом мені стало значно краще, але температура всерівно було я правда не так часто вимірював, тому що почував себе добре і мені не було цікаво, яка вона там, але коли міряв, то в більшості випадків вона була. Осінь все добре(напевно температура і тоді була я просто неміряв її, так як самопочуття мене влаштовувало) Наступний 2018 рік - Січень, мені знову недобре, температура 37,2 - 37,5 (інколи бувала навіть 37,6 - 37,7). І ГОЛОВНЕ така ж симптоматика її як в багатьох з тих хто тут писав, ранком в мене в основному до 08:30 - 09:30 до 37 градусів, а вже після 10:00 і дальше починається 37,2; 37,3; 37,6 і т.д. Коли який день буває, а на вечір завжди спадає, ще до 18:00 -19:00 може бути, а вже з 20:00 і дальше іде на спад 36,7 потім в 22:00-23:00 взагалі 36-36,3. От тоді в січні в мене ще періодично проноси почалися(типу не такі повноцінні проноси більше 3-ох разів на день і не вода, а 1-2 раза на день і кал був типу, як каша, а до цього я був до закрепів схильний) і мало замітна висипка по обличчі, правда аналізи крові тоді були трохи змінені, це єдиний момент коли вони були не в нормі.
Лейкоцити були : 11,7 (Норма 4-9),а Лімфоцити : 14 (Норма 19-37) ну і Палечкоядерні були збільшені, вони в мене часто бувають збільшені.
Отже я там трохи давай панікувати, температуру міряю вона так як тоді,апетит доречі також такий собі був, но все таки кращий ніж тоді. Ну і тут мені лікарка призначила Ентерожирміне, чи Ентерол, якщо не помиляюся це вроді аналог, і потім я ще на глисти кров завдав і біохімію ну все в нормі, потім за місяць загальний аналіз крові знову здав, коли пропив ті таблетки, лекоцити стали менші, а лімфоцити вже збільшилися, трохи заспокоївся, потім в березні мені ця температура почала надокучати, були дні коли мені було погано в плані самопочуття, відчував жар, слабкість в деякій мірі, ну і відсутність апетиту звісно ж, а бували дні що я почував себе краще, але температура всеодно була. Я продовжував здавати аналіз і одного разу в квітні я пішов, до лікаря і він побачив в мене в аналізах - "Вакуолізація моноцитів" і вона каже так в тебе ж Інфекційни мононуклеоз, типу вірус Епштейн-Барр, каже вилікувати повністю неможна, але все буде добре, я тут вже зрадів, думаю нарешті вже небуде цієї температури і цього паршивого відчуття.(Ядерний антиген був аж 9 одиниць, всі інші були негативні) Я там щось попив, Гепаргін здається і ще щось, знову мені там на літо норм, правда в серпні-вересні трохи більше почалося тих так званих проносів про які я вище написав, і вже з вересня висипка по лиці почалася значно сильніша, а жовтень-листопад так це взагалі жесть була, вона і по тепер в мене, але трохи менше вже. Маленькі плями такі червоні по лиці, тоді вони тоже були разом з тими прищиками, а тепер прищиків майже нема, але лише плямки, от і зараз вже травень на дворі, а толку 0, навіть сьогодні міряв температуру 10.00 вже 37; 12:00 година - 37,5 а апетит ніякий( ранком особливо) ніби ще якась ломота в м'язах, суглобах і взагалі дискомфорт по тілу буває місцями. Аналізів купу здав Еозинофіли в цей рік почали чомусь мінятися, в Січні були 8 одиниць, тепер майже 6,(норма від 1-5). Ну і ще я робив УЗД, печінка трохи збільшена, і Лімфовузли збільшені - два підщелепні і два під лівою підпахвою..Правда структура їхня в нормі, тому як мені сказали панікувати аж так поки що не має чого(Типу немає Лімфоми) .. Селезінка - верхні межі норми. Тому зараз незнаю вже що і думати і що робити, коли ще краще самопочуття то тоді і не думаю ні про що, а коли починає пропадати апетит, самопочуття слабкості, недомагання, то тоді вже і не знаю що і думати, тому зараз буду ще щось шукати піду до Імунолога, інфекціоніста, можливо хоть чимось допоможуть, бо в мене вже, чесно кажучи, руки починають опускатися...Доречі ще на СНІД здавав і на глисти кал, немає ні того ні іншого.
Можливо хтось із вас також мав щось подібне або в ваших знайомих, напишіть будь ласка, хто що може і хто, що знає.
Дякую авансом!)
 
вирусы это, твои живут в печенке, у кого то на легких и все температуру гонят 37-37.5, тыж сам написал- увеличена печенка, ешь гречку или капельница внутривенно на инсулине
 
вирусы это, твои живут в печенке, у кого то на легких и все температуру гонят 37-37.5, тыж сам написал- увеличена печенка, ешь гречку или капельница внутривенно на инсулине

Так харчуюся вже досить довго і не тільки гречкою, але і кашами різними, м'ясо на пару,води пив багато(тепер менше п' ю) , овочі, фрукти їм інколи.. стараюся тримати себе в руках і рідко коли їм чогось зайвого, а результат практично такий же. От вечором, навіть якщо мені від ранку не хорошо, то вечором завжди стає краще, температура знижується і самопочуття стає кращим, навіть апетит появляється)) Дуже хотілося б знати чому так відбувається!
 
Так харчуюся вже досить довго і не тільки гречкою, але і кашами різними, м'ясо на пару,води пив багато(тепер менше п' ю) , овочі, фрукти їм інколи.. стараюся тримати себе в руках і рідко коли їм чогось зайвого, а результат практично такий же. От вечором, навіть якщо мені від ранку не хорошо, то вечором завжди стає краще, температура знижується і самопочуття стає кращим, навіть апетит появляється)) Дуже хотілося б знати чому так відбувається!
Вы считаете у вас нет психического нарушения?
Оно сто процентов есть. Начните с него. Бросьте заниматься этой херней. Признание проблемы это большая половина пути к выздоровлению.
 
именно гомеопатических препаратов особо не назначает, считает, что у меня хронический гепатит (я в детстве боткина переболела), хотя билирубин в норме, и вирусные гепатиты отрицательны. аст немного выше нормы..но мне кажется дело не в этом.... а вот в чём ?..
Мда:іржач:
Полностью понимание прийдет с окончанием денег на лечение. Ну и ну...вроде ж не из села, 21 век...гомеопаты...гепатит без гепатита:рл:
 
вирусы это, твои живут в печенке, у кого то на легких и все температуру гонят 37-37.5, тыж сам написал- увеличена печенка, ешь гречку или капельница внутривенно на инсулине

:рл:
Ебанажтырот. Каждое слово бред наркомана.
Гречка и инсулин от вирусов в печени.....
 
Мда:іржач:
Полностью понимание прийдет с окончанием денег на лечение. Ну и ну...вроде ж не из села, 21 век...гомеопаты...гепатит без гепатита:рл:

Так просветите, если понимаете. Очень весело стебаться с людей, которые страдают от этой хрени. И самое ужасное, что невозможно найти причину. Если вам смешно, а помочь не можете, может стоит поискать другие темы..
 
от вируса антибиотик
гг) у нас тут нові відкриття кожен день)))

Очень весело стебаться с людей, которые страдают от этой хрени.
сам страждав, і вище писав про активний спорт, харчування і вітаміни + не міряти темпу місяць... ще можна сходити до психіатра і невролога (багато людей з даною проблемою обходять ВСІХ лікарів окрім цих)
ви це зробили(спорт, харчування і вітаміни)? як результат?
 
гг) у нас тут нові відкриття кожен день)))


сам страждав, і вище писав про активний спорт, харчування і вітаміни + не міряти темпу місяць... ще можна сходити до психіатра і невролога (багато людей з даною проблемою обходять ВСІХ лікарів окрім цих)
ви це зробили(спорт, харчування і вітаміни)? як результат?

ну так век живи-- век учись, от нервов вылазят кожные болячки, перхоть, экзема и палка твоя будет стоять еще лучше
 
Андрей, а как дела у вас?

Всем привет!))

Как недавно писал sicario - "Лечим уже другие болячки!"))

Ну а что касается температуры - коллеги ничего вам не могу сказать)), так как я перестал ее мерять еще в феврале... даже ради интереса не меряю!

Самочувствие стабильное, ее не чувствую. Хотя на нервах немного и поджаривает! ... а может и кажется просто.

Для себя решил так: пару раз в неделю бассейн, пару раз зал, пару раз футбол.... и у меня просто нет сил измерять ее!))) вот честно... и желания тоже!

Кровь сдаю раз в месяц, все ок (Кроме АСЛО, стабильно сохраняется 800, но гланды так и не вырвал)! Этого мне пока достаточно.

Сейчас анализируя понимаю, что зацикливание на все это реально влияет, и загоняет в тупик!

Нет смысла пытаться контролировать то, что контролировать мы не в силе, от этого мы заганяем себя в депрессию еще больше. Закнутый круг ... я просто отпустил ситуацию и переключился на то, что я в силах для себя сделать, а именно заняться спортом, питанием и просто переключиться (хотя на выходных могу и выпить крепко:кручусь:). Это не просто, но со временем получается... Походы по врачам по пятому кругу никакого эффекта не дадут, так что мой опыт подсказывает:

Занимайтесь спортом, выбросьте все градусники и смиритесь с тем, что теперь это ваше нормальное состояние, привыкайте по маленьку!!! Следите за питанием, попробуйте переключиться на что-то (хобби, работа, дети, отдых, путешествия... и т.д) и эта проблема решиться сама собой через время. (ну для контроля и самоуспокоения можно раз в месяц два сдавать ОАК).

Вот такие дела ребята)
 
гг) у нас тут нові відкриття кожен день)))


сам страждав, і вище писав про активний спорт, харчування і вітаміни + не міряти темпу місяць... ще можна сходити до психіатра і невролога (багато людей з даною проблемою обходять ВСІХ лікарів окрім цих)
ви це зробили(спорт, харчування і вітаміни)? як результат?

Да я и так на диете пожизненно, не ем ни жареного, ни жирного. Пирожки, хлеб тоже. Не курю и не пью. В зал ходить сил нет, но заставляю себя хоть в бассейне поплавать. После бани самочувствие улучшается, видимо токсины выходят, но на день-два. С детьми гуляю каждый день, так что у меня постоянный здоровый образ жизни))) ну если не считать чашку капучино утром)
 
Всем привет!))

Как недавно писал sicario - "Лечим уже другие болячки!"))

Ну а что касается температуры - коллеги ничего вам не могу сказать)), так как я перестал ее мерять еще в феврале... даже ради интереса не меряю!

Самочувствие стабильное, ее не чувствую. Хотя на нервах немного и поджаривает! ... а может и кажется просто.

Для себя решил так: пару раз в неделю бассейн, пару раз зал, пару раз футбол.... и у меня просто нет сил измерять ее!))) вот честно... и желания тоже!

Кровь сдаю раз в месяц, все ок (Кроме АСЛО, стабильно сохраняется 800, но гланды так и не вырвал)! Этого мне пока достаточно.

Сейчас анализируя понимаю, что зацикливание на все это реально влияет, и загоняет в тупик!

Нет смысла пытаться контролировать то, что контролировать мы не в силе, от этого мы заганяем себя в депрессию еще больше. Закнутый круг ... я просто отпустил ситуацию и переключился на то, что я в силах для себя сделать, а именно заняться спортом, питанием и просто переключиться (хотя на выходных могу и выпить крепко:кручусь:). Это не просто, но со временем получается... Походы по врачам по пятому кругу никакого эффекта не дадут, так что мой опыт подсказывает:

Занимайтесь спортом, выбросьте все градусники и смиритесь с тем, что теперь это ваше нормальное состояние, привыкайте по маленьку!!! Следите за питанием, попробуйте переключиться на что-то (хобби, работа, дети, отдых, путешествия... и т.д) и эта проблема решиться сама собой через время. (ну для контроля и самоуспокоения можно раз в месяц два сдавать ОАК).

Вот такие дела ребята)
Вот как-то не могу я смириться с таким состоянием. Я очень энергичный человек, а самочувствие как у старушки. В парк съездила на 2 часа и падаю просто
 
Назад
Зверху Знизу