Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Суть закона о языках и кого он ущемляет

  • Автор теми Автор теми spt
  • Дата створення Дата створення
Нема мови нема держави.
Це - аксіома, постулат для кожної націонал-свідомої української людини, від яких треба відшовхуватись в подальших міркуваннях.
А не буде "мовної держави", то й не буде мови - бо мова з "мовною державою" знаходяться в діалектичній єдності: "мова" творить свою державу, а держава політично нищить інші "язики", заміщуючи їх мовою. Бо чужі "язики" , виходячі з вищенаведенної аксіоми, природньо, також будуть претендувати на частину державності, а це повертає все в вихідне положення: "нема мови - нема держави.
Це замкнене коло, утворене "мовним законом", треба рвати.
Не відмовлятись же нам від постулату: нема мови - нема держави.

Читая посты вроде вашего, мне почему-то сразу вспоминается Австрия с её немецким языком, могучим соседом и федеративным устройством. Может быть вы подскажете, откуда у меня эта навязчивая ассоциация?
 
Читая посты вроде вашего, мне почему-то сразу вспоминается Австрия с её немецким языком, могучим соседом и федеративным устройством. Может быть вы подскажете, откуда у меня эта навязчивая ассоциация?

Аншлюс напоминает?? :confused:
 
Вот эти кордоны - прогноз на 2035 год:


141783.webp



Найдено на
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.

Там есть не русское название Донбасс.. Надо Донбасня...
 

Вывеска в Министерстве внутренних дел/Министерстве абсорбции в Хайфе.[/QUOTE]
Разве русскоязычные израильтяне могут смотреть кино на русском в кинотеатре? Разве в израильских школах и вузах преподают на русском? И после этого вы продолжаете отрицать русофобию израильтян?
 
Читая посты вроде вашего, мне почему-то сразу вспоминается Австрия с её немецким языком, могучим соседом и федеративным устройством. Может быть вы подскажете, откуда у меня эта навязчивая ассоциация?

От незнания, разумеется. Гитлер упразднил парламенты федеральных земель 30 января 1934 года, передав все властные функции в центр. Причём централизация началась ещё в 1933 году, когда вместе земельных правительств стали назначаться губернаторы (а ЭТО тебе ничего не напоминает?). А вот Австрия была как раз федеративным государством.

Аншлюсс случился аж в марте 1938 года. :незнаю:
 
Останнє редагування:
Зачем, надувая щёки, упорно повторять своё заблуждение? Ваше утверждение содержит две фактических ошибки:

1. Палестинская автономия не явлается частью Израиля - это другое государство. Мало кем признанное, но независимое государство: https://ru.wikipedia.org/wiki/Палестинская_национальная_администрация. Для Израиля это заграница, где арабы - гражданe Израиля не живут вообще.

2. Заборы на границах Израиля изготовлены в основном из стальных конструкций и лишь небольшие участки из железобетона. Они расположены на всех границах - не только и не сколько с ПА. Погуглив картинки по запросу "Israel border fence", я нашёл десятки снимков вроде показанного внизу и лишь на одном снимке был изображён забор из ж/б. Вот описание конструкции типовоого забора на границе с ПА:
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
. Там внизу есть картинка, из которой всё ясно.

А вот цитата из другой статьи на эту тему:

Там же написано о недостатках более дешёвых бетонных заборов, которых на израильских границах совсем мало.

ТщательнЕе надо, в общем. Чтобы выглядеть корректным, вам следует вставлять оговорки типа: "мне представляется, что ...".

Надеюсь, я вас просветил, и теперь ваше прeдставление по этому вопросу изменится.


searchresult_watermark.php


Подпись под снимком: The Israeli-Palestinian Border's Fence In The South Of Hebron Range. The Fence Separates The Israeli Settlement Of Meitar (from The Israeli Side) And The Settlement Of Eshkolot From The Palestinian Side
:D:D:D Якщо раніше у мене ще були сумніви, то тепер вже впевнений, що Оклахома, в якій ви живете - це глухе село у Рязанщині.
Справа в тому, що у вас вже черговий провальний пост (нагадаю як ви успішно провалили ваші сентенції щодо мультикультурності та федералізму) і остаточно у мене до вас вже повністю сформувалося несерьозне ставлення, бо ви радите подивитися в Інеті на речі, які я бачив на власні очі менше місяця тому.
Ось тут правильно мені підказали, що залізобетонний паркан, який охоплює Палестинську автономію майже по усьому периметру (крім Іудейської пустелі) не 6-ти метрової висоти, а 8-ми метрової. В Іудейській пустелі його немає, бо немає у цьому потреби. Це я трішки помилився бо приблизно оцінив його висоту, через те, що перетинав КПП декілька разів у Віфлиємі автобусом, мені так показалось (приблизно метрів 6) із окна та й рельєф місцевості трішечки заважав визначити більш точно його висоту.
А отой знімок, який ви навели, так це отак облаштований вздовж ріки Іордан кордон з Іорданіей, і там є досить велика смуга, що розділяє цю країну та Ізраїль, яка досі не є розмінованою. Але у двох місцях обладнані підходи до місць, де паломники окунаються у купелі в Іордані.
Можу розповісти як здійснюється перетин КПП. Якщо заїжджаєш із Ізраїлю, то ніякої перевірки немає. Автотранспорт вільно туди заїжджаєш. А ось коли звідтеля в"їжджаєш до Ізраїлю, то при виїзді на ізраїльському КПП, мабуть, солдати ізраїльскої армії, а може і поліцейські (форма одягу кольору хаки) з автоматоми перевіряють в автівках усі документи та переглядають усе, що є в авто. Через це утворюється невелика черга. Я перетинав у автобусі разом із паломниками і помітив, що автобус дуже повільно спочатку проходить вздовж військової автівки на якій по висоті автобуса встановлена рамка (мабуть просвічує наскрізь), а потім автобус зупиняється, заходить. як правило два солдата з автоматами(один раз була, навіть дівчина) , які у них болтаються попереду нижче поясу, і проходять крізь автобус дивлячись на обличчя пасажирів. Оскільки супроводжуючий нас гід дав йому якісь пояснення, та побачивши геть усі слав"янські обличчя, то на цьому для нас уся перевірка і закінчилася і ми попрямували далі, щоб продовжити поклоніння християнським святиням на Святій Землі.
Так що і на цей раз для вас повне фіаско. Через це прошу вас у наступному випадку говорити про речі, які ви знаєте. А якщо не знаєте, то краще спитати у людей більш досвічених, ніж ви.
Бажаю здоров"я! І врешті-решт, припинити корчити із себе заокеанського експерта по усім питанням. Розмовляйте краще по скайпу із своїми приятелями в Харкові про українських найкрасивіших дівчат. Повірте мені, це набагато приємніше, ніж менторським тоном намагатися повчати тим речам, про які дізнаєтеся виключно із Інтернету.
Да, щоб більше не писати на цю тему зазначу іще і те, що у Палестинській автономії дуже погані економічні справи. І вона, повністю залежна від Ізраїлю. Тим більше вона не дотягує до державності. У неї немає ані власної армії (крім поліції озброєної АК-47), якщо у крамницях даєш долари, то здачі тобі дають шекелі. А у великих крамницях і долари можуть не прийняти, беруть виключно шекелі. Так що незалежність у них дуже відносна, а про державність й говорити годі (немає ані армії, ані власної валюти...)
Ось так, просвітнику із села "Оклахома"!



В Палестине об этом расскажите. Там то как раз хорошо понимают, что никакого независимого государства у них нет. Автономия даже не является единой политической системой. Внешне больше напоминает резервацию в самом прямом смысле слова. Со стороны Палестины граница даже не охраняется - туда почти никто не едет. В обратном направлении - очередь машин.
Це точно, тим більше, що багато арабів працюють в самому Ізраїлі. Коли Ізраїль закриває блок-пости і КПП з ними у Палестинській автономії - катастрофа. Резервація і є у самому прямому сенсі цього слова.

Тем не менее, Вифлеем от Иерусалима отделен железобетонной стеной, и не 6, а 8 м в высоту. И этот участок не такой уж "незначительный". И именно он является своеобразным символом "Стены". Безусловно относительно всех границ автономии - это меньшая часть. Но строить железобетонную стену в Иудейской пустыне - занятие просто бессмысленное.
Я не знаю, коли ви були, але нещодавно бачив на власні очі, що не тільки Віфлеєм, але й більша частина периметру Палестинської автономії охоплена вже залізобетонним парканом, в Іудейській пустелі її поки що немає. Але, думаю, що якщо буде потреба у цьому, то з"явиться... При чому, було помітно, коли їхали по Іорданській долині через певну відстань стоять біля стіни ще й вишки з солдатами ізраїльскої армії.
 
Останнє редагування:
русский государственный и стройте ж/б забор вокруг ЗУ
:D Будуй залізобетонний паркан у своєму сортирі!:D

Дык и я недавно был. Но вдоль северной границы Западного берега реки Иордан я не ездил, а к сектору Газа вообще не приближался. Но то, что восточная граница Иерусалима - это именно железобетонная стена могу подтвердить.
Немає заперечень.;)
 
Так ЗУ не хочет незалежности от Украины.Кто ж её кормить тогда будет?Сейчас они живут пиявками,***** кровь из Украины,не выполняют её законы,дают указивки как ей жить,как говорить и с кем дружить,чествуют бандитов,воевавших в отечественную войну против Украины.В Польше это не пройдёт,церемониться не будут.
 
якщо вам пропонують вибрати або рідну мову або державу то таке може запропонувати лише той хто хоче відібрати вашу територію.
і якщо инші держави дали по рукам росії і не дозволяють лізти у свої справи то ми не тільки дозволяємо грабувати ціною на газ а і віддаємо контроль над територією.
так роблять тільки сліпі, які йдуть в лігво ведмедя бо не бачать.
 
Так ЗУ не хочет незалежности от Украины.Кто ж её кормить тогда будет?Сейчас они живут пиявками,***** кровь из Украины,не выполняют её законы,дают указивки как ей жить,как говорить и с кем дружить.В Польше это не пройдёт,церемониться не будут.
:D:D:D А ви не були у ЗУ?. Це видно. Якби побували там, то не плели тут такого роду нісенітниці .:D
 
Так ЗУ не хочет незалежности от Украины.Кто ж её кормить тогда будет?Сейчас они живут пиявками,***** кровь из Украины,не выполняют её законы,дают указивки как ей жить,как говорить и с кем дружить.В Польше это не пройдёт,церемониться не будут.

Как вы думаете, ув. читатели, этот пост написан умным гебельсовцем из расчета, что на эту приманку клюнут *****ы? Или, наоборот, это Юзсман уже клюнул на чужую приманку??

русский государственный и стройте ж/б забор вокруг ЗУ

Слава хероям одного Региона!!! За президента -слава!!! :D
 
Ось тут правильно мені підказали, що залізобетонний паркан, який охоплює Палестинську автономію майже по усьому периметру (крім Іудейської пустелі) не 6-ти метрової висоти, а 8-ми метрової.

Вы дважды повторили в этой теме, что Израиль отгородился стеной от ****** - жителей Палестинской автономии, подразумевая при этом что он отгородился от собственных граждан, якобы живущих в Палестинской автономии. Перечитайте свой текст:
Цитата 3. Хотя арабский язык является государственным языком в Израиле, реальные статусы арабского и иврита не являются равными. Иногда требовались специальные решения Верховного суда, чтобы ввести надписи на арабском на дорожных указателях и в названиях улиц в городах.
Крім того, я вже писав, що Палестинська автономія відгорожена 6-ти метровим залізобетонним парканом за яким вивчають в школах і арабську мову.
Я не вижу другой причины упоминанаия ПА в последнем предложении - кроме невнимательности или ****амотности. Что маловероятно, однако.

Далее - из контекста прослеживатеся аналогия с с русскоязычными гражданами Украины, от которых неплохо бы было тоже отгородиться. А на самом деле Израиль отгородился от ****** - граждан соседних государств. На что он имеет полное право в соответствии с международными нормами. Вы же намекаете на то, что неплохо бы эту практику перенести на обращение с собственными гражданами в Украине. Это выглядит как демагогия, но внимательный читатель заметит, что уши всё-таки торчат.

Ну, и ещё выяснилось, что заборы как правило, металлические, а не бетонные - об этом пишут сами израильские власти. Впрочем, материал и конструкция - это мелочь.

Сейчас вы съезжаете с темы и рассказываете тут о своих личных впечатлениях от посещения Израиля и высыпаете в форум опус на 520 слов. Но вам не хватило мужества признать свою ошибку. Вполне допускаю, что непреднамеренную. Хотелось сделать как лучше, но получилось, как всегда. Мы все люди, и внимание не у всех идеальное. ИМХО ваше упорство достойно лучшего применения.

:D:D:D Якщо раніше у мене ще були сумніви, то тепер вже впевнений, що Оклахома, в якій ви живете - це глухе село у Рязанщині.
Справа в тому, що у вас вже черговий провальний пост (нагадаю як ви успішно провалили ваші сентенції щодо мультикультурності та федералізму) і остаточно у мене до вас вже повністю сформувалося несерьозне ставлення, бо ви радите подивитися в Інеті на речі, які я бачив на власні очі менше місяця тому... Ось так, просвітнику із села "Оклахома"!

Вообще-то тут мы обсуждаем не меня, а ложное истолкование вами некоторых фактов. То есть и вашу личность не обсуждаем тоже - заметьте, я этого не делаю. В отличие от. Впертий ***** и демагог - видите, я это даже зачеркнул.
 
Останнє редагування:
Вы дважды повторили в этой теме, что Израиль отгородился стеной от ****** - жителей Палестинской автономии, подразумевая при этом что он отгородился от собственных граждан, якобы живущих в Палестинской автономии. Перечитайте свой текст: Я не вижу другой причины упоминанаия ПА в последнем предложении - кроме невнимательности или ****амотности. Что маловероятно, однако.

Далее - из контекста прослеживатеся аналогия с с русскоязычными гражданами Украины, от которых неплохо бы было тоже отгородиться. А на самом деле Израиль отгородился от ****** - граждан соседних государств. На что он имеет полное право в соответствии с международными нормами. Вы же намекаете на то, что неплохо бы эту практику перенести на обращение с собственными гражданами в Украине. Это выглядит как демагогия, но внимательный читатель заметит, что уши всё-таки торчат.

Ну, и ещё выяснилось, что заборы как правило, металлические, а не бетонные - об этом пишут сами израильские власти. Впрочем, материал и конструкция - это мелочь.

Сейчас вы съезжаете с темы и рассказываете тут о своих личных впечатлениях от посещения Израиля и высыпаете в форум опус на 520 слов. Но вам не хватило мужества признать свою ошибку. Вполне допускаю, что непреднамеренную. Хотелось сделать как лучше, но получилось, как всегда. Мы все люди, и внимание не у всех идеальное. ИМХО ваше упорство достойно лучшего применения.



Вообще-то тут мы обсуждаем не меня, а ложное истолкование вами некоторых фактов. То есть и вашу личность не обсуждаем тоже - заметьте, я этого не делаю. В отличие от. Впертий ***** и демагог - видите, я это даже зачеркнул.
Я зрозумів, що ви усю ніч не спали і думали що відповісти. Через це рекомендую вам позбавитися цього психозу, який є притаманний усім емігрантам на Рязанщині... Ви, мабуть, безробітний і вам нічого робити. як лізти до нашого городу і намагатися нав"язувати ваші помилкові, а значить - хибні псевдоідеї. Займайтеся краще своїм городом. Чи в ньому нічого у вас не росте? Навіть інтелектуальні продукти..?. Бажаю здоров"я!
До істерики вас доводити не буду, бо вже мені просто шкода вас.
Що стосується паркану, то я просто показав вам до чого призводить пропонуєма вами федералізація та дві державні мови. Ви цього не розумієте і не хочете розуміти. Саме ви наводили Ізраїль. як державу у якій дві державні мови. Так що. оці ваші закиди з приводу паркану - це до вашої персони.
Що стосується довжини паркану, то я вам просто пояснив. що користуюсь не застарілими відомостями із віртуального джерела, а тим, що я бачив у реальному світі менше, ніж місячної давнини. До того ж, навіть, будинки, які будують, кожного дня збільшуються у висоті і довжині ...

Бувайте здорові і психічно, і духовно, і фізично!
З найкращими привітаннями із Харкова!
Володимир.
(Закреслювати нічого не буду, бо дурниці, які треба закреслювати, не пишу ніколи).;)
 
Останнє редагування:
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.

"мені навіть на думку на спадало, що захисники українськості також будуть прихильниками одномовності".
"якщо українська еліта буде свідомо бойкотувати інформацію російською (і не тільки) мовою, нічого цікавого вона не створить, замкнеться у вузькому колі лицарів гетто, цікавих хіба що для самих себе".
А мне казалось, что эта ихняя илита всегда была такой.

А может ну её ***, эту дэржаву?
Вопрос конечно интересный... И, почти уверен, не затасканный (точнее - ответ на этот вопрос). Главное при его рассмотрении исходить из положения, что государство вторично, а первичен человек.
Вопрос и ответ не затасканы и давно известны: буржуазное государство фтопку, далее см. "Государство и революция".

 
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
.

Усе це дуже сумнівно − особи творців цих законів, їх твори і власна мова. У чому ж полягають ці «засади мовної політики» не знають Колесниченко з Януковичем. Справа не лише в тому що вони везуть по їх же власному визнанню «піар», який і збираються узаконити. Безглуздість і тільки. Займатися цим самими «другими державними» в Україні не будуть. Схильність донецьких до творчості Пушкіна схвальна, але нічим не підкріплена, окрім їх власних рекламних заяв і далі бордів не йде. Тут набиваються аналогії з їх же судочинством з подальшими питаннями з приводу усього іншого.
 
Вопрос не в том, учить украинский или нет. Вопрос в том, чтобы все остальные предметы преподавались на родном языке, а не только на украинском. Надеюсь, теперь будет гораздо меньше препятствий к этому.
вперед в частную и главное платную школу!!! в чем проблема - или вы хотели бы не зная языка страны в которой вы живете - на халяву получить образование???

хотите родной язык - так езжайте в родную страну - и учитесь, как говориться - флаг вам в руки (я так понимаю - триколор) ;)
 
Вопрос не в том, учить украинский или нет. Вопрос в том, чтобы все остальные предметы преподавались на родном языке, а не только на украинском. Надеюсь, теперь будет гораздо меньше препятствий к этому.

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


Украинский изучается как государственный, обучение ведется на русском, углубленно изучается иврит.
Почему-то никаких соплей от евреев об угнетении русского языка или иврита не видно и стонов не слышно.
 
Назад
Зверху Знизу