Сравнение Мерефы и Люботина

вы не правы!! усе самое нужное есть!!!!
аттракцион - собирание грибов + не заблудиться + не ошибиться в выборе. это даже уже и не аттракцион, а гораздо больше - реалити шоу:D все по взрослому
зоопарк - тот же лес, трогательный (контактный) зоопарк
кафе-мороженое - думаю что генделики и там есть
коньки, ролики… - это усе штучки загнивающего запада!!! даешь тяпку и раком! раком на городе!!:D можно на коньках или роликах и не говорите, что вас этого лишили:D
В марте 22-го было очень много беженцев с элитной Салтовки, многие были удивлены , и поменяли свое мнение о пригороде
 
я щось не дуже розумію, у чому ви мене намагаєтесь переконати вашим життєописом
Да, за окружной жизни нет, долгими зимними вечерами лепим петухов из какашек. А харьковские пенсионеры могут бесплатно доехать на трамвае до теннисного корта, и не ограниченное кол-во раз писать жалобы в ЖКХ
 
Да, за окружной жизни нет, долгими зимними вечерами лепим петухов из какашек.
я де це писав? звучить так, наче ви себе у цьому намагаєтесь переконати... і той же Мерефі чи Люботині далеко не кожний будинок такий файний як у вас і з басейном, чи мерефяні на авто їздять куди заманеться.
А харьковские пенсионеры могут бесплатно доехать на трамвае до теннисного корта, и не ограниченное кол-во раз писать жалобы в ЖКХ
можуть... але ось чомусь влітку сотні сімей з Мерефи та Люботина приїздять саме до Харкова, у ТРК та парки а не навпаки...
 
ну все понеслась жара:D а давайте сейчас сравним Харьков - Нью-Йорк! хули тут мелочиться!:D
Харьков лучше. Ню-ерк - параша.
Харьков - Мадрид! Или откуда там Хидр?
Тут конечно сложно, но вынужден признать первенство за Мадридом.
 
і той же Мерефі чи Люботині далеко не кожний будинок такий файний як у вас і з басейном, чи мерефяні на авто їздять куди заманеться.
У моей реализаторши в семье три машины и скутер, и когда не ее смена ее хрен дома застанешь. Машин нет только у конченых алкашей, даже у самых ленивых- жулька во дворе стоит
можуть... але ось чомусь влітку сотні сімей з Мерефи та Люботина приїздять саме до Харкова, у ТРК та парки а не навпаки...
Вот вы живя в Харькове сколько раз в неделю посещаете ТРК, парк Белки и зоопарк?
 
так, я також тут буваю, це водолага... і що? до чого тут центр Мерефи чи Люботина?
Так с Мерефы туда 30 км, а Харьковчане и 60 не брезгуют. А то тут все переживают , что бедные мерефянцы 25 км до зоопарка детей не довезут
 
А то тут все переживают , что бедные мерефянцы 25 км до зоопарка детей не довезут
ніхто не перейматься, усім - плювати...
Так с Мерефы туда 30 км, а Харьковчане и 60 не брезгуют.
а до Безлюдовки 15 і до Вяловського - 15 і 30 до Салтова і шо? Мерефа тут до чого?
 
Жить возле леса намного приятней, чем возле чадящего грохочущего проспекта
це безумовно... а що ліс біля Олексіївки набагато менший за ліс у Мерефі?(який до речі ліс? отой навпіл вирублений до Тимченків чи до Озерян)? а якщо дитину три рази на тиждень у спортшколу возити то скільки часу за кермом? а вас послухати, то у Мерефі мешкають люди першого сорту, а у Харкові понівечені та жалюгідні... кожен вибирає де йому мешкати зручніше до роду діяльності та схильностей у вільний час...
 
инфраструктурой, которая даже в войну продолжала работать.
а що до того ніколи не були у передмісті?
не, наверно, те которые здесь писали про грязь, "а что тут ходят маршрутки", нет детских площадок и т.д..
 
може й так. але якщо ви живете заможно у передмісті, то я за вас радий. але нажаль далеко не всі пенсіонери можуть похизуватися авто і будинком у 200 квм. пенсам зручніше все ж таки мешкати у місті у трикутнику супермаркет-полікліника-сквер та переміщатися на безкоштовному тролейбусі...
Дуже, дуже спірне питання! Більшість пенсіонерів, з тієї ж Мерефи, не хочуть у міський мурашник. Зовсім не хочуть!
Їх туди не заменеш поліклінікою ;)
А супермаркетом й подавно!! Бо своя клубника з грядки усю весну, а ремонтантна й усю осінь! Бгато міські пенсіонери їдять клубники??
Про сквери зовсім смішно....
 
Більшість пенсіонерів, з тієї ж Мерефи, не хочуть у міський мурашник. Зовсім не хочуть!
рівно так же як я і не бачив, щоб пенсіонери з Харкова продавали свої двушки і переїздили у Мерефу (як це прийнято наприклад у Канаді та Німеччині)
 
Про сквери зовсім смішно....
а чому ж смішно? мені приємніше прогулятися сквером чи парком аніж ходити стежками лісу, годуючи комарів та збираючи кліщів ( повірте, я дуже багато знаю про всі ліси Харківщини, бо проїхав їх навскрізь велосипедом багато дестків разів, там де ви зі своїм лукошком не дійдете)
 
я її взагалі не їм, хоча можу купити скільки завгодно... і скільки вони її їдять? один місяць? а раком скільки стоять?
Ну ти купиш, а пенсіонери багато куплять? Не треба там раком стояти нескінченно. Це тільки якщо на продаж, а як для себе то все набагато проще.
 
Назад
Зверху Знизу