Шоколадница

Кажется форум на вот этом всём и живёт))
На разных взглядах и срачах)

Плохо, что после войны наверное в реале будет ппц в отношениях людей. Куча разводов, разборки воевал/не воевал, уезжала/не уезжала итд итп (((

Уже от многих слышала, что страшновато вернуться. Некрасиво конечно, но одна так и говорит, что фиг знает что будет с головой у мужчин после фронта (( :незнаю:
Ну на то маємо психологів. Все буде нормально .
 
Вся жизнь теперь как день сурка
Не может быть извилистым сюжет
На фото скука с шоколадом - дубль два
И не тревожьтесь что запасов нет))

Расселась возле дивного Днепра
Читаю свой любимыйС УМА СШЕДШИЙ Харьков Форум :eek::рл::незнаю:
И вести жду про смерть пуйла
О чем кричат давно пророки хором.

Но холодно, апрель. Вернулась в теплый дом.
Привыкнуть не могу к своей локации
Сама себе приснилась в странном сне
Не в Петербурге я, не в Харькове...
В Кремне..
Я в настоящей,мать её, эвакуации !!!

Ира К.

Переглянути вкладення 13218145
 
Останнє редагування:
От Мейкап, уявляете, привозить в Харкові курьером.
 
От Мейкап, уявляете, привозить в Харкові курьером.
Да, знаю. Некоторые заказы с Али тоже привозят курьеры. В первый раз даже удивилась, когда позвонили выйти получить посылку.
Кстати Фоззи сейчас в Харькове возит еду курьером при заказе больше 300 грн
 
Да, знаю. Некоторые заказы с Али тоже привозят курьеры. В первый раз даже удивилась, когда позвонили выйти получить посылку.
Кстати Фоззи сейчас в Харькове возит еду курьером при заказе больше 300 грн
Да, знаю. Но нам хоть развлечение , поехать за продуктами.
 
Ппц в Днепре...(((
Сейчас видела объявление что 25 тысяч платят за данные летчика, который ракету пустил.
Вообще нужно украинским спецслужбам убивать семьи русских летчиков и ракетчиков. Вместе с детьми. Это скоты нефиг им жить!!!!!!
 
Ппц в Днепре...(((
Сейчас видела объявление что 25 тысяч платят за данные летчика, который ракету пустил.
Вообще нужно украинским спецслужбам убивать семьи русских летчиков и ракетчиков. Вместе с детьми. Это скоты нефиг им жить!!!!!!
Це без слів. Не маю що сказати навіть .
 
Мене вперше за всю війну накрило сьогодні. Я зранку все вимила вдома, бо інтуїція підказувала, що буде обстріл і не буде світла. Зранку о 7 пво спрацювало, потім вибухи . Світло було. Потім я працювала вдень і посеред сесії в zoom шандарахнуло і світло зникло . Якось звикли, що вимикали в нас мало то важкувато . Та нічого , звикнемо. Генератор ще не доїхав наш , нажаль. Ха людей з Дніпра дуже болить серце ....
 
Мене вперше за всю війну накрило сьогодні. Я зранку все вимила вдома, бо інтуїція підказувала, що буде обстріл і не буде світла. Зранку о 7 пво спрацювало, потім вибухи . Світло було. Потім я працювала вдень і посеред сесії в zoom шандарахнуло і світло зникло . Якось звикли, що вимикали в нас мало то важкувато . Та нічого , звикнемо. Генератор ще не доїхав наш , нажаль. Ха людей з Дніпра дуже болить серце ....
Кажется в Харькове уже норм со светом. И пишут, что транспорт поехал.
Про накрывает такое...Я с самого начала слегка накрыта(( Очень часто кажется что всё сон. Ну какая еще война...

Генератор - классная штука!!! Еще бы старлинк )))
 
вперше за всю війну накрило сьогодні.
ось дивіться, #кілограм_історій
жовтень, в нас помирає мій двоюрідний брат, від раку. через обстріли похорон на 5й день, таке й інше, залишились в нього батьки, їм під 90
паралельно товариш воткнув, шось мруть як мухи цеце. ну ок. видохнули

тут на 23.11 його (брата) оцей батько під сраку років починає "ісполнять" - пропав без вісті в самий блекаут, нууу ... припустимо він помер.
приблизно знаємо де. ключі не залишив. помер - хер на його, але в квартирі залишилася його дружина, яка лежача. вона як мінімум какать захоче,
тому тре було пхати в той блекаут та паралельно викликати 102 шоб винесли двері у двох місцях :D
паралельно йде обстріл
паралельно з'ясовується шо товариш став мушчиною - дуже складно зламав ногу, потім це все йому десь в 35 тис вилізло але ж це тільки початок,
паралельно інший товаришч ламає собі ребро
:рл: :D

у місті зв'язку нема. патриархальна тиша. все рушило тільки наступного дня
а потім цей дьадьа знайшовся :іржач:
сука терорист.. да ... потім мама врешті свою сестру-овоча забрала до нас бо він вже не може тримати оцей хрест, як він каже
ок
потім павліґ трошки ж бухає, але нічого...

тут на перше січня мене накриває
далі розповідати не буду, тіки шо дихлофоса не нюхали .. та я й не пам'ятаю особливо

довго потім хворів
але ресет пройшов нормально
чого й вам бажаю :квіточка:
 
Останнє редагування:
ось дивіться, #кілограм_історій
жовтень, в нас помирає мій двоюрідний брат, від раку. через обстріли похорон на 5й день, таке й інше, залишились в нього батьки, їм під 90
паралельно товариш воткнув, шось мруть як мухи цеце. ну ок. видохнули

тут на 23.11 його (брата) оцей батько під сраку років починає "ісполнять" - пропав без вісті в самий блекаут, нууу ... припустимо він помер.
приблизно знаємо де. ключі не залишив. помер - хер на його, але в квартирі залишилася його дружина, яка лежача. вона як мінімум какать захоче,
тому тре було пхати в той блекаут та паралельно викликати 102 шоб винесли двері у двох місцях :D
паралельно йде обстріл
паралельно з'ясовується шо товариш став мушчиною - дуже складно зламав ногу, потім це все йому десь в 35 тис вилізло але ж це тільки початок,
паралельно інший товаришч ламає собі ребро
:рл: :D

у місті зв'язку нема. патриархальна тиша. все рушило тільки наступного дня
а потім цей дьадьа знайшовся :іржач:
сука терорист.. да ... потім мама врешті свою сестру-овоча забрала до нас бо він вже не може тримати оцей хрест, як він каже
ок
потім павліґ трошки ж бухає, але нічого...

тут на перше січня мене накриває
далі розповідати не буду, тіки шо дихлофоса не нюхали .. та я й не пам'ятаю особливо

довго потім хворів
але ресет пройшов нормально
чого й вам бажаю :квіточка:
Дякую, вже норм. Це так бувае, тимчасове явище . Ми коли сиділи 2 тижня в підвалі то подруга, що була зі мною, в неї тато помер . То історій всяких багато у кожного . Головне, то віра в перемогу .
 
Дякую, вже норм. Це так бувае, тимчасове явище . Ми коли сиділи 2 тижня в підвалі то подруга, що була зі мною, в неї тато помер . То історій всяких багато у кожного . Головне, то віра в перемогу .
що характерно: по підвалах сиділи -- жертви були але мінімум!
 
ось дивіться, #кілограм_історій
жовтень, в нас помирає мій двоюрідний брат, від раку. через обстріли похорон на 5й день, таке й інше, залишились в нього батьки, їм під 90
паралельно товариш воткнув, шось мруть як мухи цеце. ну ок. видохнули

тут на 23.11 його (брата) оцей батько під сраку років починає "ісполнять" - пропав без вісті в самий блекаут, нууу ... припустимо він помер.
приблизно знаємо де. ключі не залишив. помер - хер на його, але в квартирі залишилася його дружина, яка лежача. вона як мінімум какать захоче,
тому тре було пхати в той блекаут та паралельно викликати 102 шоб винесли двері у двох місцях :D
паралельно йде обстріл
паралельно з'ясовується шо товариш став мушчиною - дуже складно зламав ногу, потім це все йому десь в 35 тис вилізло але ж це тільки початок,
паралельно інший товаришч ламає собі ребро
:рл: :D

у місті зв'язку нема. патриархальна тиша. все рушило тільки наступного дня
а потім цей дьадьа знайшовся :іржач:
сука терорист.. да ... потім мама врешті свою сестру-овоча забрала до нас бо він вже не може тримати оцей хрест, як він каже
ок
потім павліґ трошки ж бухає, але нічого...

тут на перше січня мене накриває
далі розповідати не буду, тіки шо дихлофоса не нюхали .. та я й не пам'ятаю особливо

довго потім хворів
але ресет пройшов нормально
чого й вам бажаю :квіточка:
Афигеть... Можно кино снять))
 
Назад
Зверху Знизу