Статус: Офлайн
Реєстрація: 23.07.2009
Повідом.: 39995
Реєстрація: 23.07.2009
Повідом.: 39995
славік, ти не зарано про цвинтар почав згадувати? хуйла хоч переживеш? я перемаюся. почекай півроку, а там - ...Ванга тебе родственница или просто соседка на кладбище??)))
ПС: Ванга начавлася, де я викладав


