Збір на FPV для «Птахів Мадяра»

Шо там у поляков?

  • Автор теми Автор теми novag
  • Дата створення Дата створення
Ванга тебе родственница или просто соседка на кладбище??)))
славік, ти не зарано про цвинтар почав згадувати? хуйла хоч переживеш? я перемаюся. почекай півроку, а там - ...

ПС: Ванга начавлася, де я викладав
 
У Навроцкого порог боли превысился? И он это переложил на всех братских Украине поляков?
Млять, такая же историческая боль, только с другой стороны есть и у украинцев.Но кроме этого у нас сейчас реальная боль от превышения немыслимого порога реальной агрессии и войны, который этому конкретному ляху и не снился...Он взял на себя право решать за народ, идёт он в дупу, курва ( последнее слово - любимое у поляков, для выражения эмоции)



 
Останнє редагування:
У Навроцкого порог боли превысился? И он это переложил на всех братских Украине поляков?
Млять, такая же историческая боль, только с другой стороны есть и у украинцев.Но кроме этого у нас сейчас реальная боль от превышения немыслимого порога реальной агрессии и войны, который этому конкретному ляху и не снился...Он взял на себя право решать за народ, идёт он в дупу, курва ( последнее слово - любимое у поляков, для выражения эмоции)




ти, підар, і на півшишечки не знаєш, що таке біль... але історія - дуже іронічна сука.. .
 
славік, ти не зарано про цвинтар почав згадувати? хуйла хоч переживеш? я перемаюся. почекай півроку, а там - ...

ПС: Ванга начавлася, де я викладав
Ты явно чего-то лишнего начавчался ...))))
 
1781984705647.webp
 
До речі, в місті Краків зберігається історична реліквія України. Збручанський ідол.
Ідол вкрали з Тернопільської області.
Чому ніхто не просить шоб його віддали?
Бо за який хуй полякам дозволили розкопувати у Волинській області?
І ще. Матка Боска Ченстоховска спизжена конкретно з міста Белз Львівської області.
 
Назад
Зверху Знизу