Статус: Офлайн
Реєстрація: 04.02.2011
Повідом.: 6140
Реєстрація: 04.02.2011
Повідом.: 6140
Тю, в нас такі моцні швейцари є, що послідовникам кривавого Стефана сюди зась....В Харькове народ и власть едины и не допустят никакой УПА.![]()
