Збір на FPV для «Птахів Мадяра»
  • Автор теми Автор теми Ah
  • Дата створення Дата створення
так забув. тицни, будь ласка, де я попрощялся?
невже з тобою? міцелієм?
а это ты вольный на сегодня, с цепи сорвался хозяйской?
как раз сейчас образ Остапа читаю


вільний на сьогодні
 
а это ты вольный на сегодня, с цепи сорвался хозяйской?

я завжди вільний.
але заздрощів багато в тебе відчуваю я...
примирися з тим, що ти - раб, але оточують тебе вільні люди, тобі серед них незручно і соромно. це могло б виправдати твій агресивний довбоєбізм та ганебний нік. якщо ти зміниш belarus на pіdarus ніхто й уваги не зверне... але одразу тебе по сігнатурі впізнають
 
кто тебя уволил, пьянство тебя погубит или в смысле никому не нужный?
вільний українською "свободный". але у рабів з блядорусі свій осередочок. малий, брудний, але свій та затишний.
 
а ты что то про туалеты, какашки и остальное рассказываешь, сбиваешь с мысли.
мда... я і ще п"ять вигаданих друзів, які мешкають на даху.


Screenshot 2025-03-05 203805.webp

Screenshot 2025-03-05 203823.webp
 
Карлссон что ли, у тебя что сегодня паленка попалась, то йодой себя чувствуешь, теперь вот Карлссон
ага. а ще я змушую тебе жерти лайно та обмежую твою волю туалетом.
іди нахуй, содоміт, на сьогодні прийом доктора Шаца завершений.
 
А это кто, давай угадаю ленин?на бронивике!
то ти будеш вгадувати, коли на прийомі психіатра тест з кляксами розглядатимеш... там і леніна побачиш, і карлсона, і чічоліну на бронивике.
 
то ти будеш вгадувати, коли на прийомі психіатра тест з кляксами розглядатимеш... там і леніна побачиш, і карлсона, і чічоліну на бронивике.
Уже ходил? Может все таки тот одеколон, что ты пьешь, галюны дает?
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу