Збір на FPV! Спільнота Стерненка
  • Автор теми Автор теми Ah
  • Дата створення Дата створення

Вкладення

  •  экрана 2025-03-05 195911.webp
    экрана 2025-03-05 195911.webp
    36.5 КБ · Перегляди: 30
мне столько тормозной жидкости не нужно.....
так, 150 і на сьогодні вистачить. ти і так бельмочеш, наче усі 400 в"їбав. хоча ти можеш і ректально. у блядорусів таке зустрічається.
 
так, 150 і на сьогодні вистачить. ти і так бельмочеш, наче усі 400 в"їбав. хоча ти можеш і ректально. у блядорусів таке зустрічається.
понятно, уже заплетаться язык начал..., видно что узким поперло....
мне еще уроки делать, так что я тебя все равно не пойму, это может синий птиц поможет с переводом
 
видно что узким поперло....
що вчергове і підтвердилося.


шизофазія - симптом психічних розладів. виражається в мовній розірваності — порушенні структури мови, при цьому фрази будуються правильно, однак не несуть жодного змістовного навантаження, а зміст мовлення відповідає змісту марення. Цей розлад мови відбиває розірваність мислення хворих. Слова, що вживаються при шизофазії, випадкові й хаотичні

вільний на сьогодні, бульба. гуляй...
 
що вчергове і підтвердилося.


шизофазія - симптом психічних розладів. виражається в мовній розірваності — порушенні структури мови, при цьому фрази будуються правильно, однак не несуть жодного змістовного навантаження, а зміст мовлення відповідає змісту марення. Цей розлад мови відбиває розірваність мислення хворих. Слова, що вживаються при шизофазії, випадкові й хаотичні

вільний на сьогодні, бульба. гуляй...
не пей больше сегодня, потому что уже начал в доктора играть.... еще операцию себе проведешь внеплановую, что то себе откромсаешь.
 
мне еще уроки делать,
це так ти свою аутопедерастію називаєш? добре, зробимо вигляд, що "блядорус робить уроки"
так что я тебя все равно не пойму
це тому, що ти хуйово свої уроки вчиш. але сподіватися на прогрес на твоєму 5му десятку вже марно. але ти добре вдеєш свій ідиотизм. скоріше за все, до кінця війни пропетляєш..
 
це так ти свою аутопедерастію називаєш? добре, зробимо вигляд, що "блядорус робить уроки"

це тому, що ти хуйово свої уроки вчиш. але сподіватися на прогрес на твоєму 5му десятку вже марно. але ти добре вдеєш свій ідиотизм. скоріше за все, до кінця війни пропетляєш..
ты ж попрощался уже, неужели забыл?
обычные уроки, Михайла Коцюбинського читаю, почитай и ты как протрезвеешь.....
 
Назад
Зверху Знизу