Резерв+

  • Автор теми Ah
  • Дата створення
бус незламності і вперед
Сюди?
1000012805.jpg
 
Да нет ничего я не перепутал.
Если нужно могу фото своего отпускника с печатью постановки на учёт скинуть.
Кстати через 5 дней опять туда пойду уже сниматься с учёта, отпуск заканчивается.
Так вас без очередей отпускают.Был один у нас такой.
 
Останнє редагування:
не пашет нихера кривая программулина
 
А висновок Обл. ВлК видають на руки? Чи відправляють у РТЦК?
 
Вы еще попадите в тот тцк, в Харькове это практически неаозможно сделать.
Запрацювала електронна черга, щойно без проблем записався на прийом наступного тижня..Подивлюсь,як воно буде на місці...
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Зараз ще не всі райони, але, сподіваюсь, будуть додавати...
 
Запрацювала електронна черга, щойно без проблем записався на прийом наступного тижня..Подивлюсь,як воно буде на місці...
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Зараз ще не всі райони, але, сподіваюсь, будуть додавати...
розкажеш потім як сходив
 
Ну оценка резерв+ не очень радует. 1.9
Та и коменты не очень. :(
 
Запрацювала електронна черга, щойно без проблем записався на прийом наступного тижня..Подивлюсь,як воно буде на місці...
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Зараз ще не всі райони, але, сподіваюсь, будуть додавати...
спасибо, тоже записался.
 
1716125385501.png


еханный совок - еще и фотки им тащить надо
 
А вот мене интересна про *медичну довідку*, мене када в неґідники приписали, ниякой довідки не давали, :незнаю:, як пояснити що ти не олень..:збентежений:
 
1000012830.jpg

То мені можна звалювати в СЗЧ і сміливо гуляти?
З військового обліку мене виключено, за даними системи, я вірно зрозумів??
 
Тоді був військовозобов'язаним?

З військового обліку мене виключено, за даними системи, я вірно зрозумів??
Виключають, якщо ти непридатний або є чинним військовослужбовцем.

Статуси в Резерв+
  • на обліку – все добре і військовозобов’язаний стоїть на обліку і ТЦК не потребує додаткової інформації
  • уточнюється – військовозобов’язаний не на обліку в ТЦК. При наявності приписного чи військового квитка це помилка безпосередньо ТЦК. При відсутності та подальше не уточнення даних безпосередньо в ТЦК – буде накладений
    Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
    . При оновлення одразу даних в ТЦК штраф не накладуть і жодних санкцій не буде.
  • в розшуку – військовозобов’язаного затримають і доставлять в ТЦК при першій же перевірці інформації поліцією чи військовослужбовцями ТЦК
  • знято з обліку – військовозобов’язаний, які перебувають на спеціальному обліку (поліція, ДСНС тощо)
  • виключено з обліку – чинні військові та непридатні
У випадку броні чи відстрочки військовозобов’язаний матиме статус “на обліку” та відповідну позначку.
 
1000012830.jpg

То мені можна звалювати в СЗЧ і сміливо гуляти?
З військового обліку мене виключено, за даними системи, я вірно зрозумів??
З обліку в РТЦК - так, знято. Але взято на облік у выйськовій частині, де нараховується грошова винагорода та поставлений на матеріальне та харчове забезпечення. Йди у відпустку вже! :)
 
А шо этого недостаточно?)
Если в настройках браузера Firefox параметр "Открывать ссылки в других приложениях" стоит в положении "Никогда" (вместо "Всегда" или "Спрашивать перед открытием"), то после авторизации через BankID НБУ тебя не перекинет в Резерв+ и, видимо, будет ошибка та, которую видишь.
 
Если в настройках браузера Firefox параметр "Открывать ссылки в других приложениях" стоит в положении "Никогда" (вместо "Всегда" или "Спрашивать перед открытием"), то после авторизации через BankID НБУ тебя не перекинет в Резерв+ и, видимо, будет ошибка та, которую видишь.
сделал - заработало :пиво:.
с твоего позволения добавлю эту инфу в первый пост темы, у многие такая проблема

1716144101566.png
 
Назад
Зверху Знизу