Порадьте хороший фільм на вечір

88297936-02868361.jpg

Качественный ...
Даже жанр не могу подобрать. Триллер?
Недоделанный какой-то, хотя наверное так и задумано.
 
Хуиллер. Снимают сейчас один шлак. Даже нечего путевого вспомнить за последние годы. Или китайщина с голливудскими актерами или жидкая дрысня.
Так же и лет 10 назад говорили. И это еще при Мстителях всяких на пике
 
Недавно посмотрел сериал "Слово пацана" пожалуй лучший сериал за последнее время что я смотрел, криминальная Казань очень хорошо показана в фильме, так что рекомендую.
Хуета хует.
 
Недавно посмотрел сериал "Слово пацана" пожалуй лучший сериал за последнее время что я смотрел, криминальная Казань очень хорошо показана в фильме, так что рекомендую.
гарна спроба, кацап. засунь свою казань собі у пряму кишку, поглибже. московіти та татари ж люблять содомію?
 
Не смотрел но осуждаю.
Ну почему же, все 8 серий посмотрел. Да, я как раз той эпохи , но противно вспоминать то унылое время, да и вообще противно всё что связано с СССР, перестройкой и сявками.
 
Фильм снимал не кацап, явно в СВО не участвовал.
жора крижовніков не кацап? а хто? імператор піднебесної? суко, від создателей горько, горько2, йолкі новіе, послєдніє, самий лучший дєнь... :рл: кацап, ти точно форумом не помилився?
 
А смешивать политику с кино как то не кошерно,
сірьйозно? а шо кіно на підорасії - то не інструмент пропаганди? и чи не 80% "кін" фінансується мінистерством "культури" (хуячєчной) підорасії, голова якої, мединський, постійно волає, що в нього американці та українці вкрали історію? що там члєнін про кіно - найважливіше з мистецтв казав, нагадати?
 
Останнє редагування:
а то что там снимались кацапские актеры ничего не говорит, ты у них пытался что они думают на счет войны в Украине?
єбать ти чорт. так может і хуйло хорошеє, а це его просто патрушев змусив війну, (яку нахуй СВО, кацап?)... а у Ізюмі ж також не хуйло чотриста людей закатувало і вбило? нахуй мені щось там намагатися з"ясувати, вони вісі там черті, і кожен другий на форумі бажає смерті КОЖНОМУ московіту та всім його дітям. підор, коли в останній раз був обстріл Харкова?
А может, они донатят ВСУ, тебя это в голову не приходило?
нехай вони свої донати краще на повалення режиму хуйла витратять.
Знаю одного кацапа по интернету, так он Хуйло ненавидит и мечтает свалить Срашки, так шо не надо все в кучу грести, отделяй котлеты от мух в следующий раз.
які там котлети - на рашці суцільне лайно... знаю багато кацапів, які звалили з рашки, але ходять по Берліну з власовськими прапорами, пітримуючи війну в Україні.
 
сірьйозно? а шо кіно на підорасії - то не інструмент пропаганди? и чи не 80% "кін" фінансується мінистерством "культури" (хуячєчной) підорасії, голова якої, мединський, постійно волає, що в нього американці та українці вкрали історію?
У кацапов все фильмы или про великую отечественную, или про мусоров/бандитов, всё. А если про современность, то непременно их герои или жёны бизнесменов, или сами бизнесмены, и непременно у всех айфоны и макбуки. Так и веет понтами 90-х с нафталиновыми комуняцкими партянками освящённые православной церковью.
 
Останнє редагування:
там про историю криминальной Казани рассказывается, а татар я не считаю кацапами, это такие же аннексированные земли как и Крым, по этому и смотрел сериал.
нахуй нам блядь, казань? ти єбанутий чи що? тягнути сюди блядь серіал з країни, яка мріє, і так небезуспішно, намагається знищити Україну? татари блядь виробляють шахеди, які щоночі вбивають Українців
 
У кацапов все фильмы или про великую отечественную,
останні їхні фільми про війну - то взагалі якийсь треш: зі святими, алюзіями к Ісусу та хорошимі німцями і постійним блевотним слоумо... коротше , про кожну з поробок Бедкомідіен ще 10 років тому знімав відео.
 
Ты какую то хуйню пишешь, причем здесь обстрелы к кино?
тому що блядь, спочатку приходить руській балет... ти або тупий, або бот-джун, який видає себе за тупого. коли був останній обстріл Харкова? і чому ти мусиш перекладати мої пости на кацапську? "ще ніколи Штірліц не був так близько до провалу" :рл:
 
Ну давай ебашить всех без разбору, кто за нас кто против похуй.
давай, потім розберемося, хто там "занас"... а хуйню казанську засунь собі у жопу поглибже... хто хотів, і без твоїх москальских порад його дивитиметься...
 
сколько народу загубили не за хуй собачий, и где блядь ПВО для Харькова сука?
от лише порад від москалів нам і не вистачає... підор, ти вже вскрився... краще б помовчав.. дебіл
 
Пдарасы в раде сидят, там ******* на пидарасе и пидарасом погоняет, сколько народу загубили не за хуй собачий, и где блядь ПВО для Харькова сука? Что тебе Зеленский сказал по этому поводу?
иди сосни бункерному, можешь дерьмом из чемодана закусить..
 
вроде и ок но не досмотрел
Godzilla.Minus.One.2023
местаами нудутина
 
Назад
Зверху Знизу