Подаруємо свято...

Antoha-lds сказав(ла):
и тогда никто не узнает B_Cool :) :-)

ні, ну не всі ж будуть !бігати! у шапці!!! :-) для того, щоб не було сумнівів буду голосно кричати: "я бікул, я бікул... на-на-на-на-на-на...!" :-) :-) :-)
 
Antoha-lds сказав(ла):
B_Cool - фото - в студию!! :)

Скорпіон 007 бачив мене, якщо що, то нехай він буде бігати навколо мене, тоді точно мене ні з ким не переплутаєте;)
 
B_cool:) сказав(ла):
Скорпіон 007 бачив мене, якщо що, то нехай він буде бігати навколо мене, тоді точно мене ні з ким не переплутаєте;)

Аня, якщо ми з тобою на площі біля Леніна будемо бігати кругами, хороводи водити, То нас ще до приходу інших, люди в білих халатах заберуть!:-)
 
Выносится особая (письменная!!!) благодарность на русском языке (заметил, какая я послушная?) товарищу Barrister'у за оказанную помощь, объемы которой не объять руками и воображением, не обменять на отравленные шоколадки...
помощь, которую я так не ожидала получить...

Спасибо. Огромное такое. Человеческое.

Родина в лице B_cool тебя не забудет.

З.Ы. чесс говоря... я в шоке... в таком хорошем и добром шоке... после этого только посмейте меня переубеждать, что люди злые, что все в этом мире куплено и т.д....
 
Останнє редагування:
B_cool:) сказав(ла):
Выносится особая (письменная!!!) благодарность на русском языке (заметил, какая я послушная?) товарищу Barrister'у за оказанную помощь, объемы которой не объять руками и воображением, не обменять на отравленные шоколадки...
помощь, которую я так не ожидала получить...

Спасибо. Огромное такое. Человеческое.

Родина в лице B_cool тебя не забудет.

З.Ы. чесс говоря... я в шоке... в таком хорошем и добром шоке... после этого только посмейте меня переубеждать, что люди злые, что все в этом мире куплено и т.д....

Нема за що (заметь я практически обучился украинскому ;) ). А шоколадка оказалась вовсе не отравленная. :) ;)
 
Блииииииин!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ребятушки!!! Вы лучшие! Я вас люблю! Спасибо, что вы

Даже несмотря на то, что было нас 7 человек, мы сделали это! Спасибо тем, кто обещал прийти и НЕ пришел. Пришлось докупать конфеты... Но как невероятно приятно было видеть эти счастливые лица детишек, радостные возгласы мамаш... Невольно начинаю улыбаться... Спасибо, Кулка, тебе... Я тебя люблю!!!! Надеюсь видеть фотоотчет... И мое разоблачение. =))) Спасибо Скорпу, что не падал духом. Спасибо Товарищу, что надо мной стебался... Спасибо Сэру Гею, что впаривал мне про философию... Спасибо Завгору... Ээээ... За что-нибудь... ;) Спасибо Аришке, что приехала из Киева!!!! Спасибо Барристеру, который не пришел, но ОЧЕНЬ помог!
Состояние классное... Так приятно безвозмездно отдавать частичку себя... "Ребята, а мне даже нечего вам дать!" Нам ничего не надо... "А они отравленные?"-прозвучало всего один раз... Жаль, что меня здоровье подкосило и я свалила с афтапати... Надеюсь, вы догадались пофоткаться. :-) Вот так. СПАСИБО, ЧТО ВЫ ЕСТЬ!!!!! С наступающим днем Святого Николая!!! "Я буду долго гнать..."
 
Ось такі ми!!!
 

Вкладення

  • Mykolaj1.jpg
    Mykolaj1.jpg
    375.2 КБ · Перегляди: 70
  • Mykolaj2.jpg
    Mykolaj2.jpg
    407.3 КБ · Перегляди: 74
  • Mykolaj3.jpg
    Mykolaj3.jpg
    373.3 КБ · Перегляди: 78
Так.... кхм, кхм.. тепер я пишу, ЯК ЦЕ БУЛО:

По-перше, УСІМ ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ!!! Ви неймовірні люди... Зараз усіх перелічу... сподіваюсь, що нікого не забуду... :
МедГьорл за допомогу в організації, за підтримку, за все.. ну вона й саме знає ;)
Скорпіону 007 за підтримку, за те, що не покинув мене в важкі години...
Аурону за те, що допомагав різати листівки..
Баррістеру за те... див. пост від 16-12-2005 22:23... Ще раз ДЯКУЮ!
joc13 за те, що спитав "А як у Харкові святкують день Св. Миколая":-) та за його підтримку, допомогу і за Сонце в Небі...
усім виробникам цукерок за цукерки!
усім, кого не знає Форум: Антону, Серьоже, Юрі, Арішкє.... моєму брату!!!
усім людям за те, що ТАК сприймали нас...
ті очі дітей та батьків - НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК...

Це було неймовірно...
 
Останнє редагування:
"... я написав тисячу слів, але словами не можу сказати все те, що хотів..."( ;-) )

ви - молодці!

...
 
Намагатимусь написати щось більш конкретне:

зібрались ми з Медгьорл та Скорпіоном о 10 ранку, котрий мав би до того зустрітися з Антохою-Лдс... (не коментую..)

З.І. Мега, я ж тобі сіді записала, а ти не прийшла:(

ще десь годину чекали (нас, до речі, було вісім, Медгьорл, навчись рахувати... чи ти мене за людину не вважаєш? ги...) потім зрозуміли, що навіщо гаяти час - треба вже роздавати цукерки...
спочатку роздавали листівки та цукерки біля пам’ятника Леніну, потім пішли різними вулицями, „зачепивши” парк Шевченко, до парку Горького.... стільки дітей було, ми навіть не чекали стільки зустріти? Запам’яталась жінка:
- извините пожалуйста, мы хотим напомнить Вам, что завтра день Св.Николая… возьмите вот эти конфеты, поздравьте своих детей или внуков…
- ой, спасибо, ребятушки, я сама сейчас в церковь иду – там и раздам конфетки детям.

Або таке:
- А что это за организация устраивает?
- Да никакая это не организация – просто студенты собрались и решили напомнить людям про праздник…
реакція подібна на: „та ви що? Таке буває? Просто так зібрались?”
приємно було чути підтримку тих людей...

до відома усіх на Форумі: ніхто не відмовлявся від цукерок? ніхто не викидав їх у смітник - навпаки? казали: „а можно еще взять? У меня еще сын (сестра, внучка...)”... приємно, що не викидали листівки, як це всі зазвичай роблять, а читали, деякі навіть просили ще одну листівку знайомим...

завітали ми також на Научку, потім пішли знов на Універ, а потім вниз, до Історичного музею.

Статистика: ми роздали десь 20 кг цукерок, всі листівки „для дорослих” і трошки менше – „для дітей”.

Ще раз дякую усім за величезну підтримку, ентузіазм та.... ваші добрі очі...

Сподіваюсь, що наступного року Форум буде активніше підтримувати такі акції, а я (чи хтось інший) зможе організувати щось подібне, тільки ширшого масштабу!
 
З.І. Мега, я ж тобі сіді записала, а ти не прийшла
Мне УЖАСНО стыдно, НО по некоторым причинам я не могла прийти. :(:(:(:(
Душа плачет..я не участвовала..я не видела...ааааааааааа
 
mega сказав(ла):
Мне УЖАСНО стыдно, НО по некоторым причинам я не могла прийти. :(:(:(:(
Душа плачет..я не участвовала..я не видела...ааааааааааа

так а диск-то остался! надо бы как-то встретиться... :) пиши в личку :)
а стыдно не должно быть... у многих, к сожалению, не получилось прийти...
 
Назад
Зверху Знизу