Почему народ не может влиять на ситуацию в Украине?

Когда я вижу активность мартышкина в этой теме, мне так и хочется сказать:

Влияние народа на ситуацию на Украине в нынешних условиях? Да это мартышкин труд.
Даже больше, чем влияние Трампа на народ Америки?

https://www.kharkovforum.com/p58209317

g2ncOhZwtew.jpg
 
Та да. Англія до двісті років тому - так всі і бігли у школи, їх звітди палками гнали.
Що ти поліз на ті острови? Ти краще поцікався, як вчилися Т. Шевченко, Федір та Платон Симиренки...
На островах Папуа планети Марс.
Ех, крім як примушувати, варіанти ще є?
Є, є, зробити тобі трепанацію та викинути звідти полову.
А социальная идея будет, когда в ней возникнет потребность.
Ідіот. Ти про соціальні ідеї Конфуція чи інших розумних китайців читав чи все чекаєш, коли вони з'являться?
Мож если взяться давать знания
Та тобі давати знання, як тому брату Тараса. В тебе в голові з народження засіла вава під назвою " Я все знаю", яку можна прибрати лиш відтяпанням голови.
Цей Мартишкін мені постає, як антипод талановитого блазня. Той зі своєї розумної голови творить штучно дурнувату, а в Мартишкіна все навпаки.
 
Що ти поліз на ті острови? Ти краще поцікався, як вчилися Т. Шевченко, Федір та Платон Симиренки...

На островах Папуа планети Марс.

Є, є, зробити тобі трепанацію та викинути звідти полову.

Ідіот. Ти про соціальні ідеї Конфуція чи інших розумних китайців читав чи все чекаєш, коли вони з'являться?

Та тобі давати знання, як тому брату Тараса. В тебе в голові з народження засіла вава під назвою " Я все знаю", яку можна прибрати лиш відтяпанням голови.
Цей Мартишкін мені постає, як антипод талановитого блазня. Той зі своєї розумної голови творить штучно дурнувату, а в Мартишкіна все навпаки.
Хоя і слів, проте з задором.



Що ти поліз на ті острови? Ти краще поцікався, як вчилися Т. Шевченко, Федір та Платон Симиренки...
Дуже обдаровані мабуть є багато де. Чули ж про фінську освіту, як одну з найкращих у світі? Можете назвати Шевченків, Симеренків сучасної Фінляндії?

На островах Папуа планети Марс.
Я не питав де, я питав які.

Є, є, зробити тобі трепанацію та викинути звідти полову.
Ви собі таким чином вкладали в голову розум? Трепанацією? А як ви прослідкували, що вам вклали саме розум? Тобто я теж так хочу, застерегтися. І буди впевненим, що вкладене буде принаймні не гіршим за мою полову.

Ідіот. Ти про соціальні ідеї Конфуція чи інших розумних китайців читав чи все чекаєш, коли вони з'являться?
Ні, мабуть тому, що я ідіот. Попри свій ідіотизм я розумію, що для соціальних звершень мало читати розумнгих китайців, потрібно ще впроваджувати в життя прочитане. Вам мабуть потрібні асиситенти. Вони будть займатися половами, а ви - впровадженням у життя Конфуція.

Та тобі давати знання, як тому брату Тараса. В тебе в голові з народження засіла вава під назвою " Я все знаю", яку можна прибрати лиш відтяпанням голови.
От цього я не знав. Тепер моє життя якісно покращилося, зможу що розповісти майбутнім поколінням.

Цей Мартишкін мені постає, як антипод талановитого блазня. Той зі своєї розумної голови творить штучно дурнувату, а в Мартишкіна все навпаки.
Я вас вибрав за велику кмітливість.
 
Останнє редагування:
Майдан-2 был майданом сытых.
Майдан-3, как майдан нищих, сегодня не возможен в принципе.
ХВілософ хрєнов.
А як ви прослідкували, що вам вклали саме розум?
На відміну від тебе мені майже нічого не вкладували, я сам туди напихав, їздивши з Харкова в Москву за розумними книжками в студентські роки.
 
Ви, ще коли були сперматазоїдом, вже були розумніші від усіх нас разом узятих.
Та ні, тоді я ще був на діючому фронті в складі батька, там було не стільки до розуму, скільки до думок, щоб не загинути, пройшовши її з самого початку. А в цей десь час німчура і вбила мого дядька-пацана, в честь якого мене потім і назвали. Ось такі то справи, хлопче.
 
Первый был бескровным - не считается.
это уже второй или третий. ну 2004 года.

Та ні, тоді я ще був на діючому фронті в складі батька, там було не стільки до розуму, скільки до думок, щоб не загинути, пройшовши її з самого початку. А в цей десь час німчура і вбила мого дядька-пацана, в честь якого мене потім і назвали. Ось такі то справи, хлопче.
и вас нарекли пенсионером?
 
Який народ?
Ото що продається за пачку гречки чи 10 долларів?

"Участники митинга под Национальным банком Украины сообщили представителям Специальной мониторинговой миссии Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе, что им обещали деньги за участие в акции активистов партии "За життя".

Об этом говорится в отчете миссии за 14 ноября, обнародованном во вторник.

"2 демонстранта отдельно сообщили СММ, что им будет выплачена сумма, эквивалента около 10 долларам (около 260 гривен) за участие в демонстрации", - сказано в нем.

Отмечается, что миссия наблюдала собрание людей у здания Нацбанка, организованное политической партией "За життя".
Около 1 200 человек, среди которых 70% составляли пожилые женщины, слушали, как выступающий обвинил банк в коррупции.
Протестующие временно перекрыли улицу перед зданием банка.

Представители миссии зафиксировали, что около 20-30 молодых людей в гражданской одежде останавливали участников протеста и спрашивали их, куда те направляются, когда они пытались покинуть демонстрацию.

Сотрудники СММ были также остановлены людьми, утверждавшими, что они являются "группой быстрого реагирования" партии "За життя"".

_
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Ото таких мітингувальників потрібно лишати права голосувати.
 
Який народ?
Ото що продається за пачку гречки чи 10 долларів?
То є звичайне постколоніальне бидло з престарілих комсомольців та їх таких же безголових онуків, яких ці ж комсомольчики й виховали в жлобстві.
 
Так и не понял, почему византийские истоники нужно читать в пересказе Брайчевского
А ти Біблію читав і в якому варіанті "оригіналу"? Зараз я тобі принесу оригінали з Ватиканської бібліотеки, в мене там кума прибиральницею працює, дам почитати про вручення символів влади правителю "доскандинавської" Русі.
Есть такое понятие в науке - кочующий этноним.
Його придумав ще один Лантух без слідів науки в голові. А в твоїй "науці" немає кочуючого терміну "безтолковий олух"? я тобі, як середній інженеришка, поясню елементарне - етнонім-це лиш спектр означних слів про етнос. Ще тобі поясню, що без державного устрою Київ з Переяславом та Іскоростенем до приходу скандинавів-бандюків не могли існувати. Інша справа - якість того устрою.
 
Воровать документы не стоит даже в Ватиканской библиотеке.
Тем более, что большинство из них давно издано.
Найбільше мене розмішило оте "издано". Якщо звірити сучасні Тори з тим, що писали левіти в Вавилоні, то слід від тих ізданій буде видно досить помітно.
Колись в 60-х роках один український москвич дав мені почитати брошурку стенограми якогось з'їзду ВКПБ довоєнних часів. Я звісно трошки скривився від незадоволення тим матеріалом, який він мені дав для дослідження. На що він мені підкреслив, щоб я в Харкові його зрівняв з сучасним виданням цієї стенограми. Дійсно, стенограма виявилася досить різною. З тих пір я в опубліковані копії довідок про народження Ісуса Христа від іудейського прокуратора не зовсім вірю. Але я чітко вірю, що життя міст Києва, Вишгорода, Іскоростеня, Переяслава без центральної влади в доскандинавські часи було неможливе.
 
А что писали левиты в Вавилоне, никто не знает.
Мабуть це ті "ніхто", які Буквар докурили в школі. А всі інші знають, що левіти в Вавилоні написали "Маніфест комуністіческой...", пардон " Другий закон" або "Закон левітів", який ліг в основу ідеології іудаїзму.
 
Назад
Зверху Знизу