Почему народ не может влиять на ситуацию в Украине?

Чего тут делать, кроме как спостеригать.
Воно над процесом. Процес упісявся від сміху.



оригинал - арамейский никто не знает. Основным языком была латынь. С него и переводим.
Дівко, твоє "святе пісьмо" писали левіти в Вавілонському полоні, вживаючи робочу для них тоді арамейську мову. І цю мову знають фахівці, тому що вона відноситься до семітських мов, які не є якимось таємними. А тепер я тобі відкрию ще одну таємницю - левіти тоді зварганили два варіанти своїх творів, один варіант для іудеїв, який зараз називають "Тора", а інший - для оточуючих іудеїв лохів типу тебе. Ось це роздвоєння і критикував 2000 років назад критик левітів та їх послідовників, фарисеїв, тодішній дисидент під іменем Ісус з Назарету. Ти, головне, розумні книжечки читай, а лиш потім вештайся зі своєю тріпологією по форумах.
 
Останнє редагування:
Нє, конєшно я усілєнно приймаю участь в дерибані народних коштів з бюджету та їх перенаправленнях.
Та ти шо? Ну й талант! Навчи переправляти в мій карман, а то він ще пустіший за бюджет сурогатної держави. Тільки швидше, а то футбол на підході. Жлоб з Нивок Шевченко після італійської та англійської мови рідну так і не осилив, то хоч хокейним фінам в футбол може не продує.
 
Та ти шо? Ну й талант! Навчи переправляти в мій карман, а то він ще пустіший за бюджет сурогатної держави. Тільки швидше, а то футбол на підході. Жлоб з Нивок Шевченко після італійської та англійської мови рідну так і не осилив, то хоч хокейним фінам в футбол може не продує.
Та ви шо, а хто буде вболівати за високі матерії, коли вам до кишень посунуть гроші...
 
Дівко, твоє "святе пісьмо" писали левіти в Вавілонському полоні, вживаючи робочу для них тоді арамейську мову. І цю мову знають фахівці, тому що вона відноситься до семітських мов, які не є якимось таємними. А тепер я тобі відкрию ще одну таємницю - левіти тоді зварганили два варіанти своїх творів, один варіант для іудеїв, який зараз називають "Тора", а інший - для оточуючих іудеїв лохів типу тебе. Ось це роздвоєння і критикував 2000 років назад критик левітів та їх послідовників, фарисеїв, тодішній дисидент під іменем Ісус з Назарету. Ти, головне, розумні книжечки читай, а лиш потім вештайся зі своєю тріпологією по форумах.
полный дебил. Вы хоть тору читали? А Талмуд?:D И в чем разница?

И все иудеи тогда говорили на иврите?
 
грамотность - признак ограниченности и зубрежки.
:D
За все годы учёбы я дал себе труд запомнить одно-единственное правило - о написании/ненаписании мягкого знака в -тся - - ться. Всё. Не зубрил вообще никогда и ничего, мало того - последний раз домашку сделал в 4-м классе. Это никак не помешало мне хорошо окончить школу, и далее... А вот читал - очень много...
Что же до ограниченных - таки или зубрят, и становятся частично грамотными, или - ежели ленивые и тупые - не зубрят, и остаются безграмотными вовсе. Что потом всю жизнь и демонстрируют.
В наше время, когда образование общедоступно, остаться безграмотным может только тормоз, или патологический лентяй, или... - список можно продолжать.
 
Та ви шо, а хто буде вболівати
Та ж одесити класно вболівають, краще ніж грає наша збірна. Скоро і в Харків повернеться великий футбол, який омертвів по вині дебіла Курченка. Так що, харків'яни, готуйтеся днів через 10 зустрічати нашу збірну.
 
не согласна. Просто люди пишут когда думают ...
:D
Большинство пишет - не думая, ибо думать - не обучены:ги:
Если пишешь шпору для себя - пиши хоть "ысчо" - твоё дело. В паблике безграмотность демонстрируют именно безграмотные, и там же пишут "не думая" - лишь идиоты:ги:

И тут грамматика, а тем более опечатки уходят на второй план.
ага, мой одноклассник, оставшийся по развитию примерно на уровне середины детского сада, примерно так и отмазывался, только - матом;)

Именно поэтому они все скрупулезно выверяют.
Человек, нормально образованный, может допустить опечатку, но - не махровые ошибки изгнанного из ЦПШ двоечника...

и что такое грубые?
хоспаде, в каком лесу была твоя школа? :незнаю:
 
Эдуард Верхотуров
23 ч ·
Как сегодня не еврей может что то предложить, когда у нас еврей Президент и все его...

хоспаде, в каком лесу была твоя школа?
5 харьковская.Центральная. Но вы так и не ответили. Что грубые, а что нет?
 
И все иудеи тогда говорили на иврите?
Та тишо?! Тоді, 2.5 тис років назад всі іудеї говорили на ідиш з коростеньсько-одеським акцентом. А в Есфір був подільський акцент.
хоспаде, в каком лесу была твоя школа?
А вона разом з Петром І вчилася в дяка Зотова.
 
так и не ответили. Пиздюки, которые не знают элементарного. А пишут и поучают.
 
Назад
Зверху Знизу