Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: Для цієї функції наразі потрібен доступ до сайту за допомогою вбудованого браузера Safari.
Купил в Классе на Пролете упакованную мяту и базилик, в упаковках под пучком и того и другого кучка веток, без листьев сложены так аккуратно рядком (для веса). Просто красавцы этот Класс.![]()
Если он был такой классный - *уле сдох 15 лет назад?
Работники "Класса" совсем не класс. Они искренне ненавидят и презирают клиентов.
Тем более, это не проблема покупателей. Если работники позволяют такое отношение, то они его заслужили.это не проблема работников
это проблема что работодатель класс держит их как скот (знаю не по наслышке)
Тем более, это не проблема покупателей. Если работники позволяют такое отношение, то они его заслужили.
В чем проблема сменить место работы? Или зп в 5-7к это пиздец редкость и надо терпеть скотское отношение?знаешь,
попробуй как они за гроши работать овер дохуя часов полулегально
и еще постоянно плетью подгоняемые
таким же будешь
это не проблема работников
это проблема что работодатель класс держит их как скот (знаю не по наслышке)
Проблема найти нормального работодателя, который относится к тебе как к человеку, а не как к скоту.В чем проблема сменить место работы? Или зп в 5-7к это пиздец редкость и надо терпеть скотское отношение?
И тут возникает замкнутый круг. Работники терпят, потому что не могут найти нормальную работу. А работодатель от этого еще больше наглеет. Но вот вопрос - а насколько сами эти работники нормальные? Помню как-то вечером в АТБ сидит на кассе самый натуральный грузчик и одежда у него соответствующая. Ну неужели ему самому не противно быть таким чмошником? И таких полно. Если сам себя не уважаешь, то и другие не будут.Проблема найти нормального работодателя, который относится к тебе как к человеку, а не как к скоту.
100%Если сам себя не уважаешь, то и другие не будут.
так йому в радістьсамый натуральный грузчик и одежда у него соответствующая
як заміряв? а струм який пройде через людину залежить від її опору140+ V
як заміряв? а струм який пройде через людину залежить від її опору
Ну от сьогодні довелося відвідати цей супермракєт. Ці дєятєлі ні за що не відповідають. Навіть за банкомати, що знаходяться на їхній території. Ну добре, не відповідають - то х.. з ними, але ж вибачте, 140+ V на банкоматі (сьогодні це був банкомат банку Аваль, не реклама і не хейт, просто так сталося, приватовський банкомат теж бився струмом колись, інші не перевіряв) це для дорослої людини ще якось терпимо (звісно з матюччям). А не дай б-г дитину стукне, а (треба враховувати, що навіть у дітей є банківські карти) буде вражена струмом? То у мну питання, а за що ж власне відповідає цей супермракєт?
Ситуація склалася в с/м клас (номера не знаю) на героїв сталінгаду 136/8. І чомусь жоден! працівник (охорона, відділ сертифікатів, ХЗ хто) не відреагував на звернення про небезпеку для покупців. Їм, бачте, нецікаво, що люди можуть постраждати від ураження струмом. Може їм взагалі пофіг на покупців? Однаково, конкурентів немає, можна забити на безпеку людей.
Ну, 140+ змінного струму за особистим сприйняттям відчувається ніфігово. Цього достатньо, щоб зацікавився ХЦСМ і енергонагляд (чи як там зветься контора від йобл-енерго, що повинна перевіряти заземлення). Ну і власне банку не завадило б перевірити, як їхній банкомат "заземлили". Ну або "повісили" на відірваний "0".
ты задумал обратиться ко всем на свете, кроме как к реальным владельцам - в банк
![]()
Доречі, на "гарячу лінію" банку теж телефонував, хоча не є його клієнтом. На відміну від працівників класа відреагували оперативно і ввічливо.
Молчел, есть такое понятие как статическое напряжение. При опускании температуры до нуля по Цельсию, некоторые виды пластика начинают накапливать статику при ходьбе. Когда человек в такой обуви касается заземленного металлического предмета, между ним и предметом появляется высокая разность потенциалов (смотри опыт с шерстяной тряпочкой и стеклянной палочкой Физика за 8 класс). В результате человека бьет накопленный им заряд. Никакого отношения магазины, банки, бабушки на рынках и НЛО к этому не имеют. Просто закон физики. Спасибо за внимание.Ну от сьогодні довелося відвідати цей супермракєт. Ці дєятєлі ні за що не відповідають. Навіть за банкомати, що знаходяться на їхній території. Ну добре, не відповідають - то х.. з ними, але ж вибачте, 140+ V на банкоматі (сьогодні це був банкомат банку Аваль, не реклама і не хейт, просто так сталося, приватовський банкомат теж бився струмом колись, інші не перевіряв) це для дорослої людини ще якось терпимо (звісно з матюччям). А не дай б-г дитину стукне, а (треба враховувати, що навіть у дітей є банківські карти) буде вражена струмом? То у мну питання, а за що ж власне відповідає цей супермракєт?
Ситуація склалася в с/м клас (номера не знаю) на героїв сталінгаду 136/8. І чомусь жоден! працівник (охорона, відділ сертифікатів, ХЗ хто) не відреагував на звернення про небезпеку для покупців. Їм, бачте, нецікаво, що люди можуть постраждати від ураження струмом. Може їм взагалі пофіг на покупців? Однаково, конкурентів немає, можна забити на безпеку людей.