округ 168 - Дзержинський район міста Харкова - за кого голосовать?!

За кого вы будете голосовать? (просьба голосовать только жителям Дзержинского района)

  • Балута Ігор Миронович - "Батьківщина"

    Голосів: 35 59.3%
  • Бартащук Віталій Олексійович - Самовисування

    Голосів: 0 0.0%
  • Гарбузов Сергій Григорович - "УДАР"

    Голосів: 2 3.4%
  • Жван Вікторія Вікторівна - "УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО" (???)

    Голосів: 0 0.0%
  • Коновалов Сергій Миколайович - Партія "Руський блок" :facepalm:

    Голосів: 0 0.0%
  • Котляр Андрій Олексійович - Самовисування

    Голосів: 1 1.7%
  • Кошель Володимир Іванович - Самовисування

    Голосів: 5 8.5%
  • Майорченко Віктор Нестерович - Соціалістична партія України

    Голосів: 0 0.0%
  • Осетров Олександр Павлович - Комуністична партія України

    Голосів: 6 10.2%
  • Писаренко Валерій Володимирович - Партія регіонів

    Голосів: 8 13.6%
  • Не пойду на выборы

    Голосів: 1 1.7%
  • Порву бюллетень

    Голосів: 1 1.7%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    59
  • Опитування закрито .
Статус: Offline
Реєстрація: 31.08.2011
Повідом.: 4597
округ 168 - Дзержинський район міста Харкова - за кого голосовать?!

вот список кандидатов -

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


что-то энтузиазма у меня не вызывают...
 
КПУ Осетров Александр Павлович

Передвиборна програма
кандидата у народні депутати України
в одномандатному виборчому окрузі № 168
Осетрова Олександра Павловича

Готовий служити народу України!
21 рік нашу країну знищують і розкрадають, називаючи все це ринковими реформами і євроінтеграцією. Нам розповідають про економічні перетворення, які насправді представляють катастрофічну загрозу для всього народу України і держави. Нас заманюють у Європу, хоча там нас ніхто не чекає. А з братніми республіками колишнього СРСР відносини навмисно псують.
Олігархічна влада не в змозі ефективно управляти країною і успішно розвивати її економіку. Держпідприємства не мають держзамовлень, трудящим затримують зарплату, зростає безробіття. Країна знаходиться на порозі соціального вибуху.
Ви, шановні виборці, можете допомогти країні уникнути цього, якщо зробите правильний вибір. У нас є можливість відсторонити від влади олігархів, подолати безлад і корупцію, організувати роботу підприємств та надати можливість громадянам працювати, заробляючи гроші чесною працею.
У разі обрання мене народним депутатом, я докладу всіх зусиль для досягнення цієї мети та вважаю вкрай необхідним:
• Забезпечити прийняття закону про націоналізацію основних бюджетоутворюючих промислових підприємств. А виробництво лікеро-горілчаних та тютюнових виробів поставити під контроль держави.
• Ввести прогресивну податкову шкалу та податок на розкіш: багаті повинні платити більші податки.
• Забезпечити державну підтримку виробництву товарів та продуктів харчування в Україні.
• Домагатися підвищення рівня зарплат і пенсій відповідно до зростання цін та тарифів. Комунальні платежі повинні бути на рівні 10% доходу сім’ї.
• Забезпечити введення статусу державного службовця військовослужбовцям, співробітникам МВС, вчителям та медичним працівникам.
• Забезпечити молоді реалізацію конституційного права на безкоштовну освіту та отримання першого робочого місця.
• Налагодити систему підготовки кадрів виробничників;
• Сприяти будівництву житла для військовослужбовців та соціально незахищеним верств населення, забезпечити пільговим молодіжними кредитами на придбання житла.
• Не допустити прийняття трудового кодексу у нинішній його редакції, оскільки він повертає працівників в часи дореволюційної Росії, коли люди працювали по 12 годин.
• Добиватися збільшення фінансування закладів освіти усіх рівнів, збільшення стипендій та забезпечення місцями у гуртожитках усіх студентів.
• Сприяти розвитку військово-патріотичного виховання молоді на прикладах старшого покоління, зберігати правду історії о Великої Вітчизняної війни.
• Не допустити прийняття закону про продаж землі, інакше народ України втратить це своє вже єдине багатство.
• Сприяти встановленню тісних міждержавних зв’язків з Росією, Білоруссю та іншими країнами СНД, входженню України до Таможенного Союзу та приєднанню до ЄЕП.

Де взяти кошти на реалізацію цієї програми?
Ми покладемо край розкраданню на всіх рівнях законодавчої та виконавчої влади! За розрахунками фахівців, в середньому протягом року в офшорні зони з України йде до 10 млрд. доларів США. Ці гроші можна залишити в країні, прийняв відповідний закон.
Введення податку на розкіш та обмеження надприбутків олігархів дозволить наповнити бюджет держави та збільшити соціальні виплати – ветеранам, дітям війни, багатодітним сім’ям, сім’ям з дітьми та іншим громадянам, що потребують державної підтримки.
Державна підтримка підприємств, що запроваджують у виробництво сучасні технології та наукові розробки дозволить збільшити їх доходи та надходження до Державного бюджету. Таким чином ми створимо нові робочі місця, молодь отримає роботу і достойну заробітну плату, бюджет – поповнення!
Ми, комуністи, можемо переламати ситуацію в нашому суспільстві на краще!
Голосуючи за кандидатів від КПУ, ви голосуєте за справедливість,
порядок і світле майбутнє своєї країни!

30 липня 2012р. О.Осетров

........................................................................................

и очень рекомендую, сравнить декларацию кандидата от КПУ - от остального "коллектива" выдвиженцев
 
В округе два реальных кандидата:
Писаренко-ПР и Балута -ОО.
При всей нелюбови к БЮТ буду голосовать за Балуту.Тут голосование не "за",а "против".
 
при всей "любви" к ПР, голосовать за Балуту - не буду ... :-)
 
надоело есть мыло?
Решил сесть на шило.:рл:
Это ты с "шила" не слазишь.:D

при всей "любви" к ПР, голосовать за Балуту - не буду ... :-)
Значит,автоматом проголосуешь за Писаренко.Увы,увы.Выборы то в 1 тур.
 
В округе два реальных кандидата:
Писаренко-ПР и Балута -ОО.
При всей нелюбови к БЮТ буду голосовать за Балуту.Тут голосование не "за",а "против".

Думаю, что голоса "оппозиционеров" разделятся между этим Булутой и Ударом и пройдёт в итоге Писаренко

при всей "любви" к ПР, голосовать за Балуту - не буду ... :-)

а за кого будете?

Значит,автоматом проголосуешь за Писаренко.Увы,увы.Выборы то в 1 тур.

Точно в 1 тур? Так это развод получается...
 
Думаю, что голоса "оппозиционеров" разделятся между этим Булутой и Ударом и пройдёт в итоге Писаренко



а за кого будете?
Есть вариант,что ОО с Ударом договорятся и оставят одного кандидата.
Да-в один тур.
 
За Балуту, тут и думать нечего. УДАРовец, возможно, снимется.
 
А почему это "к счастью"?:eek:

Жители московского проспекта имеют иную ментальность, чем благородные алексеевецы и павловопольцы :D

при всей "любви" к ПР, голосовать за Балуту - не буду ... :-)

Да уж - какой-то он малосимпатичный

e973b-ba2.jpg
 
Осетров Александр Павлович

Без вариантов.
..............
всех паразитов - к ебеням!
 
Господа ибиратели, голосуем, не стесняемся!
 
ТС забыл добавить строку в опроснике: напишу на бюллетене "В сортах говна не разбираюсь". Или нарисовать член.

Что самое смешное, я как раз из этого района.
 
168 избирательный округ:

Затрудняюсь ответить 27.6%
Писаренко Валерий 20.4%
Балута Игорь 16.7%
Не пойду на выборы 8.6%
Осетров Александр 7.4%
Гарбузов Сергей 6.6%
Испорчу бюллетень 5.0%
Жван Виктория 2.8%
Бартащук Виталий 1.2%
Майорченко Виктор 1.0%
Кошель Владимир 1.0%
Котляр Андрей 1.0%
Коновалов Сергей 0.7%


Вот данные опроса, опубликованные Аваковым до снятия Гарбузова.
Теперь Балута, видимо, выходит в лидеры и задача сводится к защите результата. Кстати, очень высокая для затруднившихся (или испугавшихся) ответить. Допускаю, что большинство из этого пула уйдет скорее Балуте, чем Писаренко. По крайней мере, подобное перераспределение всегда происходило в пользу оранжевых. Так что на выборах Гепа будет рвать, метать и беспредельничать - для него это персональная схватка с Аваковым. Пойду наблюдателем и постараюсь на отдельно взятом участке этому противодействовать.
 
Назад
Зверху Знизу