Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Обсуждения событий в Украине

Статус
Тема закрита
eeba9h.webp


ИМХО от югачки и авакяна можно требовать только отставки. В своих ведомствах порядка они не наведут, хотя, смотря что понимать под порядком.
 
eeba9h.webp


ИМХО от югачки и авакяна можно требовать только отставки. В своих ведомствах порядка они не наведут, хотя, смотря что понимать под порядком.

Типа, Филатов нихрена не знал :D
 
Шо там? У *****а ******* пердак тріскає по шву? Передай, нехай береже. Це ж у його мізку єдина звивина, хоч і ділить сраку навпіл.
От що за звичка? Як якийсь *****єздал - так почина усіх *****ами ображать. Перенос власних рис на оточуючих?:незнаю:
Хоч би півслова, як інші дописувачі, українською написав. Ні. Принципово ані пари з вуст. Українська цим ворогам нашої державності поперек горла стала, заціпило бідолашних.

Їм уже давно по суті нема чого сказати, от і звертають на русизми та на особистості. І головне, найбільше зауважень чуєш від телепнів які українською ні пари з вуст!:)
 
Шо тут у зрадофило/зрадоебов ?
Все как всегда.

Пройдитесь по городу. Все живут хорошо. Торговля кипит. На автомашины очереди.
 
Шо тут у зрадофило/зрадоебов ?
Все как всегда.

Пройдитесь по городу. Все живут хорошо. Торговля кипит. На автомашины очереди.

Василь, тебе заціпило на цих машинах? Я для тебе поступлюсь своєю чергою.:D
 
Їм уже давно по суті нема чого сказати, от і звертають на русизми та на особистості. І головне, найбільше зауважень чуєш від телепнів які українською ні пари з вуст!
Лисичка, ти просто не маєш бажання.:) І це нормально. Особиста справа кожного якою мовою спілкуватися.
:іржач::іржач::іржач:
Л-логика !:іржач::іржач:
 

Що тебе розвеселило? Що Лисичка не телепень? Чи у порохоботів своя логіка?:D Хоча, про що це я? З такими вивертами свідомості по іншому не може і бути.
А ти у авторитетних товаришів проконсультуйся по цьому питанню, у того ж Лемберга, наприклад.:іржач:
 
сбу говорите хорошо работает ?!)))))
&feature=share
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу