ЗМІ: У Росії ліквідують Міністерство у справах Криму та "Кримський федеральний округ"
Міністерство Криму у Росії планують ліквідувати, а Олег Савельєв, який очолює відомство після його ліквідації перейде на роботу в апарат уряду
Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "РИА-Новости".
"Указ про ліквідацію Мінкриму готовий і, за нашою інформацією, знаходиться на підписі у президента", - сказав один зі співрозмовників агентства, знайомий із ситуацією.
"Міністерство створювалося на важкий перехідний період з метою забезпечення інтеграції Криму. Тепер цей процес завершений і Крим став частиною країни", - пояснив співрозмовник агентства в апараті міністерства.
Співрозмовник агентства в Мінкриму підтвердив, що у відомстві відомо про підготовку відповідного указу.
В свою чергу, за інформацією "Ведомостей", у Росії планують змінити підходи до управління Кримом, у зв'язку з чим слідом за Мінкриму може бути ліквідовано і повноважне представництво президента Росії на окупованій території, а сам півострів може перейти в Південний федеральний округ. Тобто "Кримський федеральний округ" буде ліквідований.
Також джерела видання стверджують, що і кремлівським ставленикам у Криму слід готуватися до кадрових перестановок.