Обсуждения событий в Украине

Статус
Тема закрита
Она вам не Матильда!!!
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

e8bebd.jpg
 
Я все ніяк не міг зрозуміти: звідки у нашого народу, загалом доброзичливого, такий махровий антисемітизм, думав люди плутають з антисіонізмом, а воно он воно що...
Так що воно що? Невже воно?!
 
Какая ж ты близкая и ласковая, скалолазка моя, альпинистка моя (с) Высоцкий.
Нет, не ошибся. Решил зайти потрепать нервы хроническим зрадофилам. Вы не против?

Да пжлста:незнаю: а трепалка выдержит нервы??:D:D:D
 
Оключил всех почти флудометов - любо-дорого! прочитал последние пять страниц за пару минут. Когда флудопедерастия закончится - маякните.
 
Невідомі побили суддю в Полтаві

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Andriy Tsaplienko
8 ч ·
Американці вже постачають летальну зброю в Україну. Та це не американська зброя, а... модернізована радянська. З 2016-го компанія Air Tronic USA продає нам модернізовані гранатомети РПГ-7 під назвою PSRL-1. Звісно, ми вдячні. Але в мене запитання до українського оборонпрому. Невже за довгі роки війни це було неможливо зробити самим? Невже за чотири роки неможливо було відновити виробництво, потрібне фронтові: набоїв, боєприпасів тощо? Невже ми й дотепер хочемо, щоби війну за нас виграв хтось інший?
 
У Вовка готують Ахметову додаткові 10 мільярдів, світло в половині областей стане дорожчим за Європу

 
Труханов зареєстрував свої офшори на московську адресу, яка зазначена в його російському паспорті

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Так що воно що? Невже воно?!
Так авжеж воно. Бачиш по крапельці, по шматочку таки вилазить на поверхню жахлива правда. Теж не міг зрозуміти, як оце після війни , майже вдесятеро порожнє , місто раптом щільно було заселене "гонимим" народом, і не де небудь на болотах у мазанках, а в самісінькому центрі. Чудасія якась
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу