Обсуждения событий в Украине (БФ) - Part 8

В отличии от тебя,я не побоюсь поехать(Я жизнь почти прожил,а тебя папка не пустит)

- Скажите, батюшка, я правильно живу?
- Правильно. Но зря.

И то ,что я узнал не совсем так ,ка в новостях говорят,но перед тобой отчитоваться я несобераюсь

И грамоте тоже не обучен, увы.
 
мы уже это обсудили. И даже мысленно представили битву Яроша с Кадыровым
Мортал комбат - 14?

- Скажите, батюшка, я правильно живу?
- Правильно. Но зря.
Ну если ты зря живешь - не живи.
И грамоте тоже не обучен, увы.
Когда у человека нет аргументов в беседе,он всегда ищет ошибки
 
Когда у человека нет аргументов в беседе,он всегда ищет ошибки

Когда человек прогуливал уроки в школе (как вариант, не прогуливал, а просто дебил) - он всегда пытается переложить свою безграмотность на отсутствие аргументов у оппонента.
 
Когда человек прогуливал уроки в школе (как вариант, не прогуливал, а просто дебил) - он всегда пытается переложить свою безграмотность на отсутствие аргументов у оппонента.

В слове "s l a n d o" убрать пробел:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
ndo.ua/obyavlenie/trebuyutsya-shahtery-ID7VwhH.html
значит правда:
Зарплата от 10000 до 20000 грн. Зарплата выплачивается один раз в месяц до 10 числа. Работа сменная. Рабочая неделя - 5 дней, выходные - 2 дня. Предоставляется место проживания, организовано питание. Предусмотрена страховка жизни и здоровья за счет работодателя, выплачиваются больничные.
 
Это вам не хуйлала, а ТВОРЦЫ помогают армии. На 800 грн аж
Надпись на стенде Пидр, думаю, дух особо повысит.

2014-04-23-13768-63986.jpg

И портрет Кличка
2014-04-23-13768-63983.jpg

Благодійний фонд сприяння ініціативам газети «День» спільно з Міністерством оборони України та Національною Спілкою письменників України провели акцію «Сильній армії — міцний дух!». Проект створений з метою патріотичного виховання ліцеїстів, курсантів, військовослужбовців Збройних Сил України на книгах, що формують українську ідентичність і відображають справжні сторінки нашої історії та боротьби за незалежність України.

Вихованцям Київського військового ліцею імені І. Богуна презентували книги серій «Бронебійна публіцистика» та «Підривна література», до яких входять твори видатних вітчизняних письменників про глибину українського слова й історичну могутність нашого коріння, про те, як минуле нашого народу намагалися привласнити, і як воно не піддалося, про невідомі сторінки історії України: від античності до другої половини ХХ століття.

Ще з початку місяця газета «День» інформувала своїх читачів про суспільно-патріотичну акцію та можливість долучитися до неї шляхом благодійних внесків. Завдяки зібраним коштам «Патріотичні набори» були передані до бібліотеки військового навчального закладу. Загальна вартість подарункового «Патріотичного набору» становить 800 грн.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
мы уже это обсудили. И даже мысленно представили битву Яроша с Кадыровым:eek:
Если 1 на 1 - то давайте. Но чтоб с тотализатором и телетрансляцией (за деньги, ессно)
Для разогрева - борьба в грязи Мизулина VS Фарион
 
Ну раз тему "визиткаЯроша" перенесли сюди - то вибачайте. От трохи від стресу. ))
xZcaykdaYag
 
Я просто оставлю это здесь
ejS89roFImY
ntFI40qOWNs
 
Назад
Зверху Знизу